صفحه 17 از 2682 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627671175171017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

خيلي بعيده ولي اين اجازه رو دارن.
    بسته به زباني كه تو فرم فدرال علامت ميزنيد با شما مصاحبه خواهند كرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    آیا بعد از csq امکان اینکه دوباره یه مصاحبه دیگه برامون بذارن هست؟ اگر باشه به فرانسه که نخواهد بود؟ احتمالا" انگلیسی انجام میشه ؟

رشته و دانشگاه

بعيده.
    ولي من تقريبا مطمئن شدم كه آفيسر ميتونه تاريخ ارسال مديكال رو به فدرال اعلام كنه. از من پرسيد دفاعت كيه من گفتم آگوست و آگوست هم برام مديكال اومد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    ما هم دقیق نمی دونیم ولی یه احتمال هست کسانی که فغانکو شدن مدیکالشون زودتر میاد

رشته و دانشگاه

من امروز مدارك مديكال رو از DHL ميگيرم و رو چشم به محض اينكه مراحل رو انجام دادم براتون مينويسم. من پيش دكتر شريف ميرم چون دكتر كودكي خودم بوده و پيشش پرونده دارم ولي دوستان دكترهاي ديگه رو هم پيشنهاد كردن.
    به نظر من نظر آفيسر هم دخيله و ممكنه شما 5 بزني و چون امتياز 5و6 يكيه امتيازت بيشتر نشه ولي با نظر آفيسر 6 بگيري وفرانكوفون به حساب بياي.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام
    افشین خان درمورد دکتر ها و آزمایشها و کارهایی که میکنی لطفا توضیح بده. ممنون.
    راستی این فخانکفون شدن بر اساس چی هست؟ دوستانی بودن که حتی 5 زده بودن و تیک F خوردن. من فکر می کردم هر کی 7 به بالا بزنه F میشه.
    یه کم برام عجیبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام
    افشین خان درمورد دکتر ها و آزمایشها و کارهایی که میکنی لطفا توضیح بده. ممنون.
    راستی این فخانکفون شدن بر اساس چی هست؟ دوستانی بودن که حتی 5 زده بودن و تیک F خوردن. من فکر می کردم هر کی 7 به بالا بزنه F میشه.
    یه کم برام عجیبه.
    ایا در فرم CSQ جایی مشخص میشه که یه نفر f شده یا بر اساس سطح زبانی که مشخص کردیم و در مصاحبه تعیین شده یه نفر f میشه؟؟؟
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    ایا در فرم CSQ جایی مشخص میشه که یه نفر f شده یا بر اساس سطح زبانی که مشخص کردیم و در مصاحبه تعیین شده یه نفر f میشه؟؟؟
    سلام
    در فرم CSQ مشخص میشود و بر اساس نمره ای که افسر در نظر میگیرد(نه نمره ادعا شده)تعیین میگردد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer _ iaum

در فرم CSQ جدولی وجود داره که مشخص میکنه فرد مصاحبه شونده F یا NF هست و به نظر من francophone شدن کاملا به نظر آفیسر و تعیین سطح زبان توسط آفیسر در مصاحبه بستگی داره.
    Interview & CSQ:2010/07/22 ...F.F.N.:2010/07/25 ...Update from Paris:2013/05/06 ...Update Delivery:2013/05/21
    MEDICAL: 2013/06/28 .....Medical Delivery:2013/07/10 .....New CSQ: 2013/09/01 .....DM : 2013/10/11
    Passport Request : 2013/10/22 .......VISA: 2013/11/05....... Landing in Montreal : 2013/12/01

رشته و دانشگاه

تو CSQ تون درج ميشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها

Junior Member sara_f آواتار ها

سلام بچه ها
    f یا nf شدن تو کمک هزینه ای که برای آموزش زبان فرانسه در بدو ورود به کانادا می دن تأثیر داره؟ یعنی اونایی که nf هستند ممکنه بخاطر نیاز به کلاسای بیشتر کمک هزینه بیشتری بگیرند؟ اگر کسی اطلاعاتی داره لطفاً راهنمایی کنه که اصلاً چه تأثیری داره؟

Junior Member sara_f آواتار ها

بچه ها لطفاً اگر کسی در مورد مدارک مالی که موقع ویزا گرفتن باید ببریم چیزی می دونه بگه، ممنون

رشته و دانشگاه

كمك هزينه بستگي به تعيين سطح شما در دوره هاي فرانسه در كبك داره. مقدارش ثابته و فقط مدت دوره هست كه ميزان كمك هزينه رو كم يا زياد ميكنه. شما در هر صورت هفته اي 115 دلار پول ميگيري.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_f نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    f یا nf شدن تو کمک هزینه ای که برای آموزش زبان فرانسه در بدو ورود به کانادا می دن تأثیر داره؟ یعنی اونایی که nf هستند ممکنه بخاطر نیاز به کلاسای بیشتر کمک هزینه بیشتری بگیرند؟ اگر کسی اطلاعاتی داره لطفاً راهنمایی کنه که اصلاً چه تأثیری داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)