صفحه 51 از 104 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

mehrdad_shiraz
    اگر برای فدرال اقدام کردین صد در صد مشکل ساز میشه ، مگر اینکه مثلا افیسر دقت نکنه که این گردش یک روزه و سرسری ازش بگذره ( که به نظر من خیلی بعیده)
    اگر همین دو صفحه همین تاپیک رو می خوندین می دیدین که گردش حساب مهم نیست فقط می خوان ببینن که این پول مال خودتونه یا همین کاری که شما کردین . این قانون رو هم چند وقته گذاشتن که گردش شش ماهه رو می خوان برای همین حتما چک می کنن . به نظر من اگر می تونین حسابتون رو از الان پر کنین که اگر وسط کار ازتون گردش شش ماهه و موجودی خواستن چیزی داشته باشید که ارایه بدین .
    دقت کنید که اگه مدارک ناقص باشه هیچ تضمینی نیست که اصلا مصاحبه ای در کار باشه .

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2000 نمایش پست ها
    mehrdad_shiraz
    اگر برای فدرال اقدام کردین صد در صد مشکل ساز میشه ، مگر اینکه مثلا افیسر دقت نکنه که این گردش یک روزه و سرسری ازش بگذره ( که به نظر من خیلی بعیده)
    اگر همین دو صفحه همین تاپیک رو می خوندین می دیدین که گردش حساب مهم نیست فقط می خوان ببینن که این پول مال خودتونه یا همین کاری که شما کردین . این قانون رو هم چند وقته گذاشتن که گردش شش ماهه رو می خوان برای همین حتما چک می کنن . به نظر من اگر می تونین حسابتون رو از الان پر کنین که اگر وسط کار ازتون گردش شش ماهه و موجودی خواستن چیزی داشته باشید که ارایه بدین .
    دقت کنید که اگه مدارک ناقص باشه هیچ تضمینی نیست که اصلا مصاحبه ای در کار باشه .
    نوید جان به نظرم از بحث ارائه مدرک در مصاحبه معلومه که ایشون کبکی هستند. برای کبک تنها گواهی موجودی (همون برای یک روز) و فرم تعهد مهم هست.
    از مدیران هم می‌خوام این مطالب رو تا همی‌جور ادامه نداشته باشه به موضوع اصلی منتقل کنند و به پرسشگر یک منفی بدهند.... حالا یک سوالی شد‍، چرا ادامه می‌دهند و تصحیح مکان نمی‌کنند!!!
    متشکرم.
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

با سلام
    من دو سوال داشتم:
    1. حساب من با مبلغ 2000000تومان راکد بوده و فقط دو ماه و نیم در گردش بوده آیا مشکلی پیش می آید؟ با توجه به این که بعد از گرفتن پرینت همچنان با حسابم کار میکنم.
    2. آیا به طور مثال برای مبلغ 37000000تومان مانده حساب باید مدرک جور کنم؟اگر بله آیا قولنامه سوری که از پدرم وکالت داشتم ملک یا زمین بفروشم کفایت می کند؟(ما دو نفر هستیم)
    با تشکر فراوان
    ویرایش توسط vnnir : January 8th, 2011 در ساعت 01:29 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

دوستانی که تو این تاپیک سوال مطرح می کنند لطف کنند حتما تو سوالشون کبک یا فدرال بودن رو مشخص کنند. چون قوانین مالی این 2 تا کاملا فرق داره. اینجوری هم کسانی که راهنمایی می کنند و هم دیگران که بعدا می خواهند ببینند دچار اشتباه و سردرگمی نمی شوند.
    به مدیران هم پیشنهاد می کنم اگه امکان داره 2 تاپیک مجزا برای بحث مدارک مالی کبک و فدرال درست کنند چون اخیرا خیلی قاطی شده این 2 تا با هم اینجا.
    سیدنی Jun.11 2010>> کم شدن پول از کارت Aug.27 2010>> فایل نامبر اول Oct.22 2010>> دمشق Dec.22 2010فایل نامبر دوم 2011 Mar.02 >> ایمیل ریجکت Aug.23.2012 کد 0711

Junior Member

ما برای فدرال اقدام کردیم.

Senior Member

سوالی داشتم از دوستان و اساتید عزیز
    این مبلغی که باید برایش مدرک ارائه دهیم حداقل چقدر است مثلا برای دومیلیون لازم هست ؟ کسی هر ده روز دو میلیون توی حسابش بریزه مدرک لازم هست ؟ اگر خونمون رو اجاره بدیم پول رهنش مدرک محسوب میشه ؟ اگر قرارداد با چایی بسته ایم و رسید دریافت پول دریافت کرده ایم از شرکتی ایا این مدرک امکان پذیر هست ؟ اگر در حسابی پولی داشته باشیم که بصورتی انسداد داشته و گردشی در 6 ماه نداشته آیا اون مبلغ قابل اضافه است

من همه پولم رو سکه گرفتم میشه فاکتور صرافی رو به عنوان مدرک ارائه داد یا نه؟

آخرین تغییرات مقدار Fund لازم برای مهاجرت به کانادا در سال 2011 که البته افزایش آن کمتر از 1% می باشد

Number of
    Family Members
    Funds Required
    (in Canadian dollars) 1 $11,115
    2 $13,837
    3 $17,011
    4 $20,654
    5 $23,425
    6 $26,419
    7 or more $29,414

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW (بین 2008-11-28 الی 2010-06-26)

سلام دوستان
    یک سوال مهم داشتم
    ما از طریق قانون قبل 26 جون اقدام کردیم و الان در حال ارسال مدارک برای دمشق هستیم
    آیا برای ارسال تمکن مالی حتما بایستی ریز حساب و مانده حساب متقاضی اصلی ارسال شود یا اینکه مال همسر هم مورد قبول است؟
    لطفا من را راهنمایی کنید
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW (بین 2008-11-28 الی 2010-06-26)

نقل قول نوشته اصلی توسط S.FATEH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال مهم داشتم
    ما از طریق قانون قبل 26 جون اقدام کردیم و الان در حال ارسال مدارک برای دمشق هستیم
    آیا برای ارسال تمکن مالی حتما بایستی ریز حساب و مانده حساب متقاضی اصلی ارسال شود یا اینکه مال همسر هم مورد قبول است؟
    لطفا من را راهنمایی کنید
    با تشکر
    دوست عزيز

فقط ريز حساب 6 ماهه متقاضي اصلي لازم است ( با داشتن حداقل موجودي اعلام شده مورد نياز ) بعضي از دوستان هم تمکن مالي يک صفحه اي خود بانک به زبان انگليسي با مهر امور بين الملل رو هم گرفتن علاوه بر گردش ترجمه شده فرستادن.

موفق باشيد.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)