صفحه 12 از 329 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    منظور از سرعت را نفرمودید!!!
    سرعت در معاینه یا سرعت در ارسال مدارک؟
    یه نگاهی به تجربیات دوستان در صفحات قبل بیاندازید جوابتان را خواهید گرفت و اکثر دکترها کارهارا سریع انجام میدهند.
    سلام
    مرسی از پاسخت. منظورم سرعت ارسال مدارک بود. در ضمن من تمامی پست های قبلی و خوندم ولی شنیدم یکی از خانم دکترها وکلیه کارهای مدیکالو اعم از معاینه و ارسال خیلی سریع انجام میده. خواهش میکنم کسانیکه اطلاع دارند پاسخ دهند.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط arman1 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از پاسخت. منظورم سرعت ارسال مدارک بود. در ضمن من تمامی پست های قبلی و خوندم ولی شنیدم یکی از خانم دکترها وکلیه کارهای مدیکالو اعم از معاینه و ارسال خیلی سریع انجام میده. خواهش میکنم کسانیکه اطلاع دارند پاسخ دهند.
    سلام
    تا آلان خانم دکتر مفصودیان در این مورد خوب عمل کرده اند

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    سلام
    تا آلان خانم دکتر مفصودیان در این مورد خوب عمل کرده اند
    البته دکتر شریف هم من رفتم و راضی بودم کلا 3 روز پروسه انجام معاینه و ازمایش خون و رادیولوژی و ارسال مدارک به پاریس طول کشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلاً نگران نباشید و واقعیت رو مطرح کنید. حتی اگر افسردگی مهم بود (که نیست!) مربوط به گذشته ست و شما دیگه دارو مصرف نمی کنید.
    سلام به دوستان
    من امروز برای مدیکال رفتم ومشکل را معافیت با افسردگی را با دکتر در میان گذاشتم و ایشان گفتند که چقدر خوب شد که گفتی و قرار شد که از یک روانپزشک یک گواهی سلامت بگیرم و همراه بقیه مدارک بفرستند.سوالم اینه که :
    چقدر احتمال داره غیر از این گواهی چیزای دیگه هم بخواند و اگر بخواند چقدر احتمال داره کارم طول بکشه
    پیشاپیش از کمکتان تشکر میکنم

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من امروز برای مدیکال رفتم ومشکل را معافیت با افسردگی را با دکتر در میان گذاشتم و ایشان گفتند که چقدر خوب شد که گفتی و قرار شد که از یک روانپزشک یک گواهی سلامت بگیرم و همراه بقیه مدارک بفرستند.سوالم اینه که :
    چقدر احتمال داره غیر از این گواهی چیزای دیگه هم بخواند و اگر بخواند چقدر احتمال داره کارم طول بکشه
    پیشاپیش از کمکتان تشکر میکنم
    سلام
    این بستگی به این داره که کی بتوانید وقت مشاوره بگیرید و کی ایشان نظرشان را گواهی کنند
    اگر شما علایم افسردگی از هیچ نوعی را نداشته باشید به مشکلی برنمی خورید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

دوستان عزیز من گرفتگی عروق کرونر قلب داشته ام که با گذاشتن استنت فعلا هیچ مشکلی ندارم آیا اگر به دکتر بگم در روند مهاجرتم تاثیر منفی داره و رد میشم یا نه ؟صلاح در چیه؟
    متشکرم اگر کسی که در باره این بیماری و تاثیرش روی پروسه مهاجرت اطلاعات داره به من جواب بده - سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidnikoo نمایش پست ها
    سلام
    سوال دارم فوري:
    فرمهاي پزشكي ما امروز اومده اما الن خانم من 3 ماه بارداره و نمي تون راديوگرافي تست بده..
    آيا بدون اين تست مي تونيم بقيه تستها رو انجام بديم و بفرستيم؟؟؟؟
    مجید خان ممکن بگید که این مشکل چه جوری حل شد؟تجربه شما به درد بقیه میخوره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rah نمایش پست ها
    دوستان عزیز من گرفتگی عروق کرونر قلب داشته ام که با گذاشتن استنت فعلا هیچ مشکلی ندارم آیا اگر به دکتر بگم در روند مهاجرتم تاثیر منفی داره و رد میشم یا نه ؟صلاح در چیه؟
    متشکرم اگر کسی که در باره این بیماری و تاثیرش روی پروسه مهاجرت اطلاعات داره به من جواب بده - سپاسگزارم
    سلام
    با توجه به وجود استنت در شریان کرونری قلبتان،مجبور به گفتن آن هستید.علاوه بر آن باید در کانادا نیز تحت نظر باشید.پس مجبور به گفتن هستید.این مورد به پزشک متخصص ارجاع داده می شود.به احتمال زیاد مشکلی نخواهید داشت.
    موفق باشید.

سلام دوستان
    من میخوام برای کبک اقدام کنم ولی فهمیدم اگر بیماری مثل دیابت (دیالیزی) داشته باشین ردتون می کنن. من دیابت دارم ولی دیالیزی نیستم، اتقاقاً تحت کنترل ولی نمی دونم منو رد می کنن یا نه.
    خواهش میکنم آدرس یا شماره تلفن یکی از پزشکای صفارت رو که خوبه به من بدید من ازش سوال کنم که ردم می کنن یا نه؟
    خیلی برام مهمه، لطفاً اگه کسی می تونه کمکم کنه.
    مرسی

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

http://www.cic.gc.ca/dmp-md/medicali...untryName=Iran
    لیست پزشکان معتمد سفارت کانادا در ایران
    نقل قول نوشته اصلی توسط mashhoudsso نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای کبک اقدام کنم ولی فهمیدم اگر بیماری مثل دیابت (دیالیزی) داشته باشین ردتون می کنن. من دیابت دارم ولی دیالیزی نیستم، اتقاقاً تحت کنترل ولی نمی دونم منو رد می کنن یا نه.
    خواهش میکنم آدرس یا شماره تلفن یکی از پزشکای صفارت رو که خوبه به من بدید من ازش سوال کنم که ردم می کنن یا نه؟
    خیلی برام مهمه، لطفاً اگه کسی می تونه کمکم کنه.
    مرسی