صفحه 15 از 37 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : دوستانی که امتحان رو لغو و یا تاریخش رو می خوان تغییر بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mv1365 نمایش پست ها
    سلام
    من برای آزمون اردیبهشت PBT اصفهان از طریق خود ETS ثبت نام کردم. ظاهرا امتحان PBT باز هم در اصفهان برگزار میشه. آیا امکانش هست که من امتحانم رو به مرداد انتقال بدم ؟
    با دانشگاه اصفهان تماس بگیرید، ببینید نظرشون چیه، چون ظاهراً دکتر براتی دیگه مسئول نیستن و مسئولیتش با شخص دیگه ای شده، باید دید استراتژی ایشون چطوره.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    با دانشگاه اصفهان تماس بگیرید، ببینید نظرشون چیه، چون ظاهراً دکتر براتی دیگه مسئول نیستن و مسئولیتش با شخص دیگه ای شده، باید دید استراتژی ایشون چطوره.
    اگر امکانش هست تلفن و یا ایمیل و همینطور اسمشون رو به من بگید
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

مرکز تافل دانشگاه اصفهان

تلفن: 7932123 0311

www.Isfahantoefl.com

اسم نمیخواد زنگ بزنید به خانومه مشکلتون رو بگید، رسیدگی میکنه.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

سلام
    من برای آزمون اردیبهشت PBT اصفهان از طریق خود ETS ثبت نام کردم. ظاهرا امتحان PBT باز هم در اصفهان برگزار میشه. آیا امکانش هست که من امتحانم رو به مرداد انتقال بدم ؟
    دوست عزیز
    ETS هر سال یه test year تعریف می‌کنه برای امتحانای paper based که از ابتدای تابستون شروع میشه تاا ابتدای تابستون بعد. اینا امتهانایی هستند که اگه دققت کرده باشین تاریخ انجام و سبتنامشون در یک جدول با هم و در ابتدای هر دوره ۱ ساله الام می‌شه روی سایت ETS (http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD )
    تغییر تاریخ امتحانات فقط به یکی‌ از امتحانات همون test year مجاز است و اگر بخواین به امتحانات test year بعدی که از تابستان بعد شروع می‌شه انتقال بدین امکان پذیر نیست. به عبارت دیگه آخرین امتحان دوره که همون امتحان May۸ هست امکان تغییر تاریخش کلا وجود نداره و اگه نخواین امتحان بدین چاره‌ای جز کنسل کردن ندارین.
    این چیزی بود که ما پارسال سر تغییر تاریخ GRE فهمستیم. فکر می‌کنم اگه TOEFL هم قابل تغییر تاریخ باشه ،حتما مشمول این قانون هم هست.

نکتهٔ دیگه اینکه فک می‌کنم اگه اونلاین ثبت نام کردین، (اگه قانون عوض نشده باشه) ، فقط هم به روش اونلاین و مکاتبه با ETS می‌تونین تقاضای cancelation یا refund بکنین
    موفق باشید
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

خوب لازم میدونم که بگم یه فرقای اساسی بین ثبت نام GRE و Toefl هست، یکیس اینکه در ثبت نام Standby ویا تغییر زمان امتحان، هیچ وجهی برای تافل گرفته نمیشه، ام برای GRE اینطور نیست.
    من از اینکه میشه به دوره بعدی انتقال داد یا نه، واقعاً اطلاعی ندارم. فکر کنم جواب این سوال رو بشه از خود دانشگاه اصفهانیا گرفت. حتماً جوابشون رو اینجا هم بگزارید تا ما هم از شرایط مطمئن بشیم. ممنوم.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    خوب لازم میدونم که بگم یه فرقای اساسی بین ثبت نام GRE و Toefl هست، یکیس اینکه در ثبت نام Standby ویا تغییر زمان امتحان، هیچ وجهی برای تافل گرفته نمیشه، ام برای GRE اینطور نیست.
    من از اینکه میشه به دوره بعدی انتقال داد یا نه، واقعاً اطلاعی ندارم. فکر کنم جواب این سوال رو بشه از خود دانشگاه اصفهانیا گرفت. حتماً جوابشون رو اینجا هم بگزارید تا ما هم از شرایط مطمئن بشیم. ممنوم.
    این دوستمون که نیومد بگه دانشگاه اصفهان چی گفته ولی من باز سایت ETSرو چک کردم نوشته :
    Cancel or Change

Registration cannot be canceled and test dates cannot be changed after you have mailed your registration form.
    If you do not take the test and do not register for another test, you may apply for a partial refund.

از یکی از بچه ها هم که پارسال که در ترکیه ثبت نام کرده بوده و درخواست کرده که منتقل کنه به یه تاریخ دیگه در ایران پرسیدم گفتند نه تنها جابجایی امکان نداره بلکه اگه بخواین کنسل کنین و در فاصله کمی یه امتحان دیگه رو ثبت نام کنین Refund هم به آدم تعلق نمی گیره !!! به نظرم خیلی عجیب بود ولی دوستم گفت که کلی هم مکاتبه کرده ولی همون پارشیال Refund رو هم ندادن !
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    این دوستمون که نیومد بگه دانشگاه اصفهان چی گفته ولی من باز سایت ETSرو چک کردم نوشته :
    Cancel or Change

Registration cannot be canceled and test dates cannot be changed after you have mailed your registration form.
    If you do not take the test and do not register for another test, you may apply for a partial refund.

