صفحه 52 از 104 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW (بین 2008-11-28 الی 2010-06-26)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    دوست عزيز

فقط ريز حساب 6 ماهه متقاضي اصلي لازم است ( با داشتن حداقل موجودي اعلام شده مورد نياز ) بعضي از دوستان هم تمکن مالي يک صفحه اي خود بانک به زبان انگليسي با مهر امور بين الملل رو هم گرفتن علاوه بر گردش ترجمه شده فرستادن.

موفق باشيد.
    در تصحیح صحبت شما باید بگم اگر گردش حساب متقاضی اصلی به حد نصاب اداره مهاجرت نمیرسه می تونید از حساب همسر متقاضی هم استفاده کنید و البته تو قسمت تمکن مالی دوستان کاملا توضیح داده اند .
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nsdarya1 نمایش پست ها
    در تصحیح صحبت شما باید بگم اگر گردش حساب متقاضی اصلی به حد نصاب اداره مهاجرت نمیرسه می تونید از حساب همسر متقاضی هم استفاده کنید و البته تو قسمت تمکن مالی دوستان کاملا توضیح داده اند .
    ممنون، در توضيح داخل پرانتز به داشتن حداقل موجودي اشاره کرده بودم. در غير اين صورت بصورت مشروط حرف شما صحيح است.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

اگه ریز حساب متقاضی اصلی و یا میانگین موجودی ایشان کافی نباشد، می توانید از حساب همسر هم استفاده کنید و مشکلی نخواهد داشت، حتی اگر با جمع هر دو هم به حد نصاب نرسید،(البته در صورتیکه در خیلی هم کم نباشد) ایرادی ندارد اما به احتمال زیاد زمان درخواست مدیکال دوباره از شما درخواست می شود و باید مدارک مالی کافی را ارائه کنید. (منبع مشاوره شخصی خودم با نمایندگان دفتر کنپارس ) موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nsdarya1 نمایش پست ها

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان

من تا یه ماه پیش ایران بودم ولی الان آمریکا هستم برای تحصیل و مدارکم رو هم آماده کردم برای فدرال. تا ایران بودم گواهی تمکن وگردش مالی از بانک گرفتم که تو یه هفته آخر 16-20 میلیون بود (که برای گرفتن دلار و شهریه تو حسابم بود تا کارا ردیف بشه- قبلش هم توی دوره 6 ماهه چند سری پول درشت به حسابم ریخته بودم وبرداشته بودم برای گواهی تمکن آمریکا) تو آمریکا هم گردش حساب این 20 روزاخیر از وقتی که حساب باز کردم رو گرفتم و کافی هست. فقط نمی دونم باید دلیلی برای اون پول درشت اخیر در ایران بیارم؟ مثلا بگم ماشینم رو فروختم کافیه؟ (که نفروختم) ملک هم داشتم که فروختم ولی مدرک فروشش رو ندارم. فکر می کنید توضیح خود من کافی نباشد؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

