نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 106 از 625 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Member ahmad_mst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in Computer Software Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط helia2010 نمایش پست ها
    سلام -دوستم لیسانس مدیریت بازرگانی داره ایا دیمنده رشته اش؟مرسی
    رشته (Business Administration (Bach. - 3 years شش امتیازی و همینطور رشته (Business Management and Administration (Bach. - 3 years

رشته های 6 امتیازی فاقد اولویت هستند.

Member ahmad_mst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in Computer Software Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط llaminll نمایش پست ها
    من يه كم گيج شدم،كمك كنيد لطفا
    رشته من تو ليستhttp://www.immigration-quebec.gouv.q...t-training.pdf تو جدول A و همسرم B هست، مگه جدول A واسه مين 16 امتيازي نيست ؟ و جدول B واسه همسر 3 امتيازي نيست؟؟؟؟ كمممممككك
    شما میتونید به این جدول هم مراجعه کنید (دوتا جدول وجود داره یکی بر اساس امتیاز طبقه بندی شده که شما به اون مراجعه کردید و یکی هم بر اساس سطح تحصیلات که لینکش در زیر هست.)
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...able-areas.pdf

در این جدول هم دو نوع امتیاز وجود داره یکی برای مدارک تحصیلی کبک و یکی برای مدارک تحصیلی خارج از کبک و اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید.
    ویرایش توسط ahmad_mst : December 28th, 2010 در ساعت 02:15 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad_r نمایش پست ها
    رشته برق امتیازی نداره. نه برای خودتون نه برای همسرتون

سن 16
    مدرك 10
    مورد نياز بودن مدرك 0
    سابقه كار 8
    زبان فرانسه 8
    زبان انگليسي 6
    ----------------------------------
    همسر:
    مدرك 3
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي همسر 0
    سن همسر 2
    زبان همسر 2
    تمكن مالي 1
    بچه ها 8 امتياز

بدون امتیاز تطابق 64 میارین و شانستون زیاده. اشکالی نداره که تحصیلاتتون با مدرکتون یکی نیست. روز مصاحبه به راحتی می تونید توضیح بدین که چرا کارتون مرتبط نیست.
    با سلام
    با خوندن این پاسخ برای من سوالی پیش اومد
    اینکه دیمند بودن مربوط به رشته است یا سابقه کار؟
    من مدرک ارشد فیزیک دارم پروژه لیسانسم در زمینه پزشکی هسته ای nuclear medicine بوده و 3 سال سابقه کار در زمینه کار با دستگاه CT Scan دارم.سابقه کارم جزو 12 امتیازی ها است.از من قبول می کنن؟
    سن 25 /مجرد/ تحصیلات فوق لیسانس/زبان انگلیسی عالی/فرانسه در حال حاضر campus unit 8 هنوز مدارکمو نفرستادم.ضمناّ این سوال رو در باره فدرال هم دارم چون medical radiation technology جزو رشته های فدرال هم هست.اگه بشه از اون طریق اقدام کنم خیلی بهتر میشه.ممنون می شم اگه بهم جواب بدید.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط Shmirzaei نمایش پست ها
    با سلام
    با خوندن این پاسخ برای من سوالی پیش اومد
    اینکه دیمند بودن مربوط به رشته است یا سابقه کار؟
    من مدرک ارشد فیزیک دارم پروژه لیسانسم در زمینه پزشکی هسته ای nuclear medicine بوده و 3 سال سابقه کار در زمینه کار با دستگاه CT Scan دارم.سابقه کارم جزو 12 امتیازی ها است.از من قبول می کنن؟
    سن 25 /مجرد/ تحصیلات فوق لیسانس/زبان انگلیسی عالی/فرانسه در حال حاضر campus unit 8 هنوز مدارکمو نفرستادم.ضمناّ این سوال رو در باره فدرال هم دارم چون medical radiation technology جزو رشته های فدرال هم هست.اگه بشه از اون طریق اقدام کنم خیلی بهتر میشه.ممنون می شم اگه بهم جواب بدید.