از یکی از بچه ها هم که پارسال که در ترکیه ثبت نام کرده بوده و درخواست کرده که منتقل کنه به یه تاریخ دیگه در ایران پرسیدم گفتند نه تنها جابجایی امکان نداره بلکه اگه بخواین کنسل کنین و در فاصله کمی یه امتحان دیگه رو ثبت نام کنین Refund هم به آدم تعلق نمی گیره !!! به نظرم خیلی عجیب بود ولی دوستم گفت که کلی هم مکاتبه کرده ولی همون پارشیال Refund رو هم ندادن !
    خیلی جالبه! اما من دیدم که بعضیها دوره های قبل با دکتر براتی صحبت کرده بودن و تونسته بودن تاریخ امتحان رو عوض کنن و یا یه نفر دیگه رو بجای خوشون بفرستن سر آزمون"یعنی ثبت نام دقیقه 90!"! که این یعنی اون سهمیه ای که دست خود دکتره رو هرکاری بخواهن میتونن بکنن، اما خوب این سهمیه کاملاً محدوده و خیلی سخت میگیرن، حقم دارن.
    به هر حال تا جواب این دوستمون نیاد نمیشه نظر قطعی داد.

پ.ن: تمام اون مورد هایی که دیده بودم در تقویم همون سال جابه جا شدن و این نکته ای که شما گفتین در پست قبلی شامل حالشون نمیشد. حالا با وجود این نکته و مدیریت جدید باید دید چه جوابی به دوستمون میدن.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام
    سلام
    امتحان اردیبهشت (May) آخرین امتحان PBT دوره 2010 - 2009 هست و امکان تغییر تاریخ به 2011 - 2010 وجود نداره و فقط میشود کنسل کرد که نصف پول به عنوان جریمه کسر میشه (به طور مشابه در GRE هم امتحان Feb آخرین امتحان هر دوره هست و امکان تغییر تاریخ به دوره بعدی نیست)
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام صدراجان مشتاق دیدار ...

میشه امتحان PBT رو با کسی جابجا کرد؟ یعنی یک متقاضی تاریخ آزمونش رو به شخص دیگری واگذار کنه ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    سلام صدراجان مشتاق دیدار ...

میشه امتحان PBT رو با کسی جابجا کرد؟ یعنی یک متقاضی تاریخ آزمونش رو به شخص دیگری واگذار کنه ...
    سلام دانیال جان

در حالت عادی در PBT جابجایی مستقیم دو نفر وجود نداره!

اگه کسی بخواد کنسل کنه باید به سنتر درخواست بده سنتر هم درخواستش رو به ETS ارسال میکنه بعد ETS موافقت میکنه و اون فرد نصف پولش رو از سنتر پس میگیره (معمولا تا یک هفته قبل از امتحان میشه کنسل کرد)

و اگه کسی بخواد امتحانش رو تغییر تاریخ بده (فقط در سنتر اصفهان تغییر تاریخ امکان پذیره) به شرطی که امتحانش آخرین امتحان اون دوره نباشه ( اردیبهشت May) باید حدود 3-2 هفته قبل از امتحان به سنتر درخواست بده بعد چون معمولا تعداد درخواست ها زیاد هست سنتر فقط با اونهایی موافقت میکنه که قبلا تغییر تاریخ نداده باشن و برای تغییر تاریخ هم دلیل قانع کننده داشته باشن (برای تغییر تاریخ هم میشه به هر کدوم از تاریخ های اون سال درخواست داد مثلا کسی که برای ماه Oct ثبت نام کرده میتونه به March, Jan, Nov و ... تغییر تاریخ بده) بعد که سنتر موافقت کرد درخواستتون رو به ETS ارسال میکنه و حدود یک هفته قبل از امتحان معمولا ETS موافقت میکنه

کسانی که یک امتحان را کنسل میکنن یا تغییر تاریخ میدن جاشون روز امتحان باز میشه و کسانی که قبلا نتونستن ثبت نام کنن به صورت standby به جای اونها امتحان میدن

برای ثبت نام standby باید حدود 3-2 هفته قبل از امتحان به سنتر درخواست بدید و چون معمولا درخواست های standby هم زیاده سنتر فقط با اونهایی موافقت میکنه که دلیل قانع کننده داشته باشن

مسئولیت سنتر اصفهان هم هنوز برعهده دکتر براتی هست که برای تغییر تاریخ، کنسل کردن و یا ثبت نام standby باید درخواستتون رو به ایشون ایمیل بزنید (h.barati@gmail.com)

در حالت کلی تغییر تاریخ و standby در PBT وجود نداره اما دانشگاه اصفهان با توجه به ارتباطی که با ETS داره این کار رو انجام میده و چون معمولا متقاضیان زیاد هستند سنتر فقط با افرادی موافقت میکنه که دلیل قانع کننده داشته باشن که دکتر بررسی میکنه و درخواست ها رو توی اولویت قرار میده به همین دلیل جابجایی مستقیم وجود نداره اما اگه هر دو نفر شرایط خاص دارن میتونن با دکتر صحبت کنن.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)