صفحه 34 از 702 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134534 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه کبک

الزامی نیست. اگر سخته نگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال در مورد سابقه بیمه داشتم.
    اگر سابقه کار رو در سربرگ بطور مفصل ( شماره بیمه ، ساعتهای کاری ، عنوان شغلی و شرح وظایف) با دفترچه بیمه و ..
    داده باشیم دارالترجمه و ترجمه رسمی رو داشته باشیم ،
    باز هم برای مصاحبه گرفتن سابقه از اداره بیمه و ترجمه اون لازمه ؟
    ببخشید شاید سوالم تکراری باشه اما خیلی سرچ کردم تو تمام فروم شاید بوده پیداش نکردم.

ممنون

Junior Member

دوستان عزیز سلام

به طور کلی در روز مصاحبه مدارک کاری که باید به آفیسر نشان داده شود چه مواردی است
    به نظر من این مسئله خیلی مهم است چون تعیین کننده مدارکی است که باید با فرم اولیه فرستاده شود.
    آیا مدارک کاری باید همانطور که در سایت گفته شده است هم امضاء و هم مهر محل کار را داشته باشد.
    ممنونم از راهنمایتان

Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني _ صادرات واردات

نقل قول نوشته اصلی توسط سایان نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

به طور کلی در روز مصاحبه مدارک کاری که باید به آفیسر نشان داده شود چه مواردی است
    به نظر من این مسئله خیلی مهم است چون تعیین کننده مدارکی است که باید با فرم اولیه فرستاده شود.
    آیا مدارک کاری باید همانطور که در سایت گفته شده است هم امضاء و هم مهر محل کار را داشته باشد.
    ممنونم از راهنمایتان
    سایان جان , مسلماً مساله ی مهمیه
    در مورد مهر و امضاء بله باید سابقه ی کاری که ارائه می دی در سربرگ شرکت باشه و مهر و امضاء و همینطور کارت ویزیت فرد امضاء کننده رو داشته باشه .
    روز مصحبه تو باید همه ی زندگیت رو اونجا پرزنت کنی !! حالا بستگی به پروندت داره که خودت می دونی چه چیزایی مهمتره توی کس خاص خودت . مثلاً من کارشناسیم خیلی حساس بود !! در نتیجه تا جائی که تونستم اون رو پرزنت و اثباتش کردم برای آفیسر .... حالا شما باید کل پی زمینه ی کاری ( به اضافه ی ترجمه یا ثبت اختراع یا مقاله .... ) و تحصیلی ( از دبیرستان تا الی آخر ) و هویتی ِ ( شناسنامه . کارن ملی . پاسپورت )خودت رو ببری . همینطور اگه مدارک حاشیه ای داری . به اضافه ی سندی که تمکن مالیت رو نشون بده . که همون گواهی بانکت هست . اگه ماشین یا هر چیز دیگه ای هم داری که مال خودته , شرط عقله که ترجمه کنی یه نسخه و ببری با خودت . ( من بردم اما استفاده نکردم !! )
    یه سری تحیقاتی که در زمینه ی شناخت کب و نحوه ی زندگ در اونجا داری رو ببر . از فرهنگشون و فستیوالا گرفته تا آب و هوا ( شاید پرسید و لازمت شد ) . تحقیقات کاریه خودت رو + چشم اندازی که از زندگی کاریه خودت در کبک داری رو ببر و حتماً اونها رو پرزنت کن ( حتی اگه ازت نپرسید !! ) من توی چند پست پیش در مورد نحوه ی صحبت در مورد چشم انداز کاری نوشته بودم ... فکر کنم اون پست رو مطالعه کنی خالی از لطف نباشه

اما دوست من تمام این مطالب رو درتاپیک مهاجرت به Québec دوستمون کامل توضیح دادن ....

