صفحه 55 از 104 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

با سلام .
    من رفتم حساب ارزي باز كردم چون نمي شد هر دفعه بيشتر از يك مبلغ خاصي واريز كني به همين خاطر وقتي من يه مقدار ديگه از پولم رو بردم كه اضافه كنم ديدم يه برگه ديگه بهم داد گفتش كه اينا رو پر كن (درست مثل همون برگه هاي افتتاح حساب)، بعد از پرس و جو فهميدم كه هر دفعه كه من دلار مي برم اونا يه حساب جديد ارزي باز مي كنن .
    بعد در مورد صورت حساب ازشون پرسيدم ، گفتم كه اگه من بخوام صورت حساب 6 ماهه رو بگيرم چي ؟؟؟؟
    بعد كارمند بانك رفت و يك زونكن آورد كه توش پر بود از صورتحساب هاي مالي و گفت به تو هم از اينا مي ديم . يه گواهي به انگليسي بود كه نوشته بود ايشون فلان تاريخ حساب باز كرده كه به ريال اينقدر مي شه به دلار اينقدر و آخرش هم ميزان Average و debit و credit رو تو شش ماه گذشته نوشته بود. واسه حساب هاي سرمايه گذاري بلند مدت (مثل مال من) مقدار Debit يا نميدونم Credit صفر بود .
    بعد من گفتم من كه چند تا حساب ارزي دارم واسه هر كدوم جدا از اينا مي دين؟؟ گفت نه . جمع همه حساب هات رو مي زنيم حتي اگه ريالي هم داشتي و خواستي اونا رو هم با اين جمع ميزنيم و يك جا تويك برگه مي ديم البته با تاريخ افتتاح اولين حسابت
    حالا سه تا سوال :
    1 - مگه پرينت 6 ماهه كه فدرال مي خواد اين نيست كه هر مقدار پول برداشتيم و گذاشتيم هم بايد نوشته شده باشه ؟؟؟ اين چيزي كه اينا مي دن مشكلي نداره واسه فدارل ؟
    2 - اينكه debit يا credit حسابت صفر باشه ايرادي نداره ؟؟
    3 - اصلا حساب سرمايه گذاري بلند مدت قبوله ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza61 نمایش پست ها
    با سلام .
    من رفتم حساب ارزي باز كردم چون نمي شد هر دفعه بيشتر از يك مبلغ خاصي واريز كني به همين خاطر وقتي من يه مقدار ديگه از پولم رو بردم كه اضافه كنم ديدم يه برگه ديگه بهم داد گفتش كه اينا رو پر كن (درست مثل همون برگه هاي افتتاح حساب)، بعد از پرس و جو فهميدم كه هر دفعه كه من دلار مي برم اونا يه حساب جديد ارزي باز مي كنن .
    بعد در مورد صورت حساب ازشون پرسيدم ، گفتم كه اگه من بخوام صورت حساب 6 ماهه رو بگيرم چي ؟؟؟؟
    بعد كارمند بانك رفت و يك زونكن آورد كه توش پر بود از صورتحساب هاي مالي و گفت به تو هم از اينا مي ديم . يه گواهي به انگليسي بود كه نوشته بود ايشون فلان تاريخ حساب باز كرده كه به ريال اينقدر مي شه به دلار اينقدر و آخرش هم ميزان Average و debit و credit رو تو شش ماه گذشته نوشته بود. واسه حساب هاي سرمايه گذاري بلند مدت (مثل مال من) مقدار Debit يا نميدونم Credit صفر بود .
    بعد من گفتم من كه چند تا حساب ارزي دارم واسه هر كدوم جدا از اينا مي دين؟؟ گفت نه . جمع همه حساب هات رو مي زنيم حتي اگه ريالي هم داشتي و خواستي اونا رو هم با اين جمع ميزنيم و يك جا تويك برگه مي ديم البته با تاريخ افتتاح اولين حسابت
    حالا سه تا سوال :
    1 - مگه پرينت 6 ماهه كه فدرال مي خواد اين نيست كه هر مقدار پول برداشتيم و گذاشتيم هم بايد نوشته شده باشه ؟؟؟ اين چيزي كه اينا مي دن مشكلي نداره واسه فدارل ؟
    2 - اينكه debit يا credit حسابت صفر باشه ايرادي نداره ؟؟
    3 - اصلا حساب سرمايه گذاري بلند مدت قبوله ؟؟
    دوست عزیز
    پاسخ سووال شما در همین تاپیک موجوده و حساب سرمایه گذاری هم قابل قبوله
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

با سلام
    یک سوال داشتم اینکه این گردش حساب و همون اول با مدرک زبان و.... باید بفرستیم یا وقتی مدارک رسید دمشق؟

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin60 نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال داشتم اینکه این گردش حساب و همون اول با مدرک زبان و.... باید بفرستیم یا وقتی مدارک رسید دمشق؟

