صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: ریز نمرات و مشکل سربازی!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : ریز نمرات و مشکلات سربازی!

من برای UMN که می خواستم فرم ثبت نامش رو submit کنم بهشون ایمیل زدم و گفتم به خاطر سربازی نمی تونم ریزنمرات رسمی بگیرم اونا هم گفتند unofficial رو هم قبول داریم و اگه accept شدی برامون رسمیش رو بفرست. منم ریزنمرات رو خودم ترجمه کردم و فرستادم و اونا هم قبول کردند. این مورد کاملا بستگی به دانشگاه داره که باید ازشون بپرسی.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

من برگه اعزامم را بردم و ریز نمره ام را گرفتم. قاعدتا شما که سرباز هستی هر مدرکی که ببری که نشان بده سرباز هستی باید بهت ریز نمره را بدهند.
    Everything is possible

Junior Member

دوستان ممنون بابت پاسختون. من ریز نمره گرفتم با همون بند پ! ولی هیچ مهر و امضائی پاش نیست. میشه همین برگ نمرات درخشان فارسی منو برد وزارت علوم پیش خانم معماری؟! هیچ مهری پاش نیست. من از جهاد یزد فارغ التحصیل شدم ارواح بابام، کسی در مورد جهاد دانشگاهی تجربه مشابهی نداره؟
    There is a certain rightnous in our wrongness

خانم معماری در صورتی ریز نمرات رو تایید می کنه که ریز نمرات و خود دانشگاه داده باشه.
    من درست متوجه نشدم. اگه خودت درست کرده کارنامه رو، بردنش پیش خانم معماری فایده نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sirbijan
    دوستان ممنون بابت پاسختون. من ریز نمره گرفتم با همون بند پ! ولی هیچ مهر و امضائی پاش نیست. میشه همین برگ نمرات درخشان فارسی منو برد وزارت علوم پیش خانم معماری؟! هیچ مهری پاش نیست. من از جهاد یزد فارغ التحصیل شدم ارواح بابام، کسی در مورد جهاد دانشگاهی تجربه مشابهی نداره؟
    من ريز نمرات كه امضا داشت ولي مهر نداشتو بردم تاييد كرد :P
    هفته ي بعد يكي از دوستام كه هم دانشگاهيم بود هم گفتم نمي خواد بدي به اين رييس اموزش.... مون ولش كن هر چي مي گيم ميگه نه نيميشه >
    فقط وقتي سرش شلوغه همراه سه چهارتا ديگه مدرك دادم يكي از مسئولين اموزشمون بهش گفتم همراه اون مدارك بده بهش تا امضا كنه اون هم امضا كرد ;D
    خب مث اينكه فقط من مفت در رفتم اخه مال اون رفقمونو تاييد نكرد
    مجبور شد بياد 2 هفته حالي اين رييس اموزش كنه با هزار مكافات راضيش كرديم مهر بزنه 8)
    پس نتيجه اينكه الكيه اين حرفا شانسيه سعي كن وقتي صبح زود هنوز كاري نكرده بري پيش خانم معماري تا كاملا با روي خوش باهات كنار بياد

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

من دوتا مطلب رو میدونم
    1. حتما" باید ریز نمرات شما مهر آموزش داشته باشه چون زیر کارنامه می نویسند این کارنامه بدون مهر و امضا فاقد اعتبار است
    2. خانم معماری بازنشسته شده اند.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط PINK FLOYD
    1. حتما" باید ریز نمرات شما مهر آموزش داشته باشه چون زیر کارنامه می نویسند این کارنامه بدون مهر و امضا فاقد اعتبار است
    سلام
    در اين مورد كه من اينو مي دونم كه نيازي نيست :P
    چون تاييد كه شد هيچ ;D
    ترجمه ي رسمي هم شد تازه وزارت خارجه هم تاييد كرد و مهر زد دانشگاه مقصد هم هيچ گيري نداد :-\
    حالا اگه ايندفعه لوك خوش شانس شدم نمي دونم ;D
    ولي بما گير ندادن
    البته بالا هم گفتم هفته ي بعدش به رفيقمون گير دادن :P

