صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: آیا نیازی هست که مقاله هامون رو هم پست کنیم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا نیازی هست که مقاله هامون رو هم پست کنیم؟

پایان نامه مگه فارسی نوشته نمیشه؟
    راستش من فکر میکنم اگه از پایان نامه مقاله داده باشیم خودش در واقع تا حدودی نشون میده که چه کاری تو پایان نامه انجام شده و کیفیتش چطور بوده. فکر نمیکنم حتی اگه انگلیسی هم باشه نیازی به فرستادنش باشه. حداقل من کسی رو ندیدم که این کار رو بکنه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

همون مقاله ای که از پایان نامتون در می آد به نظر منم کافیه ... استاد اونور که نمی شینه کل پایان نامه رو بخونه ! ... همون مقاله هایی که از توش در می آرین نمونه ای از کاراییه که توی تز کردین ...
    یه مورد مفید دیگه هم داره اینه که اکثر بچه هایی که دیدم روی تز مقاله دادن ، نشستن با عوض کردن یه سری چیزا یه مقاله از همون مدل و نوع نوشتن ... مثلآ متغیرها غیراحتمالی بوده ، احتمالیش کردن و یه مقاله دیگه فرستادن ... !!! ... ... می شه از همون مقاله تز کلی مقاله در اورد .. البته توی رشته هر کسی فرق می کنه .. حداقل ماله ما که اینطوریه ..

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

دو تا از استادای خفن (stanford & UBC) از من پایان نامه خواسته بودن که من abstract اون رو بصورت انگلیسی براشون فرستادم. (البته موضوع پایان نامه من یکم تخصصی بود اونم تو لیسانس
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

آقا مقاله های من همش فارسیه! چی کار کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabah
    مقاله فارسی رو با ذکر اینکه متنش فارسیه تو رزومه بیارید اشکال نداره ولی فرستادنش فایده ای نداره
    اگر وقت دارید و در صورت لزوم ترجمه کنید و بفرستید یا حداقل چکیده رو در حد 200 کلمه به صورت انگلیسی بفرستید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabah
    یه ایده دیگه : اگر وقت دارین مقاله فارسی رو ترجمه کنین و تو یک کنفرانس خارجی submit کنین
    هم تو رزومه می تونید بهش اشاره کنید که خیلی هم موثره (البته برای دانشجوهای لیسانس که کمتر می تونند
    مقاله بدن این روش بیشتر توصیه میشه) و هم با خیال راحت با مدارکتون بفرستید. موفق باشید

Junior Member

من مقاله غیر مهندسی هم دارم راجع به آموزش مهندسی که توی ژورنال آموزش مهندسی قرار چاپ بشه. به نظر شماها مؤثره اگه بگم همچین مقاله ای دارم و چکیدشو بفرستم؟

Senior Member

اتفاقا جالبه که IEEE هم یه ژورنال در همین مورد داره. بستگی داره دانشجوی
    لیسانس باشید یا فوق. احتمالا فوق هستید پس تو قسمت فعالیتهای فوق برنامه در رزومه
    بیارید و ارسال هم بکنید. در ضمن سایت دانشگاه رو هم چک کنید یادمه UBC نوشته بود هیچی
    واسه ما نفرستید چون جا برای نگه داشتنش نداریم !!! در اینصورت باید واسه استاده بصورت دیجیتالی
    بفرستید.

amin4u
    Guest

سلام دوستان

پس از پرسش از چند نفر از دوستان applicant, متوجه شدم که اصلا نگاهی به مدارکی که به صورت اضافی فرستاده می شه نمی کنن (اعم از مقاله, چکیده یا سوابق کاری) و احتمالا دور ریخته می شن یا بایگانی خواهند شد. دلیلی هم که برام آوردن این بود که این چیزا واسه admissions office اصلا مهم نیست و پس از بررسی minimum requirements, نتیجه رو به دپارتمان می فرسته. می خواستم بدونم چقدر این حرف درسته؟

من کلی پرینت از مقاله ها و چکیده هام گرفتم و دو تا از سوابق کاریم رو ترجمه رسمی کردم. و نمی دونم چیکار کنم. بفرستم یا نه؟!!!!!!

در ضمن برای جمع و جور کردن مقالات باید چیکار کرد: آیا "صحافی با فنر سیمی" مناسب هست؟ اداره پست آمریکا به دلیل وجود فلز درون پاکت پست شده, باعث تاخیر در روال پست نخواهد شد؟

Senior Member saheb آواتار ها

به نظر من لزومی نداره که بفرستید همین که در رزومه تون اشاهر می کنید کافیه اگه مدرک اضافی بخواهند بهتون می گن هزینه ارسال ر هم در نظر بگیرید من دانشگاهمون که دو تا سمپل مقاله خواسته بود با منگنه وصل کردم و فرستادم نیازی به این کارا میست
    HAPPINESS

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)