نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 103 از 2191 نخستنخست ... 353939495969798991001011021031041051061071081091101111121131532036031103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، بار، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط DIESEL نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. الان که به سایت air canada رفتم نوشته برای پرواز بین اروپا و کانادا که اکونومی کلاس باشه و بلیطش بعد از 23 دسامبر 2009 صادر شده باشه فقط یه چمدون میتونیم بیاریم. ولی با پرداخت 50 دلار کانادا میشه چمدون دوم رو اضافه کرد.
    خب پرواز کانادا به اروپا درسته که بین قاره ای هست منتها تک پروازه هست. معممولاً پرواز های بین قاره ای که دو پروازه هستند مسافره مجاز به حمل دو چمدان می شود.

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام
    بعد از خواندن صفحات متفاوت این تاپیک متوجه شدم برای ما که مشهدیم بهترین را ه رفتن به مونترال استفاده از تورکیش ایرز هست.زنگ زدم به نمایندگیش تو مشهد گفت ما بلیط مشهد تورنتو داریم.و مونترال نداریم. لطفا دوستان راهنمایی کنند.
    متشکرم
    مونترال- بهار 90

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    سلام
    بعد از خواندن صفحات متفاوت این تاپیک متوجه شدم برای ما که مشهدیم بهترین را ه رفتن به مونترال استفاده از تورکیش ایرز هست.زنگ زدم به نمایندگیش تو مشهد گفت ما بلیط مشهد تورنتو داریم.و مونترال نداریم. لطفا دوستان راهنمایی کنند.
    متشکرم
    می تونید از Gulf Air استفاده کنید
    مشهد - بحرین - لندن - مونترال

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض پاسخ : رزرو یا خرید بلیط به مقصد کانادا توسط مهاجرین

هيچ راهي نداره مثلا 2 هفته اروپا بمونيم بعد بريم كانادا؟ منظورم چمدونها هست. بليت تهران اروپا نفري يك چمدان 23 كيلوئي مجازه. ولي تهران امريكاي شمالي دو تا.

سلام
    با خوندن مطالب تاپیکهای مربوط به گرفتن بلیط یخورده دچار سرگیجه شدم. من شرایطمو میگم، اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنن.

من تازه مدارکمو فرستادم به سفارت برای ویزای و میخوام از حالا دنبال بلیط باشم، اگر ویزا جور نشد هم که طبیعتا خسارتشو میدم.

میخوام اواسط دسامبر برم مونترآل. ویزام هم تحصیلیه.
    آیا درست فهمیدم که نمیتونم بلیط یه طرفه بگیرم. اگر اینطوره، برگشت رو چکار باید کرد با توجه به اینکه یحتمل حداقل تا یه سال بعدش بر نمی گردم؟
    با توجه به اینکه میخوام قیمت پایین در بیاد از چه مسیری برم بهتره؟ (البته نه با طول سفر مثلا 40 ساعت)
    آیا الان دیگه رزرو کردن برای من فایده ای داره؟ با توجه به اینکه ظاهرا باید پولشو چند روز بعد از رزرو، پرداخت کرد.
    هزینه کنسل کردن در چه حدودیه.
    شما می توانید بلیط یک طرفه بگیرید مشکلی ندارید
    باید رزرو بگیرید قیمت بلیط در بیاید معمولا ایران ار - ار کانادا ارزانتر در می آید تا ایرلاینزهای دیگر
    بله هرچه زودتر رزرو کنید به نفعتان هست
    هزینه کنسلی و یا تغییر تاریخ بلیط بستگی به کلاسیفیکیشن بلیطتتان دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.o نمایش پست ها
    هيچ راهي نداره مثلا 2 هفته اروپا بمونيم بعد بريم كانادا؟ منظورم چمدونها هست. بليت تهران اروپا نفري يك چمدان 23 كيلوئي مجازه. ولي تهران امريكاي شمالي دو تا.
    خیر، حتی با کارت PR هم نمی توانید در اروپا بمانید مگر اینکه citizen باشید

Senior Member

ممنون از پاسختون. الان که به سایت air canada رفتم نوشته برای پرواز بین اروپا و کانادا که اکونومی کلاس باشه و بلیطش بعد از 23 دسامبر 2009 صادر شده باشه فقط یه چمدون میتونیم بیاریم. ولی با پرداخت 50 دلار کانادا میشه چمدون دوم رو اضافه کرد.
    دوست من اولا اینکه پرواز از کجا به کجا است با توجه به همه پروازهایی که شما روی یک بلیط دارید مشخص میشه. پس اگر شما دارید همه پروازهاتون تا کانادا رو روی یک بلیط می گیرید (که قاعدتا همینطوره) پرواز شما اروپا به کانادا محسوب نمیشه، بلکه آسیا (یا خاورمیانه) به کانادا محسوب میشه.
    ثانیا شما برای بحث بار تابع قوانین اولین هواپیمایی ای هستید که سوار هواپیماش میشید و نیازی به چک کردن قوانین بقیه هواپیماییها ندارید. در این مورد اگر پرواز اول شما ایران ایر هست، فقط باید به قوانین بار ایران ایر توجه کنید. بعدا ایران ایر خودش بار شما رو به ایرکانادا تحویل میده و شما با ایرکانادا اصلا بحثی درباره بار نخواهید داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    دوست من اولا اینکه پرواز از کجا به کجا است با توجه به همه پروازهایی که شما روی یک بلیط دارید مشخص میشه. پس اگر شما دارید همه پروازهاتون تا کانادا رو روی یک بلیط می گیرید (که قاعدتا همینطوره) پرواز شما اروپا به کانادا محسوب نمیشه، بلکه آسیا (یا خاورمیانه) به کانادا محسوب میشه.
    ثانیا شما برای بحث بار تابع قوانین اولین هواپیمایی ای هستید که سوار هواپیماش میشید و نیازی به چک کردن قوانین بقیه هواپیماییها ندارید. در این مورد اگر پرواز اول شما ایران ایر هست، فقط باید به قوانین بار ایران ایر توجه کنید. بعدا ایران ایر خودش بار شما رو به ایرکانادا تحویل میده و شما با ایرکانادا اصلا بحثی درباره بار نخواهید داشت.
    اتفاقا امروز که رفتم یه آژانس دیگه یه چیزی تو مایه های همین جمله آخر شما رو گفت. اما برام جالبه که آژانس اول مال خود هما تو هتل هما بود!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Concordia University

پیش فرض پاسخ : شکایت قانونی از خطوط هوایی Iran Air بخش کنترل ویزا

سلام و خسته نباشید

من فردا میخوام بلیط ایران ایر - کانادا ایر بگیرم. میخوام بدونم این مشکل حل شده یا نه؟ البته میدونم آخرین پست مال 2009 هست ولی دیدم تاپیک هنوز جزء موضوعات مهم طبقه بندی شده.

ممنون

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

ویزاش مهم نیست. من از بابت محدودیت بار عرض کردم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خیر، حتی با کارت PR هم نمی توانید در اروپا بمانید مگر اینکه citizen باشید