سلام
    دوستان من یه گواهی تمکن مالی امروز از بانک گرفتم که در اون موجودی فعلیم و تاریخ افتتاح حسابم که مربوط به 10 روز پیشه،ذکر شده.اما پول مال خودمه و تا حداقل6 ماه دیگه تو حساب خواهد موند.این گواهی رو اگه ضمیمه فرم تمکن مالی کبک کنم و بفرستم مشملی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه گواهی تمکن مالی امروز از بانک گرفتم که در اون موجودی فعلیم و تاریخ افتتاح حسابم که مربوط به 10 روز پیشه،ذکر شده.اما پول مال خودمه و تا حداقل6 ماه دیگه تو حساب خواهد موند.این گواهی رو اگه ضمیمه فرم تمکن مالی کبک کنم و بفرستم مشملی پیش نمیاد؟
    تا اونجايي که مي دونم براي ارسال مدارک اوليه براي کبک گواهي بانکي نياز نيست و فقط فرم رو بايد پر کرد. در زمان باز کردن فايل فدرال گواهي مذکور نياز هست و گردش 6 ماهه
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان ، من و همسرم برای فدرال می خواهیم اقدام کنیم و ورشته همسرم دیمند هست و سابقه کار خوبی هم داریم..تنها مشکل موجود تهیه این همین گواهی بانکی هست ، لطفا منوراهنمایی کنید که اگر:
    این وجه را چون باید قرض بگیریم نمیتونیم برای مدت 6 ماه توی حساب نگه داریم میشه یک گواهی بانکی بگیریم که فقط این مبلغ را نشان بدهد ولی برای 6 ماه نباشد؟؟
    تا زمان مصاحبه ما این وجه را آماده می کنیم، میتونیم همان موقع این گواهی بانکی را نشان بدهیم ؟ در ضمن اگه مابه این مبلغ نتوانیم گواهی بانکی در زمان ارسال مدارک داشته باشیم، آیا برای ما فایل نامبر نمیاد؟؟؟
    فقط تاقبل از june ما میخواستیم مدارکمون رو بفرستیم تا لیست رشته ها عوض نشده ... از راهنماییتون متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من و همسرم برای فدرال می خواهیم اقدام کنیم و ورشته همسرم دیمند هست و سابقه کار خوبی هم داریم..تنها مشکل موجود تهیه این همین گواهی بانکی هست ، لطفا منوراهنمایی کنید که اگر:
    این وجه را چون باید قرض بگیریم نمیتونیم برای مدت 6 ماه توی حساب نگه داریم میشه یک گواهی بانکی بگیریم که فقط این مبلغ را نشان بدهد ولی برای 6 ماه نباشد؟؟
    تا زمان مصاحبه ما این وجه را آماده می کنیم، میتونیم همان موقع این گواهی بانکی را نشان بدهیم ؟ در ضمن اگه مابه این مبلغ نتوانیم گواهی بانکی در زمان ارسال مدارک داشته باشیم، آیا برای ما فایل نامبر نمیاد؟؟؟
    فقط تاقبل از june ما میخواستیم مدارکمون رو بفرستیم تا لیست رشته ها عوض نشده ... از راهنماییتون متشکرم
    سلام دوست عزیز
    اصولا این مدرک را برای همین می خواهند که کسی همین کار رو نکنه . مطابق با قوانین 7-8 ماه پیش که من اقدام کردم شما اول یک سری فرم پر می کنید و ادعا می کنید و مطابق با اون شرایط براتون فایل نامبر اول میاد بعد تا 120 روز باید کلیه مدارکتون رو یکجا بفرستید تا اون موقع وقت دارید که این گواهی را مطابق شرایط اماده کنید . اگر نفرستید موقعی که آفیسر پرونده تون رو بررسی می کنه می تونه یا ردتون کنه و یا همون موقع ازتون بخواهد که گردش حسابتون رو بفرستید این بستگی به مقررات داخلی شون و سخت گیری اون آفیسر داره و نمی تونین روش حساب باز کنید که حتما ازتون مدرک تکمیلی بخواد . در ضمن مصاحبه فدرال حتمی نیست و معمولا اصلا مصاحبه نداره. اگر قوانین جدید هنوز هم دو فایل نامبر داشته باشد شما حدود 6 ماه بعد از ارسال اولیه مدارک وقت دارید که گردش حسابتون اماده باشه (2-3 ماه طول میکشه تا فایل نامبر اول بیاد و 120 روز تا فرستادن کلیه مدارک)

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اصولا این مدرک را برای همین می خواهند که کسی همین کار رو نکنه . مطابق با قوانین 7-8 ماه پیش که من اقدام کردم شما اول یک سری فرم پر می کنید و ادعا می کنید و مطابق با اون شرایط براتون فایل نامبر اول میاد بعد تا 120 روز باید کلیه مدارکتون رو یکجا بفرستید تا اون موقع وقت دارید که این گواهی را مطابق شرایط اماده کنید . اگر نفرستید موقعی که آفیسر پرونده تون رو بررسی می کنه می تونه یا ردتون کنه و یا همون موقع ازتون بخواهد که گردش حسابتون رو بفرستید این بستگی به مقررات داخلی شون و سخت گیری اون آفیسر داره و نمی تونین روش حساب باز کنید که حتما ازتون مدرک تکمیلی بخواد . در ضمن مصاحبه فدرال حتمی نیست و معمولا اصلا مصاحبه نداره. اگر قوانین جدید هنوز هم دو فایل نامبر داشته باشد شما حدود 6 ماه بعد از ارسال اولیه مدارک وقت دارید که گردش حسابتون اماده باشه (2-3 ماه طول میکشه تا فایل نامبر اول بیاد و 120 روز تا فرستادن کلیه مدارک)
    طبق قوانین جدید (بعد از 26 جون) شما از همان ابتدا ملزم به ارسال کلیه مداک از جمله تمکن مالی می باشید.
    سیدنی Jun.11 2010>> کم شدن پول از کارت Aug.27 2010>> فایل نامبر اول Oct.22 2010>> دمشق Dec.22 2010فایل نامبر دوم 2011 Mar.02 >> ایمیل ریجکت Aug.23.2012 کد 0711

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanyzd نمایش پست ها
    طبق قوانین جدید (بعد از 26 جون) شما از همان ابتدا ملزم به ارسال کلیه مداک از جمله تمکن مالی می باشید.
    دوستان من کمی گیج شده ام. الان مونده ام که میشه بعدا تمکن مالی را نشان داد یا نه ؟؟؟ یا حداقل با یک مبلغی کمتر ؟؟ واقعا الان با این اوضاع اقتصادی اولا تهیه این مبلغ بصورت نقد خیلی مشکله ، همچنین نگهداری این مبلغ در حساب آن هم بمدت 6 ماه وتورمی که در ایران داریم واقعا غیر عقلانیه؟؟ آیا میشه در طی یک نامه اوضاع اقتصادی را در ایران شرح بدهیم وبگوییم که نگهداری این وجه در حساب بصورت بلوکه شده اصلا صحیح نیست و ما دارایی های دیگری داریم که در ایران بشدت نقدپذیر و جایگزین مناسب وجه نقد می باشد؟؟
    باز هم از راهنماییاتون متشکرم....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)