صفحه 9 از 1254 نخستنخست 12345678910111213141516171819591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط many نمایش پست ها
    Interview with Farzaneh Abravani tonight 28th June at 24:00 ( Iran local time) on Iran T.V
    repeat program tomorrow 29th June at noon 12:00

Dear Clients;
    occupation will be considered for processing each year.

* You should submit your IELTS result at the time you submit your file to CIC in Nova Scotia-
    * Be a skilled worker who has had one year of continuous full-time or equivalent part-time paid work experience in at least one of the following eligible occupations within the last ten years:

7372 Drillers & Blasters - Surface Mining, Quarrying & Construction
    8222 Supervisors, Oil and Gas Drilling and Service
    بالاخره فقط ايلتس رو بايد اول فرستاد يا کليه مدارک رو،؟ هيچ جا روشن نکرده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

لطفا منو راهنمایی کنید
    همه مدارک رو فقط یکباره به سیدنی بفرستم؟ عقدنامه.سابقه کار.سوء پیشینه و....؟
    پس چرا توی چک لیست نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    بعيده كه بخوان حساسيت بيش از گذشته اعمال كنن. كلا مدارك ايرانيها براشون اعتبار داره و نظرشون رو مدارك ايرانيها مثبته . چون صوري توش نتونستن پيدا كنن.
    در مورد حساسيت هم در مصاحبه اخير وزيز مهاجرت كانادا به صراحت اومده : علت اعلام سقف پذيرش اينه كه عدالت حكم ميكنه كمي پرونده هاي وروديمون را كم كنيم تا پرونده هاي زيادي كه در دست داريم رو بتونيم رسيدگي كنيم كه حق افراد اقدام كننده قبلي ضايع نشود .
    تازه در مصاحبه اش حساب 38 رشته ايها را مطابق قانونشون با قبل از اونها جدا كرده و گفته :
    پرونده هاي 38 رشته ايها بر اساس تاريخ پذيرش ويزا آفيس به ترتيب رسيدگي ميكنيم و قبلي ها را هم مطابق برنامه هاي اعلام شده در اون زمان رسيدگي خواهيم كرد.
    بعدشم دليلي وجود نداره كه مدارك ادعايي با هم متناقض باشه. اون ديگه به نظر من كم توجهي و بي دقتي اقدام كننده رو نشان ميده نه حساسيت بيشتر اونها رو.
    خوش باشيد و با اميد خبر هاي خوب براي همگي
    لينكهاي موارد مطرح شده كه از سايت پارس كانادا ديده بودم:

http://www.thestar.com/news/investig...led-immigrants

http://www.earthtimes.org/articles/p...0,1361165.html
    به نظر شما برای چی اول باید میفرستادیم سیدنی و بعد دمشق؟چرا زودتر به این فکر نیفتادن؟این یک دلیله واسه اینکه سختگیریها بیشتر شده حالا هر دو جا مدارکو چک میکنن.خیلی ها ایلتس در مرحله اول high میزدن تا امتیازاشون برسه و بعد امتحان میدادن کمتر میشد باید توضیح میدادن...ثالثا افسر مهاجرت فقط و فقط میخواد ببینه اون رشته ای رو که میخواد قبول کنه کشورش احتیاج داره یا نه.الان با این احتساب من فکر میکنم بیشتر گلچین میکنن از اونایی که فایل نامبر دارن و سابقه بالاتر ها تو اولویت هستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Urban and Architectural Design, Politecnico di Milano, Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط rady نمایش پست ها
    سلام،
    هیچکس را بخاطر عدم تطابق شغل و رشته تحصیلی رد نمیکنند.
    دوست عزیز، وقتی در بوکلت* op06 این موضوع دوبار قید شده، چرا کماکان فکر میکنید این موضوع ریسک است؟!
    اگر شخصی واقعا" در یک رشته شغلی فعالیت داشته باشد و سوابق کاریش بی نقص باشد مشکلی نخواهد داشت و فرقی نمیکند رشته تحصیلیش چه بوده. حتی بخاطر این موضوع دعوت به مصاحبه هم نمیکنند.
    چند ماه پیش وقتی یکی از دوستانم که پزشک هستند و بعنوان مدرس زبان انگلیسی اقدام کردند به مصاحبه دعوت شدند، بسیاری فکر کردند که علت دعوت به مصاحبه عدم تطابق رشته تحصیلی و شغل بوده، اما وقتی ایشان علت مصاحبه را جویا شدند، آفیسر مربوطه گفته بودند که تقریبا" اکثر مدرسین به مصاحبه دعوت میشوند و ربطی به رشته تحصیلی ندارد.
    بنابراین تا زمانی که صراحتا" چیزی تکذیب نشده یا صراحتا" قانونی اعلام شده به حدس و گمان و مشاوره وکیل و تجربه ریش سفید مهاجرت و .... مراجعه نکنید.

