صفحه 8 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

پیش فرض پاسخ : راهنمايي فوري:Toefl G708

همین کدا دو سری قبل امیر بهادر برگزار کرده بستگی داره .سنجش ممکنه بگیره ولی دانشگاه شریف بعیده .کلا کیفیت صدا را خوب کردند با headset نیست اگه می خوای با headset باشه اصفهان را ثیت نام کن .یه سرچ امیر بهادر تو فروم بزن بجه ها دفعه اخرشا راضی بودند
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

سلام
    من برای شریف با کارت اعتباری اقدام کردم نمیدونم از کجا باید Ticket بگیرم ولی آدرس شریف رو دادم یعنی طبق حرف خودشون 14 روز دیگه بلیط میره اونجا؟
    راستی یه email هم از ETS اومده که confirmation ID رو گفته ولی آخرشم دوباره گفته ثبت نام اینترنتی دلیل بر قادر بودن شما بر حضور در امتحان نیست!
    این یعنی چی؟
    من خیلی نگرانم

نه تیکتا می ره سنجش 4-5 روزه قبل زنگ بزن .باید حضوری فرم پرکنی
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : كيفيت اميربهادر، شريف، اصفهان يا سنجش براي pbt

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza
    کیفیت برگزاری امتحان خیلی خوب بود. تنها مشکلی که داشت این بود که نتایج امتحانش یک ماه دیرتر اومد که center در این مورد زیاد مقصر نبود.
    سنتر اصفهان فعلا که بهترینه! درضمن کارنامه های امتحان May 10 هم با پست DHL یک هفته ای اومد! (دقت کنید که اگه آدرس خونتون رو تو فرم ثبت نام بنویسید کارنامتون با پست معولی میاد)
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

صدرا جان یعنی چی که ادرس و اگه بنویسیم با پست معمولی میاد . یعنی جای ادرس رو در فرم ثبت نام خالی بزاریم . مشکلی پیش نمیاد؟
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط peymen
    صدرا جان یعنی چی که ادرس و اگه بنویسیم با پست معمولی میاد . یعنی جای ادرس رو در فرم ثبت نام خالی بزاریم . مشکلی پیش نمیاد؟
    فرم ثبت نام کلا یک برگ A4 بیشتر نیست که یه قسمت داره که باید حتماً آدرستون رو بنویسید تا کارنامتون به اون آدرس ارسال بشه. در حالت عادی شما هر آدرسی که بنویسید با پست عادی براتون میفرستند اما اگه آدرس سنتر رو بنویسید چون تعداد کارنامه ها زیاده همه رو با یک بسته DHL می فرستند که چند روزه میرسه. اکثر بچه ها هم همین کار رو میکنند ( البته نمی دونند که با DHL ارسال میشه فقط میخوان از آدرسشون مطمئن باشن) البته من آدرس خونه رو هم توی یکی از امتحانام نوشته بودم که دقیقا 2 هفته ای با پست عادی اومد و یه امتحان دیگه هم کارنامش اصلا به دستم نرسید که به ETS ایمیل زدم و دوباره رایگان برام فرستادند (حتی توی ایمیل میتونید بگید که آدرستون تغییر کرده و مثلا به آدرس ... یا دانشگاه اصفهان بفرستند.) برای امتحان Aug 16 که بچه ها ثبت نام میکردند تقریبا تمام بچه ها آدرس سنتر رو نوشتند.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام
    منم اصفهان امتحان دادم به نظر منم خيلي خوب بود.كيفيت صدا خوب بود ،برنامه ريزي دقيق اجرا شد. محيط كاملا" مناسب بود .
    به طور كلي همه موارد خوب بود .
    تلاش، قهرمان سازه

پیش فرض آیا دو ماه برای آمادگی تافل کافیه؟

سلام
    من می خوام اکتبر pbt بدم اما نمی دونم سطح زبانم طوری هست که دو سه ماهه نمره بالای 600 بیارم یا نه؟
    می دونم ibt آزمایشی برگزار می شه اما برای pbt چه راهی هست که آدم وضعیت خودشو بدونه؟
    اگه نمی رسم بیخودی امسال هزینه نکنم.
    اگه می دونین لطفا راهنمایی کنید.
    ....Our Hopes and Expectations

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آیا دو ماه برای آمادگی تافل کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky
    سلام
    من می خوام اکتبر pbt بدم اما نمی دونم سطح زبانم طوری هست که دو سه ماهه نمره بالای 600 بیارم یا نه؟
    می دونم ibt آزمایشی برگزار می شه اما برای pbt چه راهی هست که آدم وضعیت خودشو بدونه؟
    Gaining a score of more than 600, you should stand on an advanced level of English knowledge. TOLIMOs, as a kind of TOEFL-like exams, could be good ones to assess your level and your ability to surmount a real TOEFL. If you dont meet a level of advanced English, I believe that a 2-month period would not be enough to beat it. TOLIMO is held by Sazman Sanjesh regularly and is cheap enough to establish an exam and then to consider it as a signal to welcome you to take a TOEFL.

پیش فرض پاسخ : آیا دو ماه برای آمادگی تافل کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky
    سلام
    u can simulate the condition of exam and have some samples of ETS and check yourself
    I did it several times before the real exam