صفحه 12 از 63 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط haj123

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad85
    نقل قول نوشته اصلی توسط supcav
    من که راجع به شرط معافيت تا 1 سال بعد از فارغ التحصيلي کاملا گيج شدم. وزارت علوم (آقاي مقيمي) ميگه که 1 سال بعد از فارغ التحصيلي حق خروج داري اما نظام وظيفه (سرهنگ وحدت زاده) همچين شرطي رو بيان نمي کن! حالا کدوم يکي رو بايد باور کرد؟؟!
    این لینک نظام وظیفه رو ببینین ، به خیلی سوالا جواب می ده.
    http://www.police.ir/vazifeh/other_p...af_tahsili.htm
    عجب خبر توپي بود !

من ارديبهشت فارغ التحصيل مي شم. پس با اين شرط حتي مي تونم اگر ويزا واسه سپتامبر نگرفتم پذيرشمو ديفر كنم واسه ترم ژانويه. درست ميگم دوستان؟ 8)

لينكه ديگه كار نميكنه.كسي هست آدرس جديدش داشته باشه؟
    I remember the future again everyday

نقل قول نوشته اصلی توسط amini
    آره در حين داشتن امريه هم می شه ترخيص شد ولی دهنت صاف می شهههههه...
    راهش هم اينه که اول از اون نهادی که خدمت میکنی رضايت بگيری و بعد بری جايی که آموزشی ديدی و بعد نظام وظيفه (البته من دانشگاه امریه داشتم شايد جاهای ديگه فرق کنه)
    سلام
    در مورد امريه ها
    1.اول بايد توي وزارت علوم تشكيل پرونده داد يا بايد اول با نظام وظيف تسويه حساب كرد؟
    2.پذيرش من مشروط به ارائه مدرك فارغ التحصيلي هست (دانشگاه به خاطر سربازي اون رو نداده) حالا كه پذيرش دارم چه روندي بايد طي كنم آزادش كنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط افشين
    نقل قول نوشته اصلی توسط amini
    آره در حين داشتن امريه هم می شه ترخيص شد ولی دهنت صاف می شهههههه...
    راهش هم اينه که اول از اون نهادی که خدمت میکنی رضايت بگيری و بعد بری جايی که آموزشی ديدی و بعد نظام وظيفه (البته من دانشگاه امریه داشتم شايد جاهای ديگه فرق کنه)
    سلام. مراحلشو به ترتیب می گم:

1- تشکیل پرونده در وزارت علوم
    2- بردن نامه وزارت علوم به نظام وظیفه
    3- ارائه وثیقه یا ضمانت نامه بانکی به وزارت علوم
    4- بردن نامه وزارت علوم به شهرستان محل اعزام (اگه از تهران اعزام شده باشید این مرحله رو ندارید)
    5- نامه از نظام وظیفه محل اعزام به یگان خدمتی (ارتش یا سپاه)
    6-نامه از یگان خدمتی به محل امریه
    7- تسویه حساب با محل امریه
    8- تسویه حساب با یگان خدمتی
    9- نامه ا یگان خدمتی به نظام وظیفه محل اعزام
    10- نامه از نظام وظیفه محل اعزام به نظام وظیفه تهران
    11-نامه از نظام وظیفه به وزارت علوم
    12- نامه از وزارت علوم بابت آزاد کردن مدارک
    13- نامه از وزارت علوم به اداره گذرنامه
    14- گرفتن پاسپورت با مهر خروج

سلام
    در مورد امريه ها
    1.اول بايد توي وزارت علوم تشكيل پرونده داد يا بايد اول با نظام وظيف تسويه حساب كرد؟
    2.پذيرش من مشروط به ارائه مدرك فارغ التحصيلي هست (دانشگاه به خاطر سربازي اون رو نداده) حالا كه پذيرش دارم چه روندي بايد طي كنم آزادش كنم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک کاردانی دارم می تونم معافیت تحصیلی بگیرم ؟
    الان توی 6 ماه بعد از فراغت هستم...

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

اگه کسی در حین سربازی پذیرش بگیره و به سلامتی بره وقتی برگشت باید حتما توی همون ارگان خدمتش رو تموم کنه؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام
    من ميخوام برم ديدار هاي مردمي رئيس نظام وظيفه در مورد عدم اجراي بخشنامه كاهش وثيقه از 15 به 5
    1. اگر كسي آدرس و زمان هاشو داره لطفا بذاره.
    2.فكر كنم آقاي حامد در مقايسه با 14 مرحله آقاي اميني اشتباه كرده.چون ايشان نوشته ترخيص از پادگان بايد قبل از گرفتن نامه وثيقه از نظام وظيفه انجامش داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