* بوکلت op06 هنوز با قوانین 26 ژوئن 2010 بروز رسانی نشده.
    دوستان یه سوال کسی می تونه به من کمک کنه؟
    من رشته لیسانسم شهرسازی است و فوق لیسانسم طراحی شهری .... الن دارم توی یک شرکت معماری حدود 2سال کار می کنم ..... من می تونم از طریق معماری اقدام کنم ؟ طراحی شهری درواقع جزء زیر مجموعه معماری است اما با اسم urban design امیدی هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم. طبق قانون قدیم اول باید فرمها رو بفرستید تا فایل نامبر اول بیاد؟ و بعد نمره Ielts و بقیه مدارک؟
    بله مدارک طبق چک لیست دمشق باید ارسال شوند. موفق باشید
    دریافت مدارک در سیدنی:january 06 , 2010- فایل نامبر اول:2010, 1 March
    دریافت مدارک در دمشق 2010 , june 16 - فایل نامبر دوم : 2010, 26 july
    2011/08/09:In process

نقل قول نوشته اصلی توسط sami008 نمایش پست ها
    لطفا منو راهنمایی کنید
    همه مدارک رو فقط یکباره به سیدنی بفرستم؟ عقدنامه.سابقه کار.سوء پیشینه و....؟
    پس چرا توی چک لیست نیست؟
    سلام
    آیتم آخر چک لیست عبارتست از چک لیست ویزا آفیس. / موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.o نمایش پست ها
    بالاخره فقط ايلتس رو بايد اول فرستاد يا کليه مدارک رو،؟ هيچ جا روشن نکرده.
    سلام
    اصل آیلتس و سوء پیشینه بعلاوه فرمها و بعلاوه مدارک ویزا آفیس. / موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط 1000eyes نمایش پست ها
    به نظر شما برای چی اول باید میفرستادیم سیدنی و بعد دمشق؟چرا زودتر به این فکر نیفتادن؟این یک دلیله واسه اینکه سختگیریها بیشتر شده حالا هر دو جا مدارکو چک میکنن.خیلی ها ایلتس در مرحله اول high میزدن تا امتیازاشون برسه و بعد امتحان میدادن کمتر میشد باید توضیح میدادن...ثالثا افسر مهاجرت فقط و فقط میخواد ببینه اون رشته ای رو که میخواد قبول کنه کشورش احتیاج داره یا نه.الان با این احتساب من فکر میکنم بیشتر گلچین میکنن از اونایی که فایل نامبر دارن و سابقه بالاتر ها تو اولویت هستن
    دوست عزيز
    اگه بوكلت را مشاهده كنيد نوشته در سيدني كارهاي زيرانجام ميشه:
    1- تكميل بودن فرمها
    2- درست بودن وجهي كه ضميمه مداركه
    3- اينكه شما از كدام كتگوري اقدام كرديد و اگه از كتگوري دانشجويي و كاردركاناداي يا جاب آفر نيستيد چك ميكردن كه جز ليست مشاغل هستيد يا نه.
    به اين دليل هم به سيدني ارسال ميكردن كه حجم كار ويزا آفيسها كمتر بشه.
    حال نيز يك كار به عقيده من به كار سيدني اضافه شده:
    4- چك كنن آيا اگه در ليست مشاغل وجود داره آيا سقف تكميل شده يا نه.
    بقيه موارد چك كردن و ... در ويزا آفيسها انجام ميشده و احتمالا از اين به بعد هم همونجا انجام بشه.
    اين چك كردنها به اين علته كه حجم تعداد پرونده داراي فايل نامبر در ويزا آفيسها كمتر بشه. چون ظاهرا الان حجم پرونده ويزا آفيسها بين 300 تا 400 هزار پرونده است و از اين بابت ظاهرا تحت فشار افكار عمومي هستند.
    البته اين طبعيه كه بخوان افراد را گلچين كنن . اما اينجور هم نيست كه بخوان بر روي پرونده اي ايرادي بگذارن كه شابلون قانونشون اين ايرادو نگرفته.
    خوش باشيد
    تاریخ ارسال فرمها : 26/2/2010رسیدن فرمها به اداره مهاجرت:2/3/2010 فایل نامبر اول: 14/4/2010رسيدن مدارك به دمشق11/7/2010دريافت فايل نامبر دوم26/10/2010ورشو20/12/2011 استارت پروسه13/02/2012 مديكال: 13/02/2014 پاس ریکوئست:2014/07/29 ويزا:2014/08/14

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skilled Worker طبق قوانین جدید (بعد از 26 ژوئن 2010)

با سلام
    من هنوز فایل نامبر اولم نیومده(63 روز) و کد 8222 اقدام کردم به نظر شما تو روش جدید زودتر ویزا میدن یا تو 38 رشته قدیم ،یعنی اگه این روش جدید سریعتر باشه میشه اونو کنسل کرد و با روش جدید اقدام کرد؟

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skilled Worker طبق قوانین جدید (بعد از 26 ژوئن 2010)

سلام.
    ببخشید که شاید سوالم یه کم ابتدایی به نظر بیاد ولی آیا با توجه به قانون جدید دیگه نمی شه به عنوان International PhD Student برای PR اقدام کرد؟