نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmirtaher نمایش پست ها
درود بر تمامی دوستان و مدیریت سایت و با تشک فراوان از ایشون که کاملا بی تاروف می گم

دوستان یک مشکلی من با وکیل پیدا کردم. من خودم مدرس IELTS هستم و در مقطعی از زمان اقدام کردم که فرسط کافی نداشتم و خط قرمز تغییر قوانیین با شایعه ها مشخص شده بود. از این رو مجبور شدم به وکیل مراجعه کنم و پرسه ی اولیه که فرستادن اطلاعات اولیه بود سریع انجام بشه. خوب این کار رو کردم و تو قسط اول 1 میلیون دادم که 550 تومنش برای خود هزینه رجیستر کردن پروندم تو اداره مهاجرت بود. مت تصور کردم این هزینه 450 هزار تومان برای انچام کار اولیه منصفانه است و قابل قبول با در نظر گرفتن موقعیت شغلی یک وکیل اگر چه کاملا وقفم به این موضوع کع کار اینها تو امر مهاجرت Representative بودن هست. مشکال اینجا است که اسن شخص وکیل شما ره فایل نامبر من رو نمیده و میگه باید 1 میلیون دیگه بدی که شمارت رو بدم. من نمی خوام با این وکیل کارم رو ادامه بدم و خودم می خوام کارم رو پیگیری کنم.

حالا دوستای عزیزم با در نظر گرفتن این موضوع که من با کار مکاتبه انگلیسی به صورت تخصصی مشکلی ندارم. پیشنهاد شما برای رفع این مشکل چی هست. به نظر شما چه کار باید بکنم. در حال حاضر مشغول گردآوری مدارکم هستم.

از راهنماییتون بی نهایت ممنونم.
به امید زندگی شاد و سالم برای همه شما

برای مدیر:‌ من نتونستم موضوع جدید ایجاد کنم و مجبور شدم تو این موضوع که مربوط ترین بود این پست رو بگذارم.
دوست عزیز امیدوارم مکاتبه به زبان انگلیسی شما مثل املای فارسیت نباشه واما بعد:پ
باید ببینی طرفت داره چه جوری فعالیت و تبلیغ می کنه آیا در ایران یا کانادا پروانه وکالت داره آیا جزء مشاورین قانونی مهاجرتیه یا اینجا شرکتی ثبت کرده و تحت لوای دفتر دارالترجمه یا توریستی ویا کاریابی بین المللی و یا اعزام دانشجو مشغول مشاوره دادن به امثال شماست؟
بعد میشه حسب مورد به کانون وکلا انجمن مشاورین کانادایی وزارت علوم یا سازمان گردشگری و در نهایت دادگستری (بصورت کیفری) و شورای حل اختلاف (بصورت حقوقی)مراجعه و طرح دعوی کنید!آیا قراردادی با ایشان دارید؟آیا پولی که به ایشان پرداخت کردید رسید دارد یا شاهدی دیده است وقس علی هذا
در بدو امر می توانید با مکاتبه و شرح ماوقع به سفارت در دمشق اعلام کنید که ایشان از وکالت شما عزل شده و شخصا مسائل مهاجرتی خودرا پیگیری می کنید !و همچنین تغییر آدرس و تلفن و فکس و ایمیل خود را به اداره مهاجرت در دمشق اعلام فرمایید!
اگر آدرس معتبری از ایشان در ایران دارید با ارسال اظهارنامه اعلام کنید که ایشان از وکالت شما معزول گشته و من بعد سمتی در پرونده مهاجرتی ندارند و در صورت هرگونه اقدام بدون مجوز از ایشان به جرم ممانعت از حق و اضرار به غیر شکایت می کنید!