Junior Member

من دارم واسه چند جا اقدام می کنم، ولی هر جا که apply میکنی خوب قطعا ریز نمرات تایید شده را می خوان. تا کارت پایان خدمت هم نداشته باشی دانشگاه ریز نمرات رسمی ارائه نمیده. من ۴ ماه دیگه خدمتم تمومه، ولی خوب تو این ۴ ماه هم همه جا دوره apply شون تموم میشه! کاری نمیشه انجام داد؟
    سلام

2 تا بخش نامه تو وزارت علوم هست که من خودم اونو گرفتم و دادم به دانشگاه مبنی بر اینکه وزارت علوم دانشگاه ها رو ملزم کرده که در صورتی که فرد گواهی اشتغال به خدمت یا کارت پایان خدمت داشته باشه ، فرد در صورت تسویه حساب با صندوق رفاه دانشگاه میتونه هم ریز نمره رو بگیره هم اصل گواهی پایان تحصیلات . من جفت بخش نامه ها رو دارم اگه خواستی بگو تا بهت برسونم . (منم سربازم) - بخشنامه اول که برای سال 81 هست فقط در صورت داشتن کارت پایان خدمت رو عنوان میکنه و بخش نامه دوم سال 82، بخش نامه اول رو باطل میکنه و میگه که فرد با داشتم گواهی اشتغال به خدمت میتونه ریز نمره و دانشنامه اصلی خودش رو بگیره.

خانم محمدی در قسمت تایید مدارک (آموزش رایگان) تو طبقه 4 (فکر کنم) مسئول مستقیم این کار هاست و بخشنامه هارو داره.

موفق باشی

Junior Member

wow، واقعا که apex ای! این خانم محمدی و طبقه چهار و اینها منظورت همون ساختمان وزارت علومه دیگه، نه؟
    ببین، این طرف تو جهاد دانشگاهی از اون تیپ آدمهای دفتری پشت میز نیشنه ...... ! وقتی میگه نه، یعنی نه. البته من به طور رسمی از دانشگاه "علم و فرهنگ" فارغ التحصیل شدم. اول اسمش جهاد دانشگاهی بود، بعد این شد. به این بابا هم که تهران زنگ زدم، گفت ریز نمرات را بهت میدم که بتونی ترجمه کنی، ولی اصل پایان نامه ایکه ثابت کنه لیسانس داری را نمی دیم! بعد خدمت فقط.
    این بخش نامه ها را چطور باید ازت بگیرم؟ اول باید برم پیش خانم محمدی، اون یک چیزی بهم بده بعد برم پیش این یارو تو جهاد؟ گواهی خدمت را برای کجا باید بگیرم؟ جهاد دانشگاهی یا وزارت علوم؟

دمت گرم بابت اطلاعاته قشنگت
    There is a certain rightnous in our wrongness

Junior Member

اره خانم محمدی - تایید مدارک -آموزش رایگان 82233077 تو وزارت علوم

من خودم یک سال تو جهاد دانشگاهی مهمان بودم. میدونم چه جور آدمایی هستن. لازم نیست بری وزارت خونه. من خودم بخش نامه ها رو دارم - هماهنگ میکنیم بهت میدم. قبلاً فقط با کارت پایان خدمت میدادن ؛ دانشگاه من هم قبول نمیکرد . درخواست دادم تو شورا دارن بررسی میکنن .(قول مساعد دادن)

از جایی که داری خدمت میکنی یه گواهی عضویت(اشتغال به خدمت سربازی) برای دانشگاهتون بگیر که توش قید کرده باشند که غیبت اولیه نداری + بخشنامه ها + درخواست دریافت گواهی پایان تخصیلات بده به امور فارغ التحصیلیتون - اگر گفتن نه بگو طبق بخش نامه هست بعد هم جلوی خودشون زنگ بزن به خانم محمدی بگو من سربازم و میخوام دانش نامه مو بگیرم دانشگاه بهم نمیده ، اون خودش توجیحشون میکنه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)