صفحه 10 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    مگه وقتی دیفر میکنی نامه پذیرش جدید واسه ژانویه بهت نمیدن؟ بپرس اینو ازشون.
    می تونی باهاش معافیت تحصیلی بگیری.
    رو پاسپورتت یه مهر خروج میخوره که دو ماه اعتبار داره. اگه تو اون دو ماه از کشور خارج نشی دیگه نمیذارن بری مگه اینکه دوباره وزارت علوم نامه بده که برات مهر خروج بزنن.
    ولی وقتی وزارت علوم ببینه تو ترم جولایت گذشته و نرفتی دیگه بهت نامه نمیده. مگه اینکه دیفر کنی و نامه پذیرش جدید از دانشگاه بگیری و بعد باید بری وزارت علوم پرونده ای که توش تاریخ شروع تحصیلت میخوره تشکیل بدی.
    مراقب باش واسه اطمینان این دیفر کردنو از خانوم اصفهانی یا اقای مقیمی بپرس.
    سلام
    اينو نمي دونم كه ايا دوباره يه نامه ي پذيرش بهم ميدن يا نه ولي حتما ميل ميزنم و مي پرسم
    فقط يه سوال شما تو پاسخ 81# گفتيد كه
    "نظام وظیفه میگه از زمانی که ما معافیت صادر میکنیم و مجوز خروج میدیم(بین این دو تا یکم شک دارم) شما 6 ماه وقت داری که از کشور خارج شده باشی"
    خب اگه مهر خروج تو پاسپورت دو ماهه هستش پس چرا اونا 6 ماه بهمون فرصت ميدن؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام....

دوستمون درست میگه....تا 6 ماه باید خارج شی ولی اونا 2 ماه میزنن....ولی تا دوبار دیکه می شه اونو تمدید کرد....یعنی هموت 6ماه میشه ولی یکن الافی داره

Junior Member

کسی می دونه اگر کسی هنگام سربازی پذیرش براش بیاد اما غیبت داشته باشه به اون اجازه خروج می دن؟ معافیت تحصیلی براش صادر می شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman180
    کسی می دونه اگر کسی هنگام سربازی پذیرش براش بیاد اما غیبت داشته باشه به اون اجازه خروج می دن؟ معافیت تحصیلی براش صادر می شه؟
    سلام
    اونط.ر که من شنیدم طبق قانون برای کسی که غیبت داشته باشه معافیت تحصیلی صادر نمی شه. اما اصلا ناامید نباش. کارت رو ادامه بده و اگه به مشکل برخ.ردی برو دیدار مردمی. احتمال اینکه درست بشه خیلی زیاده. موفق باشی.

سلام
    نمي دونين posd Doc نيز جزو دوره هاي تحصيلي حساب مي شه يا نه؟

آره منم بعید میدونم کسی بفهمه غیبت داری. من غیبت نداشتم ولی کسیم چکش نکرد. ولی باید رفیق باشی باهاشون.

آقا ديدار مردمي با اين مسئولين نظاو وظيفه رو جدي بگير.من ديدم كار هايي تو اين ديدار مردمي بعضيا انجام دادن كه تو تخيلات من و شما هم نمياد.واقعا كار راه اندازن.ولي بايد مثل اين مادر مرده ها آدم بره جلو دلشون بسوزه.شاخ و شونه نكشي.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

آقا اصلا کارت به دیدار مردمی نمیکشه. چرا اینقدر بزرگش می کنید. همون جا نظام وظیفه استان یا تهران یا در همون حد و حدود اگه یه کم بجنبی اصلا جایی ذکر نمیشه که تو غیبت داشتی. بعضی وقتا هم بدون هیچ اقدامی از جانب شما خودشون غیبت رو ذکر نمیکنن.

وقتی برو دیدار مردمی که واقعا هیچ راه دیگه ای نباشه.
    اینا نظر منه.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

اگه مثلا 4-3 ماه آخر سربازی پذیرش بیاد آدم میتونه درحین سربازیش کارای ویزا و کلیرنسش رو انجام بده که تاوقتی که پاس به دستمون میرسه سربازی هم تموم شده باشه و دیگه نیاز به گذاشتن وثیقه کامل برای اون چند ماه نباشه؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

حداقل اول کار باید پاسپورتتو به سفارت نشون بدی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)