صفحه 11 از 34 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : آیا کسی از مرکز تافل کرج اطلاعی داره؟ شماره تلفنی چیزی؟

قابل توجه داوطلبان مايل به شركت در آزمون تافل PBT

تاريخ درج خبر 21/05/88

بدينوسيله به اطلاع داوطلبان شركت كننده در آزمون تافل مي رساند كه همزمان با برگزاري آزمون هاي تافل iBT ، سازمان سنجش آموزش كشور طبق برنامه هائي كه در سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org اعلام مي گردد آزمون PBT در سايت دوم خود در شهرستان كرج - مشكين دشت برگزار مي نمايد.

منبع: قسمت تافل سایت سازمان سنجش
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

زمان ثبت نام حضوري و ONLINE آزمون TOEFL PBT مورخ OCT 17, 2009) 1388/7/25) اعلام شد.

تاريخ درج خبر 21/05/88

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلبان متقاضي شركت در آ زمون TOEFL PBT مورخ OCT 17, 2009) 1388/7/25) مي رساند ثبت نام اين آزمون از روز شنبه مورخ 24/05/88 ازساعت 15/8 الي 45/11 در گروه آزمون هاي بين المللي سازمان واقع در خيابان كريمخان زند- خيابان استاد نجات الهي كوچه شهيد اماني واحد ارتباطات مردمي گروه آزمون هاي بين المللي شروع مي گردد.

لازم به ذكر است محل برگزار ي آزمون فوق الذكر سايت دوم سازمان سنجش آموزش كشور واقع در شهرستان كرج – مشكين دشت- خيابان شهيد متوسليان سازمان سنجش آموزش كشور خواهدبود.

ضمنا باتوجه به محدويت ظرفيت برگزاري آزمون ، اولويت ثبت نام براساس مراجعه داوطلبان خواهد بود.

تذكر خيلي مهم :
    همراه داشتن اصل كارت شنا سايي معتبر داوطلب جهت اخذ معرفي نامه به بانك الزامي مي باشدلازم به ذكراست حضور شخص داوطلب هنگام ثبت نام الزامي مي باشد.

مدارك مورد نياز:
    1 – دو قطعه عكس 4*6 (تمام رخ سال جاري)
    2- تصو ير صفحه اول گذ رنامه، شناسنامه يا كارت ملي وهمراه داشتن شماره ملي داوطلب
    3- هزينه ثبت نام: 161دلار يا معادل ريالي آن

شايان ذكر است آن دسته از داوطلبا ني كه دسترسي به كارتهاي اعتبا ري خارج از كشور MASTER CARD,VISA… دارند، مي رساند كه ثبت نام ONLINE آزمون فوق نيز از طريق سايت ETS به نشاني www.ETS.ORG/TOEFL امكان پذير مي باشد. (نشاني مركز سازمان سنجش در سايت فوق G714 مي باشد.) اين دسته ازداوطلبان لازم است تا 15روز قبل از تاريخ آزمون ، فرم تقاضا نامه پيوست را به همراه 2 قطعه عكس4*6 (تمام رخ مربوط به سال جاري ) و تصوير كارت شناسائي خود ( گذرنامه يا كارت ملي و يا شناسنامه) با پست پيشتاز به نشاني تهران صندوق پستي511- 13185گروه آزمون هاي بين المللي سازمان سنجش آموزش كشور ارسال نمائيد.

لازم به ذكراست درصورت نياز داوطلبان مي توانند در ساعات اداري با شماره تلفن 88922242 -021 تماس حاصل نمايند.

منبع: قسمت تافل سایت سازمان سنجش
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در مورد مركز امتحاني PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط wiki1
    من قبلا کرج تولیمو دادم خوب نبود :-\ اصفهان و کیش رو شنیدم که خوبه.
    به نظر من امتحان تولیمو اصلا ملاک خوبی برای تشخیص خوب یا بد بودن یک سنتر نیست چون من 2, 3 بار این امتحان رو دادم (تو سنترهای مختلف) متاسفانه همه سنترها بخش لیستنینگشون خیلی بد بود. من فکر کنم اصلا خود لیستنینگ تولیمو کیفیتش پایینه و ربطی به سنتر نداره. ???
    وقتی حقیقت آزاد نیست، آزادی حقیقت ندارد.
    ژاک پرهور

Junior Member

نمیدونم. آخه من تافل امتحان ندادم، فکر کردم شاید بشه ازش نتیجه گیری کرد. شما تافل رو تو همون مراکز امتحان دادید؟

Junior Member

نه من تو اون مراکز تافل ندادم. ولی کیفیت لیستنینگ تولیمو تو چندتا سنتری که رفتم همشون یک جور و بسیار بد بود :
    وقتی حقیقت آزاد نیست، آزادی حقیقت ندارد.
    ژاک پرهور

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد PBT دانشگاه آزاد تهران (Aug 15, 2009)

سلام
    کسی اطلاعی در مورد زمان ثبت نام بعدی تافل pBT دانشگاه ازاد اطلاعی داره؟ منظورم برای امتحان Oct هست.

ممنون از همتون

Junior Member

سلام
    ببخشید بچه ها از کرج تا مشکین شهر چقدر طول میکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

راهشو ممکنه گم کنید ، چون بد مسیره یه ذره
    ولی سازمان روز ازمون سرویس قراره بزره دم مترو تا از اونجا بچه ها رو ببره تا خود ساختمان کرج سازمان

Junior Member

پیش فرض کنکاشی در برگزاری امتحانات pbt

سلام بچه ها
    البته هنوز اون لینک ِ مربوط به امتحانات 10 سال اخیر pbt رو دانلود نکردم، اما یه سوالی برام پیش اومده

اگه اشتباه نکنم، امتحان pbt در کل دنیا هر ساله شش بار برگزار میشه. از آنجا که این امتحان در هر کشوری به وقت محلی خودش هست، پس قانونا نباید سوالاتش با سوالای کشورهایی که چندساعت اختلاف زمانی با ما دارند یکسان باشه، وگرنه مفت نمی ارزه که

اما فکر کنم اون لینک فقط حاوی 40 50 تا امتحان باشه، پس دو حالت پیش میاد، 1) این لینک فقط حاوی امتحانات یه کشور خاص هست 2) امتحان همه کشورها یکی هست

یه سوال دیگه هم در مورد امنیت برگزاری امتحان دارم
    آیا در هر سنتر، یه نماینده از ETS هم میره؟
    یا اینکه سوالات از آمریکا به اون کشور پست میشه (که طبیعتا باید یه چند روز زودتر پست بشه) و در این مدت سوالات در کشور مقصد باید یه جایی نگهداری بشه و چه اعتمادی به فرد یا گروه نگهدارنده هست؟؟؟!!!!

خواهشا سوء تفاهم نشه، قصد جسارت به هیچ فردی در هیچ جای دنیا ندارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد PBT دانشگاه آزاد تهران (Aug 15, 2009)

اینجا که همه سوالا بی جواب مونده.منم یکی می پرسم رو بقیه سوالا..
    بچه ها جوابای 15 آگوست رو کی اعلام می کنند؟ در خونه نمیاد , نه؟ اگه می دونید کی باید بریم بهستان 6 یه خبری به منم بدید...ممنون