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
    دوست عزیز

این تاپیک برای حالت های مهاجرت عمومیت داره. برای کجا اقدام می کنید : کبک، فدرال، استانی و ...
    برای فدرال در قانون بعد از 26 ژوئن همه مدارک یکجا در یک پکیج باید به سیدنی کانادا ارسال بشه. پس اگر در این گروه اقدام می کنید تهیه بفرمائید. ( دقت کنید ریز گردش حساب 6 ماهه اخیر که ترجمه شده لازم هستش. ) برای کبک هم که اصلا گردش نمی خواد و چون از همون اول همه چیز باید به دمشق ارسال بشه اگر برای محکلم کاری ( اصلاً لازم نیست پر کردن فرم کفایت می کنه ) می خواید برای تشکیل پرونده کبک بفرستید بله باید همون اول بفرسیتد. در قانون قبل از 26 ژوئن فدرال هم در مرحله دوم یعنی ارسال کامل مدارک به ویزا آفیس باید ارسال بشه ( بعد از اخد فابا نامبر اول )
    موفق باشید.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    دوست عزیز

این تاپیک برای حالت های مهاجرت عمومیت داره. برای کجا اقدام می کنید : کبک، فدرال، استانی و ...
    برای فدرال در قانون بعد از 26 ژوئن همه مدارک یکجا در یک پکیج باید به سیدنی کانادا ارسال بشه. پس اگر در این گروه اقدام می کنید تهیه بفرمائید. ( دقت کنید ریز گردش حساب 6 ماهه اخیر که ترجمه شده لازم هستش. ) برای کبک هم که اصلا گردش نمی خواد و چون از همون اول همه چیز باید به دمشق ارسال بشه اگر برای محکلم کاری ( اصلاً لازم نیست پر کردن فرم کفایت می کنه ) می خواید برای تشکیل پرونده کبک بفرستید بله باید همون اول بفرسیتد. در قانون قبل از 26 ژوئن فدرال هم در مرحله دوم یعنی ارسال کامل مدارک به ویزا آفیس باید ارسال بشه ( بعد از اخد فابا نامبر اول )
    موفق باشید.
    کاملا دسته و فقط باید اضافه کنم:
    حسابهای سپرده گذاری بلند مدت معمولا ریز گردش ندارند چون فقط در یک مرحله سپرده واریز شده و موجودی بدون تغییر است و سود به حساب دیگری واریز می شود.بنابراین گرفتن ریزگردش ضرورتی ندارد و گواهی بانکی جامع و مانع است.
    2014

Junior Member jadoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

سلام
    یه راهنمایی به من بکنید خواهش می کنم .من می خوام برای فدرال اقدام کنم
    یه حساب پس انداز قرض الحسنه تو بانک دارم می خوام اونو فعالش کنم .
    اول باید حساب جاری باز کنم یا همین پس انداز قرض الحسنه خوبه؟
    بعد برای 3 نفر باید تقریبا19000000میلیون بریزم حالا این پول نمی تونم مدام تو حساب بگذارمهر از چند روز باید یه مبلغی رو برداشت کنم ممکن تا مرز 1000000 هم تو حساب بمونه در نهایت من برای پرینت حساب مبلغ رو دوباره شارژ می کنم آیادر این صورت مشکلی پیش نمی اد.
    ممنون از محبتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط jadoo نمایش پست ها
    سلام
    یه راهنمایی به من بکنید خواهش می کنم .من می خوام برای فدرال اقدام کنم
    یه حساب پس انداز قرض الحسنه تو بانک دارم می خوام اونو فعالش کنم .
    اول باید حساب جاری باز کنم یا همین پس انداز قرض الحسنه خوبه؟
    بعد برای 3 نفر باید تقریبا19000000میلیون بریزم حالا این پول نمی تونم مدام تو حساب بگذارمهر از چند روز باید یه مبلغی رو برداشت کنم ممکن تا مرز 1000000 هم تو حساب بمونه در نهایت من برای پرینت حساب مبلغ رو دوباره شارژ می کنم آیادر این صورت مشکلی پیش نمی اد.
    ممنون از محبتتون
    نوع حساب مهم نیست منتها شما اگر برای کبک اقدام می کنید که نیازی به این حرفها نیست وگرنه برای فدرال میانگین مانده شما در عرض 6ماه باید 18000وخورده ای دلار باشد وبرای برداشت و گذاشت مبالغ عمده باید دلیل ارائه کنید.
    2014

باسلام
    اگر در مرحله اول یک پرینت سه ماهه برای گواهی موجودی ارائه داده شود و در مرحله بعد در صورت نیاز به آپ دیت، آیا می توان گواهی اوراق مشارکت (که در ایران با سودهای 15-16 درصد) ارائه می شود ؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    باسلام
    اگر در مرحله اول یک پرینت سه ماهه برای گواهی موجودی ارائه داده شود و در مرحله بعد در صورت نیاز به آپ دیت، آیا می توان گواهی اوراق مشارکت (که در ایران با سودهای 15-16 درصد) ارائه می شود ؟؟!
    آنها را در بانک بنام خودتان امانی کنید در این صورت بلااشکال است.
    2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    آنها را در بانک بنام خودتان امانی کنید در این صورت بلااشکال است.
    امانی برای چه؟
    هزینه نگهداری و دنگ و فنش خیلی زیاده!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)