اولا از همگی که اینقد فعال هستید ممنونم.
    ثانیا می خواستم دو تا سوال بپرسم:
    1. اگه کسی بخواد تاریخ اعزامشو جلو بندازه (با توجه به اینکه معمولا اکثرا می خوان عقب بندازن و منم که می خوام جلو بندازم باید با یکی تاریخ اعزاممو عوض کنم) می تونه اولین تاریخی که بعد از اومدن تاریخ اعزام بره یعنی مثلا اگه واسه من تاریخ اعزام 2/12 باشه و بدست من مهر برسه می تونم برم و تاریخشو بکنم 2/08 ؟
    2. در صورتی که تاریخ پایان خدمت شهریور باشه و پذیرش برای ترم پاییز داشته باشی (یا امریکا منظورم سفر ویزا هستش و یا یه جایی که تو ایران سفارت داره) تکلیفت چی میشه؟ یعنی در مورد امریکا ایا میشه یه جورایی برای سفر ویزا حدود خرداد خارج شد؟ و برای بقیه جاها هم اگه بخوایم پاسپورت ببریم سفارت چه جوری میشه تهیه کرد؟
    ممنون
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    اگه کسی در حین سربازی پذیرش بگیره و به سلامتی بره وقتی برگشت باید حتما توی همون ارگان خدمتش رو تموم کنه؟

سلام دوستان عزیر،

در جواب سوال شما، اینطور میشه گفت که کلا وقتی شما در حین خدمت ترخیص میشین زمانی که برگردین مثل یک سرباز جدید مجددا تقسیم میشین و قطعا شرایط جدیدتون (مقطع تحصیلی بالاتر، تاهل و ....) در تعیین جاتون تعیین کننده خواهند بود. ولی سابقه خدمتی تون حفظ میشه، مثلا اگه 10 ماه خدمت کرده باشین و ترخیص بشین حالا باید 10 ماه دیگه خدمت کنید.

من خودم با لیسانس برق افتادم کرمانشاه لب مرز اما بعد از فوق افتادم تهران یکجای خوب

این نکته هم لازمه بگم که اگه جاتون خوب باشه و بخواهین دوباره به همونجا برگردید یگان خدمتیتون میتونه درخواست بده تا شما رو برای اونجا تقسیم کنن.

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    اولا از همگی که اینقد فعال هستید ممنونم.
    ثانیا می خواستم دو تا سوال بپرسم:
    1. اگه کسی بخواد تاریخ اعزامشو جلو بندازه (با توجه به اینکه معمولا اکثرا می خوان عقب بندازن و منم که می خوام جلو بندازم باید با یکی تاریخ اعزاممو عوض کنم) می تونه اولین تاریخی که بعد از اومدن تاریخ اعزام بره یعنی مثلا اگه واسه من تاریخ اعزام 2/12 باشه و بدست من مهر برسه می تونم برم و تاریخشو بکنم 2/08 ؟
    کلا برای تغییر تاریخ اعزام:
    بچه ها می تونند تاریخ اعزامشون رو فقط یک دوره به راحتی عقب بندازند, یک نفر رو پیدا کنند و جاهاشون رو عوض کنند و یا مراجعه کنند اگه ظرفیت اضافه اعلام کرده باشند اعزامشون رو جلو بندازند. من حدود 20 خرداد رفته بودم نظام وظیفه اصفهان مسئولش به من می گفت برای تیر ظرفیت اضافه به ما اعلام کردند و اگه کسی بخواد همین الان اسمش رو بگه. (البته اعزام من شهریور بود)
    سفرنامه عشق آباد

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad-S
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    سلام دوستان عزیر،
    در جواب سوال شما، اینطور میشه گفت که کلا وقتی شما در حین خدمت ترخیص میشین زمانی که برگردین مثل یک سرباز جدید مجددا تقسیم میشین و قطعا شرایط جدیدتون (مقطع تحصیلی بالاتر، تاهل و ....) در تعیین جاتون تعیین کننده خواهند بود. ولی سابقه خدمتی تون حفظ میشه، مثلا اگه 10 ماه خدمت کرده باشین و ترخیص بشین حالا باید 10 ماه دیگه خدمت کنید.
    من خودم با لیسانس برق افتادم کرمانشاه لب مرز اما بعد از فوق افتادم تهران یکجای خوب
    این نکته هم لازمه بگم که اگه جاتون خوب باشه و بخواهین دوباره به همونجا برگردید یگان خدمتیتون میتونه درخواست بده تا شما رو برای اونجا تقسیم کنن.
    موفق باشید
    منظور من خود ارگان بود. مثلا اگه کسی الان سربازیش توی سپاه باشه بعد هم که دکتر شد انشاءالله باید حتما توی سپاه خدمتش رو تموم کنه!!! یا میتونه مثلا امریه توی دانشگاه بگیره.
    سفرنامه عشق آباد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)