نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 8 از 102 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

پیش فرض پاسخ : زمینه تحقیقاتی در پروفایل

خیلی خوب می شه، اتفاقا نبودش یه کمبود بزرگه که خود من تا حالا چندین بار می خواستم بهتون بگم. مسلما بدون سرچ هم فایده ای نداره. قسمتی که الان هست جوابگوی این منظور نیست.
    فکر میکنم ارزششو داشته باشه که یکم کار روش انجام بشه. اگه لازم باشه منم حاضرم کمکتون کنم.
    به هر حال خیلی لطف می کنید اگه این کار انجام بشه.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض 2 پیشنهاد خوب!

من دو پیشنهاد دارم که امیدوارم مفید باشه:
    در یکی از فروم ها به نام http://www.urch.com/forums ) TEST MAGIC ) که در زمینه apply یکی از فروم های موفق به حساب میاد دیدم که وقتی روی یک موضوع نشانگر موس قرار می گرفت اولین متن داخل اون تاپیک در یک کادر کو چک نمایش داده می شد. به نظر من این امکان برای دیدن تاپیک های بیشتر خیلی خوبه. همچنین به نظر من بهتره که در یک صفحه تعداد تاپیک بیشتری رو قرار بدید.
    ممنون موفق باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : 2 پیشنهاد خوب!

خیلی ممنون از پیشنهاداتتون. تعداد موضوعها در صفحه زیاد شد.
    در مورد پیشنهاد اول، باید بگم که به نظر میآد نرم افزار فعلی فروم این قابلیت را نداره. البته اضافه کردنش خیلی سخت نیست ولی update کردن نرم افزار (در آینده) را مشکل میکنه. سایت تست مجیک از یک نرم افزار دیگه برای فروم استفاده میکنه که مجانی نیست و باید خریدش. البته من و مدیران دیگه حاضر بودیم که هزینه اش را بپردازیم. ولی بعد دیدیم که قابلیتهایی که داره تفریبا هیج فرقی با نرم افزار فعلی نداره و یک تعداد بسیار کمی feature اضافه تر داره.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض تصحيح اشتباه هاي املايي و نگارشي موجود در ساختار فروم

بعضي از قسمت ها داراي غلط هاي املايي يا نگارشي است. بهتره تو اين topic هر موردي رو كه بچه ديدند يا خواهند ديد رو بنويسند تا مديران گروه اونا رو تصحيح كنن.

مثلاً توي قسمت قسمت "مشخصات"، "تنظيمات عمومي انجمن ها" داريم:

عدم نمایش تصویر آواتار سایر کاربران را برای من نمایش نده.
    عدم نمایش امضای سایر کاربران را برای من.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : تصحيح اشتباه هاي املايي و نگارشي موجود در ساختار فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    بعضي از قسمت ها داراي غلط هاي املايي يا نگارشي است. بهتره تو اين topic هر موردي رو كه بچه ديدند يا خواهند ديد رو بنويسند تا مديران گروه اونا رو تصحيح كنن.

مثلاً توي قسمت قسمت "مشخصات"، "تنظيمات عمومي انجمن ها" داريم:

عدم نمایش تصویر آواتار سایر کاربران را برای من نمایش نده.
    عدم نمایش امضای سایر کاربران را برای من.
    خود این متنی هم که نوشتید شد افتتاحیه
    ;D

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تصحيح اشتباه هاي املايي و نگارشي موجود در ساختار فروم

پیشنهاد بسیار خوبیه. مواردی که اشاره کردید اصلاح شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

در بسیاری از بخش های انجمن ها دیده می شود که عنوان خبر ها چندان مناسب نیست و تا آنها را باز نکنید امکان فهمیدن درون آنها نیست ولی گاهی در آنها بحث هایی مطرح می شود و موضوع به جلو می رود که خیلی جالب است و مطلب تو عنوان نیست و گم شده برای کم شدن مشکلات تراکم که در سال های بعد دامنگیر فروم خواهد شده پیشنهاد می کنم 1- مدیران بر روی عنوان ها نظارت یا حتی در مواردی آنها را عوض کنند یا 2- در بالا ی هر انجمن مثل کتاب ها موضوع باز شود تحت عنوان فهرست راهنما که فقط تحت کنترل مدیر باشد و مثل یک کتاب به سر فصل ها لینک بدهد 3- همچنان wiki نیاز مند یاری سبز دوستان است!!!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

پیشنهادهای بسیار خوبی است. در مورد شماره ۱، راستش رو بخواهید من همیشه ترجیح می‌دهم پیام‌های بچه‌ها رو تا اونجا که ممکنه تغییر ندهم،‌ اما بعضا همون طور که گفتید مطالب با عناوین نمی‌خونه و پیدا کردن اطلاعات سخت می‌شه و بارها پیش اومده که احساس کردم شاید این کار کمک مؤثری به فروم باشه، اما نمی‌دنم چقدر این کار درست باشه. به هر حال اگر بقیه بچه‌ها هم موافق باشند، مدیران می‌تونند عناوین رو تغییر بدهند.

۲. ایجاد چنین فهرستی کار بسیار وقتگیریه. به خصوص در مورد انجمن‌هایی مثل Toefl که تعداد پست‌هاش خیلی زیاده. به همین دلیل فکر نمی‌کنم چنین کاری عملی باشه. به عقیده من اگر همه کمک کنیم که مطالب اصلی فروم رو به ویکی منتقل کنیم، این مشکل خود به خود حل خواهد شد و سرفصل‌های اصلی به راحتی در ویکی قابل دسترسی خواهد بود.

۳. بله، همه‌ی دوستان لطفا در کار کامل کردن ویکی کمک کنند. ایجاد صفحات ویکی بسیار راحته و احتیاج به دانش فنی خاصی نداره. مطمئنا ویکی می‌تونه منبع اطلاعاتی بسیار عالی‌ای برای همه باشه.

راستش فكر مي‌كنم موضوع عوض كردن عناوين already انجام مي‌شده چون عناوين يكي از پستهاي من عوض شده بود. اولش ناراحت شدم ولي ديدم عنوان جديد مي‌تونه راحت تر واسه كسايي كه سوالشون مشابه قابل دسترس باشه. در هر صورت موافق نظرات دوستان هستم.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    راستش فكر مي‌كنم موضوع عوض كردن عناوين already انجام مي‌شده چون عناوين يكي از پستهاي من عوض شده بود. اولش ناراحت شدم ولي ديدم عنوان جديد مي‌تونه راحت تر واسه كسايي كه سوالشون مشابه قابل دسترس باشه. در هر صورت موافق نظرات دوستان هستم.
    بله در مواردی انجام شده، ولی نه به صورت وسیع. حقیقتش رو بخواهید الان عناوین بسیار گویاتر از قبل شده ولی به جرات می‌تونم بگم که هنوز حدود ۳۰٪ پیام‌ها عنوان مناسبی ندارند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)