موفق باشی

Junior Member BestFeel2001 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Elmo Farhang Uni

[QUOTE=arashm;284693]سلام دوستان
    همین الآن یه نامه اومد در خونه که متن اون میگه پرونده شما بررسی شده و به یک مشاور سپرده شده .
    گفته اصل مدارک ......
    سرچ های کاری و محل زندگی
    سابقه کار و سابقه بیمه خودتون رو آماده کنید و روز مصاحبه بیارید.
    روز مصاحبه به شما اعلام میشه
    حالا سوالم اینه که آیا شما همچین نامه ای بعد از نامه فایل نامبر دریافت نموده اید یا نه ؟
    یعنی تاریخ مصاحبه من برای کی میفته؟[/QUOTE

Hi
    3- The work certificate and Insurance , Are they again needed I sent out the original work certificate and unfortunately don't have any copy of it now, should we again have our former work certificate with our selves on interview if there were no changes , I mean I have decided not to work till the interview date and study french. (Sry for not persain type access
    پرونده كبك: ارسال مدارک: 29آگوست / فایل نامبر: 15 اکتبر (استفاده از ماني اوردر-فرانسه 7و7 انگلیسی9و9 عدم ارسال مدرک زبان) / عدم دریافت نامه درخواست مدرک یا دعوت به مصاحبه

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

[QUOTE=BestFeel2001;294120]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همین الآن یه نامه اومد در خونه که متن اون میگه پرونده شما بررسی شده و به یک مشاور سپرده شده .
    گفته اصل مدارک ......
    سرچ های کاری و محل زندگی
    سابقه کار و سابقه بیمه خودتون رو آماده کنید و روز مصاحبه بیارید.
    روز مصاحبه به شما اعلام میشه
    حالا سوالم اینه که آیا شما همچین نامه ای بعد از نامه فایل نامبر دریافت نموده اید یا نه ؟
    یعنی تاریخ مصاحبه من برای کی میفته؟[/QUOTE

Hi
    3- The work certificate and Insurance , Are they again needed I sent out the original work certificate and unfortunately don't have any copy of it now, should we again have our former work certificate with our selves on interview if there were no changes , I mean I have decided not to work till the interview date and study french. (Sry for not persain type access
    به نظر من وقتی به سابقه کارتون اضافه نشده نیازی نیست دوباره سابقه بگیرید و میتونید به افیسر توضیح بدید که در ابتدا اصلش رو فرستادید
    26-02-2014

[QUOTE=EhSAN,;294221]
    نقل قول نوشته اصلی توسط BestFeel2001 نمایش پست ها
    به نظر من وقتی به سابقه کارتون اضافه نشده نیازی نیست دوباره سابقه بگیرید و میتونید به افیسر توضیح بدید که در ابتدا اصلش رو فرستادید
    حدودا تا 1 ماهه ديگه نامه مصاحبتون مياد.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

دوستاني كه مصاحبه رفتن.. يه سوال كه آفيسر ميپرسه اينه كه شما چطوري خودتون رو با يه كشور غريبه كه فرهنگ متفاوتي با شما داره وفق ميديد؟ و اگه به مشكل برخوردين چه كار ميكنيد؟
    به نضر شما جواب عاقلانه چيه؟
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

دوستانی که جدیدا مصاحبه رفتن خبر آوردن که چند تا سوال جدید و مسخره اضافه شده. مثلا چرا پرچم کبک 4 تا گل زنبقه؟ یا اینکه شهردار کبک کیه؟

من که سرچ کردم گلهای سفید زنبق روی پرچه نماد خلوص و پاکی purity هست و در واقع نشانی از مریم مقدس!
    http://www.worldflags101.com/canada/quebec.aspx

شهردار کبک هم monsieur Gérald Tremblay
    http://ville.montreal.qc.ca/portal/p..._schema=PORTAL
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

اگه کسی نمره زبانشو بالاتر از اون چیزی که هست زده باشه ولی با نمره واقعی که افیسر حساب میکنه به حد نصاب برسه آیا ممکنه افیسر بدلیل دروغگویی ردش بکنه ؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

دوستان سلام
    من دارم فرمامو میفرستم ولی بر سر نمره انگلیسی شک دارم و نیاز به اظهار نظر دوستانی که مصاحبه شدند دارم. من به زبان انگلیسی مسلطم (IELTS 7). لطفآ منو راهنمایی کنید انگلیسی رو 10 یا 11 بزنم ,یا به هر ترتیب اگر پیشنهاد دیگری دارید بفرمایید
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)