صفحه 183 از 270 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_violet نمایش پست ها
    دوستان توی ونکور میشه سه ماه اول با اصل گواهینامه ی ایران رانندگی کرد یا باید ترجمه هم شده باشه؟
    اگه میشه،ماشین هم میشه کرایه کرد با همین گواهینامه؟
    1- باید ترجمه شده باشه!
    2- خیر یا باید گواهینامه بین المللی باشه یا گواهینامه همون استان

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    تو سایت drivetest.ca دیدم که تا 6 ماه می شه از نامه اصالت استفاده کرد، گرچه شهرک آزمایش می گن 2 ماه اعتبار داره! سوالم اینه که در انتاریو:

- آیا تا زمان اعتبار نامه اصالت فقط باید ثبت نام کرد یا باید knowledge test رو هم داد؟ اگه فقط ثبت نام، چند وقت از زمان ثبت نام فرصت برای امتحان آیین نامه هست؟

- بعد از knowledge test آیا ددلاینی برای ثبت نام امتحان رانندگی G2 یا G Full وجود داره؟ یا تو همون 5 سال باشه کفایت می کنه؟

ضمنا دوستی به من گفتن که با اصل نامه اصالت + ترجمه در اونتاریو + اصل گواهینامه ایران بدون نیاز به ترجمه! می تونم برای امتحان برم... گویا خودشون این کارو کردن. خواستم ببیم کس دیگه ای این کارو (منظورم بدون ترجمه گواهینامه) انجام داده؟!

خیلی ممنون
    1- در حقیقت شما پس از امتحان آیین نامه مدارک رو برای امتحان G2 یا G تحویل میدید
    2- گواهینامه G1 یکسال اعتبار دارد
    3- گواهینامه ایران بایستی در انتاریو ترجمه شود و ارائه شود. اگر احیانا اون رجیستری که برای دوستتون خودشون ترجمه کردند، قطعا هزینه اینکار رو گرفته اند

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    3- گواهینامه ایران بایستی در انتاریو ترجمه شود و ارائه شود. اگر احیانا اون رجیستری که برای دوستتون خودشون ترجمه کردند، قطعا هزینه اینکار رو گرفته اند
    تو آلبرتا یک دانشجو حتی میتونه بده یک استاد دانشگاه که زبان مادریش فارسی هست ترجمه کنه و تمام رجیستریها قبول میکنند. تو انتاریو چنین چیزی نیست؟ البته ترجمه قدیمی ایران با مهر دادگستری هم قبول می کنند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    مورد سوم اینطور نبوده. از ایشون هم ترجمه گواهینامه رو خواستن، ولی ایشون به متن سایت drivetest اشاره کردن و بر اون پافشاری کردن و در نهایت بدون ترجمه گواهینامه کارشون انجام شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

