صفحه 133 از 240 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه

من و دوستم چند وقته که دنبال کلاس نیمه گروهی برای یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت به کبک می گردیم. با چند تا موسسه صحبت کردم که از جلسه ای 60 هزار تومن برای دونفر در معروفترین موسسه تا جلسه ای34و 30 هزار تومان در موسسات کمتر معروف و نهایتا 22 هزار تومن پیدا کردیم. یکی از جاهایی که جلسه ای 22 هزار تومان میگیره یک شرکته که کار تدریس زبان را انجام میده و بیشتر مشتریهاش هم قصد مهاجرت به کبک را دارن و به ما گفت که در 35 جلسه کتاب اول cafe creme را آموزش میده و حتی ممکنه چند فصل از کتاب دوم را هم تدریس کنه و مطالبی که بدرد مصاحبه میخوره را بیشتر کار میکنه و جای دیگری که با همین هزینه حاضر به برگزاری کلاس نیمه گروهی شد ادعا کرد که با 40 تا 50 جلسه کتاب اول Reflect و یا کتاب اول و بخشی از کتاب دوم Cafe creme را به ما آموزش میده.ما قصد داریم یکی از این کلاسها را شرکت کنیم .البته به گفته آنها بعد از شرکت در این کلاسها امکان گرفتن نمره 6 مصاحبه دور از دسترس نیست.
    در کل من فکر میکنم با این هزینه ارزش شرکت در کلاس نیمه گروهی بیشتر ازشرکت در کلاسهای عمومی با 10 -15 نفر زبان آموزه.
    نظر شما دوستان چیه؟

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام
    استخدام رسمي بودن به فرانسه چي ميشه؟
    cadre يا l'emploi formel

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saieda نمایش پست ها
    من و دوستم چند وقته که دنبال کلاس نیمه گروهی برای یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت به کبک می گردیم. با چند تا موسسه صحبت کردم که از جلسه ای 60 هزار تومن برای دونفر در معروفترین موسسه تا جلسه ای34و 30 هزار تومان در موسسات کمتر معروف و نهایتا 22 هزار تومن پیدا کردیم. یکی از جاهایی که جلسه ای 22 هزار تومان میگیره یک شرکته که کار تدریس زبان را انجام میده و بیشتر مشتریهاش هم قصد مهاجرت به کبک را دارن و به ما گفت که در 35 جلسه کتاب اول cafe creme را آموزش میده و حتی ممکنه چند فصل از کتاب دوم را هم تدریس کنه و مطالبی که بدرد مصاحبه میخوره را بیشتر کار میکنه و جای دیگری که با همین هزینه حاضر به برگزاری کلاس نیمه گروهی شد ادعا کرد که با 40 تا 50 جلسه کتاب اول Reflect و یا کتاب اول و بخشی از کتاب دوم Cafe creme را به ما آموزش میده.ما قصد داریم یکی از این کلاسها را شرکت کنیم .البته به گفته آنها بعد از شرکت در این کلاسها امکان گرفتن نمره 6 مصاحبه دور از دسترس نیست.
    در کل من فکر میکنم با این هزینه ارزش شرکت در کلاس نیمه گروهی بیشتر ازشرکت در کلاسهای عمومی با 10 -15 نفر زبان آموزه.
    نظر شما دوستان چیه؟
    سلام
    من الان چند وقته یکی از همین موسسه هایی که کلاس های نیمه خصوصی دارن رو انتخاب کردم و 2 ترم هم رفتم کلاس ما اول 4 نفر بود الان شدیم 2 نفر ، استاد مون تحصیل کرده بلژیک هست واز 15 سالگی اونجا بوده به مدت 12 سال //
    شهریه کلاس واقعا عالیه 75 تومان برای 15 جلسه (که میشه جلسه ای 5000 تومان) ، ما تا این ترم کتاب cafe2 رو کار می کردیم ولی قرار شد از ترم جدید بریم سراغ کتاب Alterego 2 که واقعا کتاب عالی هست //
    اگه شما کتاب cafe1 رو هم خونده باشین این کلاس ما برای شما مناسب هست،منتهی فکر کنم شما میخوایید از ابتدا شروع کنین

سلام
    من چندتا صفحه قبل ديدم كه همگي در مورد penser a و penser de كلي باهم بحث كردن امروز يه مطلبي توي سايت ديدم كه براي خودم جالب بود شايد واسه شما هم جالب باشه:
    توي اين سايت گفته كه ما هم penser a و هم penser de داريم البته به شرطي كه بعدش اين فرمول رو رعايت كنيم:
    de + article + nom
    دوتا مثال:
    Je pense à mes vacances - j'y pense
    Qu'est-ce que tu penses de ce tableau ? - Qu'est-ce que tu en penses ?

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط choirannabasha نمایش پست ها
    سلام
    استخدام رسمي بودن به فرانسه چي ميشه؟
    cadre يا l'emploi formel
    به نظرم این l'emploi formel درست تره ؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    فایلهای صوتی فرانسوی با همراه با متن (داستان نمی خواهم )از کجا می شه دانلود کرد؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط سایان نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    فایلهای صوتی فرانسوی با همراه با متن (داستان نمی خواهم )از کجا می شه دانلود کرد؟
    ممنونم
    Podcasts

موفق باشید.

Junior Member

بچه ها يه پيشنهاد دوستانه بكنم ؟؟؟؟
    براي ياد گرفتن يه زبان خارجي به نظر من اين روش مناسبي هست
    3/4 ترم كلاس بريد تا اصول زبان ، قواعد ، ..تلفظ ها ... دستون بياد. بعدش ديگه پولتون+وقتتون رو بي خود توي اين موسسه ها هدر نديد.موسسه چي كار ميكنه ؟؟؟ كتاب معرفي مي كنه ...يه استاد مي ياد درس مي ده ...اگه گرامر رو بلد باشيد ديگه مشكلي نداريد...با يه ديكشنري پيشرفته ...چند تا منبع خوب(كتابفروشي ها پر از كتابه يه سري بزنيد ) و يه پشتكار مي تونيد خودتون درس بخونيد. از اينترنت كمك بگيريد..audio دانلود كنيد...اصطلاح هاي روز رو search كنيد..اگه دوستاني هم داريد كه فرانسه بلدن ، باهاشون french صحبت كنيد...حتي مي تونيد با فرانسوي ها چت كنيد. اين نصيحت يكي از استادهاي فرانسه به من بود...اينقدر پولتون تو جيب اين استادهاي خصوصي نريزيد

Junior Member

سلام دوستان.
    من بعد از قبولی در مصاحبه و به پیشنهاد آفیسر آموزش زبان در سایت FEL رو شروع کردم و الان Block2 رو تموم کردم و خیلی هم راضی هستم و به همه دوستانی که CSQ گرفتن این کار رو توصیه می کنم. اما یه سوال دارم:
    آیا این دوره تاثیری در دوره آموزشی زبان فرانسه که بعدا در خود کبک می توان رفت خواهد داشت و ممکنه که بخاطر گذراندن این دوره اجازه ندن که من از دوره های تمام وقت اون جا استفاده کنم؟
    ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)