صفحه 40 از 98 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط adyani نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من و همسرم برای کبک کانادا داریم اقدام میکنیم
    هر دو زبانمون چه انگلیسی چه فرانسه قوی نیست و ترجیح میدیم هردو رو از پایه شروع کنیم.

میخوایم قبل از شروع کردن خوندن فراسنه، آیلتس مونو بگیرم که توی زبان انگلیسی هم قویتر باشیم و هم امتیازمون بالاتر هم بره.

2 سوال :

1- آیا داشتن آیلتس برای کبک مزیت محسوب میشه یا نه؟

2- به نظر شما اینکه شروع کنیم آیلتس و اول بگیریم بعد بریم سراغ فرانسه خوبه یا نه؟
    دوست عزيز

داشتن آيلتس به تنهايي زياد براي شما ( صرفاً در مورد کبک ) مفيد نخواهد بود. تمرکز اصلي متقاضيان مهاجرت به کبک بر روي زبان فرانسه است. همونطور که از جدول هم مي تونيد برداشت کنيد زبان فرانسه حداکثر 16 امتياز و انگليسي حداکثر 6 امتياز خواهد داشت. اگر من جاي شما بودم چون براي ايالت فرانسوي زبان مي خواهيد اقدام کنيد تمام تلاش خود را بر روي زبان فرانسه معطوف مي کردم و براي انگليسي زياد وقت صرف نمي کردم. مخصوصاً با قوانين حاضر که ارائه مدرک زبان ( مثل آيلتس ) اصلاً ضرورتي ندارد.

بر روي زبان شيرين فرانسه تمرکز کنيد و بس!
    موفق باشيد.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member adyani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    دوست عزيز

داشتن آيلتس به تنهايي زياد براي شما ( صرفاً در مورد کبک ) مفيد نخواهد بود. تمرکز اصلي متقاضيان مهاجرت به کبک بر روي زبان فرانسه است. همونطور که از جدول هم مي تونيد برداشت کنيد زبان فرانسه حداکثر 16 امتياز و انگليسي حداکثر 6 امتياز خواهد داشت. اگر من جاي شما بودم چون براي ايالت فرانسوي زبان مي خواهيد اقدام کنيد تمام تلاش خود را بر روي زبان فرانسه معطوف مي کردم و براي انگليسي زياد وقت صرف نمي کردم. مخصوصاً با قوانين حاضر که ارائه مدرک زبان ( مثل آيلتس ) اصلاً ضرورتي ندارد.

بر روي زبان شيرين فرانسه تمرکز کنيد و بس!
    موفق باشيد.

سلام
    من کاملا با نظرتون موافقم
    میخوام برای کبک سطح زبان انگلیسیمو 9 بزنم
    آیا برای سطح 9 زبان انگلیسی احتیاج به دانش زبان در سطح آیلتس دارم یا نه؟
    همینقدر که تو مصاحبه بتونم انگلیسی حرف بزنمو متوجه بشم کفایت میکنه که بهم امتیاز سطح 9 انگلیسی رو بده؟

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط adyani نمایش پست ها
    سلام
    من کاملا با نظرتون موافقم
    میخوام برای کبک سطح زبان انگلیسیمو 9 بزنم
    آیا برای سطح 9 زبان انگلیسی احتیاج به دانش زبان در سطح آیلتس دارم یا نه؟
    همینقدر که تو مصاحبه بتونم انگلیسی حرف بزنمو متوجه بشم کفایت میکنه که بهم امتیاز سطح 9 انگلیسی رو بده؟

دوست عزيز

چيزي به اسم "دانش زبان در سطح آیلتس " وجود ندارد. آيلتس يک امتحان معمولي زبان هست و هر نمره اي ميشه توش گرفت. اگر کسي امتحان داده باشد با توجه به نتايج بايد از جدولي که توي ويکي هست امتيازش رو بر اساس نمرش محاسبه کنه! تا اونجايي که مي دونم بيشتر وزن مصاحبه به زبان فرانسه هستش و بخش انگليسي اون خيلي محدود. در ضمن فقط حرف زدن دست و پا شکسته و متوجه شدن کافي نيست بايد وقتي ادعاي 9 مي کنيد بتونيد جواب رو هم روون بديد! ولي از تجربيات دوستان ميشه گفت سوالات روتين هستش با اندکي تمرين مشکلي نخواهيد داشت براي انگليسي ولي فرانسه ...

