صفحه 14 از 63 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

بازم یه سوال!!!!کسی تازگی ها رفته وزارت علوم که بیشتر از یک سال از فارغ التحصیلیش گذشته باشه؟ قانون یک سال وجود داره آخر یا نه؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

تا جایی که من می دونم یک سال برای افرادی که فارغ التحصیل دانشگاه های خارجن، ایران 6 ماه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

اینو که می دونم.کامل حالا توضیح می دم!یک نفر شهریور 86 فارغ التحصیل شده و اسفند ماه مدارکشو فرستاده یعنی تا اینجا بدون غیبت!بعد از گرفتن معافیت از رزم تاریخ اعزامش افتاده 1/8/87 !حالا این آدم بتونه برای پائیز 2009 پذیرش بگیره معافیت تحصیلی شامل حالش می شود؟می تونه بره؟ با توجه بعد از شهریور 87 مسلما بیشتر از یک سال از فارغ التحصیلیش گذشته.

ببينيد شما براي اينکه بتونيد اجازه خروج بگيريد بايد از وزارت علوم تاييديه مدرک بگيريد. من که از وزارت علوم پرسيدم (خانم اصفهاني) گفتن که تحت هر شرايطي چه بعد فرجه شش ماه و چه در حين خدمت که شما تقاضا بديد نبايد بيش از يک سال از فراغت از تحصيلتون گذشته باشه. البته من شنيدم روي يکي دو ماه بعد يک سال هم ميشه چونه زد ولي بيشترشو ديگه نميدونم. براي پاييز 2009 که ميشه شهريور 1388 يک کم بعيده اجازه خروج بدن چون ميشه 2 سال.

Junior Member

با این حساب که خیلی بد میشه!تا قبل از مهر ماه مدارکشو میگیره(تائید شده ی وزارت علوم) ولی پذیرش حداقل تو اردیبهشت ماه میاد دیگه.آخه این چه قانونیه!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    ببينيد شما براي اينکه بتونيد اجازه خروج بگيريد بايد از وزارت علوم تاييديه مدرک بگيريد. من که از وزارت علوم پرسيدم (خانم اصفهاني) گفتن که تحت هر شرايطي چه بعد فرجه شش ماه و چه در حين خدمت که شما تقاضا بديد نبايد بيش از يک سال از فراغت از تحصيلتون گذشته باشه. البته من شنيدم روي يکي دو ماه بعد يک سال هم ميشه چونه زد ولي بيشترشو ديگه نميدونم. براي پاييز 2009 که ميشه شهريور 1388 يک کم بعيده اجازه خروج بدن چون ميشه 2 سال.
    فکر نمی کنم این قضیه یک سال جدی باشه. من یه نفر رو می شناسم که اواخر سربازیش پذیرش گرفت یعنی در حین سربازی و با گذشت تقریبا 2 سال از فارغ التحصیلی.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin64
    آخه این چه قانونیه!
    قانون سختی های مرد بودن در ایران که از چشم جنبش های فمینیستی دور می مونه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

به نظر من هم عليرغم اينکه ميگن نميشه ولي شما کار خودتو بکن و پذيرشو بگير. اونوقت ميشه باهاشون چونه زد. فوقش اينه که ميري پيشه رئيس مشمولان دانشجو که شنيدم خوبم کار را ميندازه يک کم چونه ميزني کارت را ميفته. لذا هميشه راههايي براي دور زدن هست.

Junior Member

نوشته: shirin64 در 05 آگوست 2008, 08:29:18 am
    آخه این چه قانونیه!

قانون سختی های مرد بودن در ایران که از چشم جنبش های فمینیستی دور می مونه...

It is also a problem for mothers or wives. My husband is not with me because of these damn laws. He is doing his military service in Iran and I do not know if he can get exemption ot not, because more than one year is passed from his defence date.

Dear Marieiq
    It was Just Kidding, I know Girls,Mothers and Wives have more problems, But Guys have such problems as well
    I appreciate your situation and Hope you find a way to rescue your Husband
    Good Luck

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)