صفحه 104 از 402 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics(MA)-Olum tahghighat

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

مرسی aypar جان از راهنمایی خوبت امیدوارم این دفع دیگه مدارکم کامل باشه
    این دفعه می خوام برادرم مدارکو آنلاین از کانادا بفرسته آیا باید اکانت جدید بسازه یا با همون اکانت قبلی مدارکو آپلود کنه؟

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط maria_j نمایش پست ها
    مرسی aypar جان از راهنمایی خوبت امیدوارم این دفع دیگه مدارکم کامل باشه
    این دفعه می خوام برادرم مدارکو آنلاین از کانادا بفرسته آیا باید اکانت جدید بسازه یا با همون اکانت قبلی مدارکو آپلود کنه؟
    نه اگه اکانتت بازه، میتونی از همون اکانتت استفاده کنی و روی آنلاین اپلیکیشن کلیک کنی یک صفحه جدید باز میشه.
    فقط خیلی خیلی دقت کنید. اخیرا یکی از دوستان مدارکشو فرستاده ببود براش از کانادا ارسال کنند. تمام مدارکش هم کامل بوده اما اما اما متاسفانه اصلا letter of explanation آپلود نشده بود حالا مشکل چی بود واقعا نمیدونیم. اما شاید آدم خودش مدارکو آپلود کنه خیالش یکم راحت تر باشه. اگه باز تصمیم گرفتی یکی دیگه مدارکتو آپلود کنه لطفا دقیقا همه چیزو چند بار با هم چک کنید.
    در ضمن این قسمتو ویکی رو هم بخون فعلا یکم ناقصه ولی خوبه

Junior Member

من حسابی کلافه ام الان 2 ماه شده من آنلاین سابمیت کردم, تو روز 15ام داک ریکوست شدم و هیچی نمیاد

Junior Member

من سه هفته پیش درخواست ویزام که با پست فرستاده بودم آنکارا، رفیوز شده. میخوام تو این هفته دوباره اپلای کنم آنلاین. میرسم به نظرتون؟ یعنی باید دیفر بگیرم از دانشگاه یا اینکه اپلای کنم و منتظر شم؟
    فکر کنم تی.ای که بهم دادن هم بپره با این وضعیت.

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Tata_gp نمایش پست ها
    من سه هفته پیش درخواست ویزام که با پست فرستاده بودم آنکارا، رفیوز شده. میخوام تو این هفته دوباره اپلای کنم آنلاین. میرسم به نظرتون؟ یعنی باید دیفر بگیرم از دانشگاه یا اینکه اپلای کنم و منتظر شم؟
    فکر کنم تی.ای که بهم دادن هم بپره با این وضعیت.
    متاسفم برا ریحکت. دلیلشو چی زده؟ تو سایت سفارت زده اگه تا قبل 12 جولای بفرستید نامه دیفر نمیخواد! بجنب 10-12 روز وقت داری هنوز! فقط BS یک ماه معتبره جدید بگیر و سوء پیشینه هم 3ماه. موفق باشی
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    متاسفم برا ریحکت. دلیلشو چی زده؟ تو سایت سفارت زده اگه تا قبل 12 جولای بفرستید نامه دیفر نمیخواد! بجنب 10-12 روز وقت داری هنوز! فقط BS یک ماه معتبره جدید بگیر و سوء پیشینه هم 3ماه. موفق باشی
    دلیلش رو دو تا موضوع زده. یکی اینکه آفیسر راضی نشده برمیگردم و اینکه ریزنمرات و نمره تافل نفرستادم. مسخره ست. این ها رو برای دانشگاه به صورت آفیشال و با پست فرستاده بودم. توی چک لیست هم که نبوده. BS جدید گرفتم به علاوه جاب آفر که قبلا نداشتم به علاوه وکالت نامه خونه ی مامانم که به اسمم کرده به علاوه ی یه استادی پلن که دوباره و با کمک سه تا از دوستهام که تازه رفتن نوشتم. امیدوارم این بار بگیرم.
    میشه بگین کجا گفته که ت 12 جولای قبول میکنن؟ دیدین که آخه تحصن هم هستن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tata_gp نمایش پست ها
    میشه بگین کجا گفته که ت 12 جولای قبول میکنن؟
    http://www.canadainternational.gc.ca...isas/iran.aspx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلیمر

من به یه مشکلی بر خوردم !! من پدرم سال 2007 برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده بود و این پرونده 2009 شروع به processشده و بالاخره سال 2012 وارد مرحله ی بالاتری از بررسی شده!! بعبارتیstatus پرونده ی مهاجرت پدرم الان in process هستش!چیزی که هست اینه که spelling ِ فامیل پدرم در فایل مهاجرت ، یه حرف اضافه تر داره نسبت به spellingِ فامیلی که من دارم برای اپلای استادی پرمیت می فرستم. به نظر شما به علت این تفاوت تو دیکته بهتر نیست اصلا به پرونده ی مهاجرتی اشاره نکنم؟ .. آخه داشتن پرونده ی مهاجرتی شانسمو وحشتناک می آره پایین... ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط rahamarzieh نمایش پست ها
    من به یه مشکلی بر خوردم !! من پدرم سال 2007 برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده بود و این پرونده 2009 شروع به processشده و بالاخره سال 2012 وارد مرحله ی بالاتری از بررسی شده!! بعبارتیstatus پرونده ی مهاجرت پدرم الان in process هستش!چیزی که هست اینه که spelling ِ فامیل پدرم در فایل مهاجرت ، یه حرف اضافه تر داره نسبت به spellingِ فامیلی که من دارم برای اپلای استادی پرمیت می فرستم. به نظر شما به علت این تفاوت تو دیکته بهتر نیست اصلا به پرونده ی مهاجرتی اشاره نکنم؟ .. آخه داشتن پرونده ی مهاجرتی شانسمو وحشتناک می آره پایین... ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    اینکه نگین ریسک بزرگتریه...اونا نام پدر و تاریخ تولد و محل تولد و ... رو دارن کار سختی نیس فهمیدن اینکه اسپل فامیلتون عوض شده و همون آدمین!

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

rahamarzieh
    آخه فقط اسم انگلیسی که نیست. ما تو فرم خانواده فارسی اسممونو هم مینویسیم. تو شناسنامه خودتون هم اسما هست. یعنی اصلا فکر نمیکنم که پی بردن به این موضوع کار سختی باشه.
    و الزاما هم داشتن پرونده مهاجرت ویزا دانشجوی گرفتنتونو به خطر نمیندازه. چون همین چند ماه پیش بود که یکی خیلی هم زود ویزا گرفت در حالی که پرونده مهاجرت داشت. شما باید خیلی محکم ثابت کنید که اگه احتمالا خدای نکرده پرونده مهاجرتتون به مشکل برخورد، بعد اتمام تحصیلتون برمیگردید. باید ثابت کنید که اینجا موقعیت خوبی واسه زندگی دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)