دوستان این بخش هم من رو یک راهنمایی بفرمایند:
    ما انشالله اکتبر برای اولین بار در تورنتو لند میکنیم. 16 روز بیشتر نخواهیم بود. احتمالا برگشتنمون به کانادا هم بیش از 1 سال طول خواهد کشید. تصور من این هست که برای دریافت تخفیف بیمه اگر زودتر گواهینامه بگیرم (یعنی همین دفعه) به نفعم خواهد بود. با تجربه ای که دارید آیا با داشتن سابقه میتونم توی این مدت هم امتحان G1 و هم road test برای G2 بدم یا نه؟
    با توجه به اینکه بعدش در کانادا حضور نخواهم داشت برای من فایده ای خواهد داشت یا نه؟ ظاهرا اعتبار G1 بیش از یکسال نیست
    پیشاپیش متشکرم
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    ما انشالله اکتبر برای اولین بار در تورنتو لند میکنیم. 16 روز بیشتر نخواهیم بود. احتمالا برگشتنمون به کانادا هم بیش از 1 سال طول خواهد کشید. تصور من این هست که برای دریافت تخفیف بیمه اگر زودتر گواهینامه بگیرم (یعنی همین دفعه) به نفعم خواهد بود. با تجربه ای که دارید آیا با داشتن سابقه میتونم توی این مدت هم امتحان G1 و هم road test برای G2 بدم یا نه؟
    با توجه به اینکه بعدش در کانادا حضور نخواهم داشت برای من فایده ای خواهد داشت یا نه؟ ظاهرا اعتبار G1 بیش از یکسال نیست
    پیشاپیش متشکرم
    حدودا دو هفته طول میکشه تا گواهینامه ایران شما تایید بشه در اینجا،در ضمن اصل گواهی نامه ایران رو از شما میگیرن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    حدودا دو هفته طول میکشه تا گواهینامه ایران شما تایید بشه در اینجا،در ضمن اصل گواهی نامه ایران رو از شما میگیرن
    در اونتاریو اصل گواهینامه را نمی گیرند و نیازی به تایید چیزی هم نیست. اصل مدارک را به مترجم می دهید و همان روز به شما می دهند با همان ها و اصل مدارک امتحان می دید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    پیشاپیش متشکرم
    ببینید شما می تونید به محض ورود گواهینامه و نامه سابقه را بدید ترجمه کنند و فرداش با اونها مراجعه کنید برای امتحان آیین نامه تا جی 1 بگیرید (با فرض اینکه آیین نامه را مطالعه کردید و قبول می شوید) بعد از اون به شما وقت امتحان جی 2 (یا جی بسته به میزان سابقه و اگر خودتون بخواهید) می دن. بسته به شلوغی کارشون کاملا ممکنه که در اون بازه 16 روزه وقت امتحان به شما ندن. از طرفی ج1 فقط 12 ماه اعتبار داره. حالا خودتون بر اساس برنامه سفرها باید تنظیم کنید، اگر زودتر از یک سال بر نمی گردید شاید خیلی فایده ای نداشته باشه این کارها.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ببینید شما می تونید به محض ورود گواهینامه و نامه سابقه را بدید ترجمه کنند و فرداش با اونها مراجعه کنید برای امتحان آیین نامه تا جی 1 بگیرید (با فرض اینکه آیین نامه را مطالعه کردید و قبول می شوید) بعد از اون به شما وقت امتحان جی 2 (یا جی بسته به میزان سابقه و اگر خودتون بخواهید) می دن. بسته به شلوغی کارشون کاملا ممکنه که در اون بازه 16 روزه وقت امتحان به شما ندن. از طرفی ج1 فقط 12 ماه اعتبار داره. حالا خودتون بر اساس برنامه سفرها باید تنظیم کنید، اگر زودتر از یک سال بر نمی گردید شاید خیلی فایده ای نداشته باشه این کارها.
    سلام
    اين موضوع يک سال اعتبار G1 را شما بر اساس چه رفرنسي مي فرماييد؟

من گواهينامه G1 دارم و تا 5 سال معتبر هستش و قابل استفاده. شايد منظور شما اينه که بعد يک سال اگه نامه اصالت نداده باشيد ميتونيد امتحان G2 بدين.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

سلام دوستان
    من اولين گواهيناممو ساله ٨١ از تبريز گرفتم الان تهرانم و گواهينامه تمديد شده ٥ ساله دارم ، آيا اگه نامه اي از شهركه آزمايش بگيرم كه بگه من ١٣ ساله رانندگي ميكنم ميتونه براي گرفتن گواهينامه g تو كانادا به من كمك كنه ؟ كسي از مراحله به روز گرفتن اين نامه اطلاعي داره ؟ آيا من كه اولين گواهينامه رو از تبريز گرفتم نامه رو هم بايد ازونجا بگيرم تا تو سوابقشون تو تهرانم هست؟ آيا تو نامه اشاره اي به امتياز منفي گواهي نامه ميشه؟؟ ( يه اس ام اس براي من از پليس يك بار اومد كه چون يه جا دور زدن ممنوع بود دور زدم امتياز منفي براي من ثبت كردن )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)