موفق باشيد.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member adyani آواتار ها

دیروز رفتم قطب راوندی ... مسئول آیلتس اونجا بهم گفت میتونی همزمان فرانسه و انگلیسی رو با هم شروع کنی و توانایی ها تو دست کم نگیرو اولش سخته و این حرفا ... کلی روحیه داد
    اما نمیخوام احساسی عمل کنم
    اونایی که خودشون واقعا تجربشو داشتن بهم بگن به نظرشون مشکلی پیش نمیاد اگه فرانسه رو شروع کنم و بعد 3 ماه شروع کنم انگلیسی خوندن و همزمان فرانسمو ادامه بدم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Textile engineering

ببین دوست عزیز به نظر من هم میشه 2 زبان رو با هم یاد گرفت اما در چند ماه اول که یه زبان مثل فرانسه رو شروع می کنی، کلا همه چیز رو با eng قاطی می کنی . خصوصا که می خوای باسه IELTS بخونی و خود IELTS نیاز زیادی به تمرکز روی زبان ENG داره. به نطر من اصلا این کار رو نکن.
    من خودم هم امتحان Ielts رو اول دادم. بعدش فرانسه رو شروع کردم و کلا english رو گذاشتم کنار باسه یه مدتی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

دوستان سلام من وهمسرم داریم برای فدرال اقدام میکنیم آیلتس نمره خوبی داریم ولی مساله اینجاست که می خواستیم از زبان فرانسه هم لا اقل در حد بیسیک نمره بیاریم چون همزمان داریم برای کبک هم اقدام میکنیم ولی برای امتحان زبان فرانسه فعلا نمی رسیم . کلا در فدرال برای زبان دوم هم مثل کبک می توانیم ادعا کنیم در سطح مثلا بیسیک هستیم وبعدا تا بررسی مدارکمون کارنامه TEF رو بفرستیم ؟؟؟ چون داریم برای فرانسه کبک خودمان را آماده می کنیم اگه یک نمره حداقلی را در فرانسه بتونیم برای فدرال نشان بدهیم اثر خیلی خوبی برای گرفتن پذیرش داره.. از راهنماییاتون متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2010 نمایش پست ها
    دوستان سلام من وهمسرم داریم برای فدرال اقدام میکنیم آیلتس نمره خوبی داریم ولی مساله اینجاست که می خواستیم از زبان فرانسه هم لا اقل در حد بیسیک نمره بیاریم چون همزمان داریم برای کبک هم اقدام میکنیم ولی برای امتحان زبان فرانسه فعلا نمی رسیم . کلا در فدرال برای زبان دوم هم مثل کبک می توانیم ادعا کنیم در سطح مثلا بیسیک هستیم وبعدا تا بررسی مدارکمون کارنامه TEF رو بفرستیم ؟؟؟ چون داریم برای فرانسه کبک خودمان را آماده می کنیم اگه یک نمره حداقلی را در فرانسه بتونیم برای فدرال نشان بدهیم اثر خیلی خوبی برای گرفتن پذیرش داره.. از راهنماییاتون متشکرم
    خیر - کل مدارک از جمله نتیجه آیلتس و TEF باید با هم و فقط در یک مرحله به سیدنی کانادا ارسال شود! شما که در حال یادگیری هستید به هیچ عنوان تا زمانی که نتیجه امتحان زبان دستتون نباشه نمی تونید روی امتیازش حساب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط artalady نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز متوجه شدم که باید سریعا ielts بگیرم، لطفا راهنمایی کنید که در حال حاضر سریع ترین راه ممکن ثبت نام کدام است؟
    رفتن به سایت سنجش یا تهران آیلتس یامرکز آیلتس دانشگاه آزاد سلامی واقع در خيابان پاسداران، نبش خيابان بهستان ششم و چک کردن فرصتهایی برای ثبت نام که پر نشده است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام دوستان، یک سوال خیلی مهم در مورد امتحان TCF Quebec دارم، در این لینک http://www.ciep.fr/en/tcf_quebec/index.php که مربوط به این امتحان هست، نوشته که مدرک ما همزمان به Ministry of Immigration (MICC) in Quebec ارسال می شود.
    حالا اگر نمره مطلوب در این آزمون کسب نکنیم و در فرم اصلی سطح زبان را بالا زده باشیم آیا مشکل ساز خواهد شد؟ آیا میشود مدرک را به آفیسر نشون ندیم؟

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام به همه دوستان
    من برای کبک دارم اقدام میکنم و از اونجایی که تنها زبان فرانسه هست که کمبود امتیاز من رو جبران میکنه تصمیم گرفتم اول فرانسه رو شروع بکنم و بعد از یک مدت مدارکم رو ارسال کنم تا زمان بیشتری داشته باشم
    من امتیاز 8 از 16 رو نیاز دارم که بشه 5و5 از 12 و تازه کتاب campus1 رو شروع کردم ( سه جلسه در هفته به صورت خصوصی )
    به نظر شما کی مدارکم رو ارسال کنم که خیالم از بابت فرانسه و مصاحبه راحت باشه؟