دوست عزیز
    شما باید یکی از گزینه های سمت چپ این لیست باشین یعنی اگه مدرکه تحصیلی در این رابطه دارین و کارتون پیرو مدرکتون هست که خیلی خوبه ولی اگه کارتون در رابطه با مدرکتون نیست و جزء لسیت سمت چپ باشه بازهم قبوله بشرطی که ساعت مورد نظر رو در اون زمینه گذرونده با شین مثلا شما دکترای حسابداری دارین و 900 ساعت هم قصابی حرفه ای کردین بهتره قصابیتون رو اعلام کنی چون دیمند هست و 12 امتیاز داره با این مثال امیدوارم متوجه شده باشین اینم لیست مورد نظر
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...t-training.pdf
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

Junior Member javani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer / Aghigh University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

سلام .خسته نباشيد . يك مشاوره ميخواستم .
    رشته من كامپيوتره و الان دارم توي يك شركت كه مجري پروژه هاي نفت و گاز هست كار ميكنم .
    مدير عامل شركتي كه من در آن كار ميكنم الان در كانادا (ونكور ) يك شركت نفت و گاز ثبت كرده . من اگر از اون شركت كانادايي يك نامه درخواست كار بگيرم براي من امتياز مياره ؟ و بعد از اين كه رفتم اونجا حتما بايد با اون شركت كار كنم (مجبورم حتما با اونها فقط كار كنم ) ؟ مهاجرت من در صورت بروز مشكل براي آنها مشكلي ايجا ميكنه يا خير ؟
    رشته 16 امتیازی ( فوق لیسانس هوش مصنوعی ) ، جمع کل امتیازات 51 بدون مدرک زبان ، دریافت فایل نامبر 2016/ 1 / Dec

نقل قول نوشته اصلی توسط javani نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشيد . يك مشاوره ميخواستم .
    رشته من كامپيوتره و الان دارم توي يك شركت كه مجري پروژه هاي نفت و گاز هست كار ميكنم .
    مدير عامل شركتي كه من در آن كار ميكنم الان در كانادا (ونكور ) يك شركت نفت و گاز ثبت كرده . من اگر از اون شركت كانادايي يك نامه درخواست كار بگيرم براي من امتياز مياره ؟ و بعد از اين كه رفتم اونجا حتما بايد با اون شركت كار كنم (مجبورم حتما با اونها فقط كار كنم ) ؟ مهاجرت من در صورت بروز مشكل براي آنها مشكلي ايجا ميكنه يا خير ؟
    چندتا نکته :
    1- شرکت در بیرون از کبک واقع شده و این خودش مسئله است چون اداره مهاجرت کبک برای نیروی کاری که در کبک باید کار کنه CSQ صادر میکنه
    2- شرکت خارجی باید اطلاعات فردی رو که میخواد استخدام کنه رو حتما به اداره مهاجرت کبک ارائه بده و این شرکت موظفه که حداقل مدتی برای شما بیمه و مالیات پرداخت کنه و سایر موارد

بااین وجود مگر اینکه اون شرکت یک پروژه در خاک کبک داشته باشه با این بهونه بتونین موفق شین تا از امتیازش استفاده کنین در غیر این صورت برای کبک شانسی ندارین ( منظورم 10 امتیاز پیشنهاد کاریه)
    بیشتر تحقیق کنید شاید برای فدرال بتونین از این موقعیت بهتر استفاده کنین
    موفق باشین
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

Junior Member

من آرزو 37 ساله دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی و دارای مدرک فنی و حرفه ای در رشته آرایشگری هستم. 4 سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش و آموزشگاه بودم که متاسفانه هیچگونه سابقه کاری و بیمه برایم رد نشده است. 4 سال سابقه آرایشگری دارم.
    مدرک آیلتس ندارم اما با توجه به رشته تحصیلی سطح زبان در حد خوب هست و میتونم نمره قابل قبولی بگیرم
    اما فرانسه نمیدونم
    خویشاوند در کبک ندارم اما در ونکور فامیل دارم.
    دو تا بچه هفت و ده ساله دارم
    همسرم مدرک دانشگاهی ندارن اما نقاش در رشته میناتور و آبرنگ و... هستند و در رشته صنایع دستی و قدیمی حدود 20 سال سابقه دارن. و 47 سالشون هم هست.
    در مورد تمکن مالی هم در حد متوسط هستیم
    لطفا من را راهنمایی کنید که آیا شرایط مهاجرت را داریم و اگر شرایطش وجود دارد از چه طریقی باید اقدام کنیم
    ممنون

ممنون می شم راهنماییم کنید این عنوان شامل چه افرادی می شه؟
    2174 business application programmer

لیسانس نرم افزارم و توی یه شرکت تجاری کار می کنم ( طراحی٫پیاده سازی و نگهداری وب سایتشون و طراحی ٫ پیاده سازی و نگهداری نرم افزار مورد استفاده در این شرکت )

این عنوان شغلی مناسب موقعیت من هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام
    من مناهل هستم و در ارزيابي انلاين سايت كبك با در نظر گرفتن سطح زبان beginner در فرانسه و انگليسي براي خودم و خانمم ، امتياز لازم را بدست مي اورم وليكن زمان تكميل و ارسال مدارك متاسافانه با مشورت يكي از دوستان براي خودم 7 و 7 در فرانسه و براي خانمم 5 و 5 در فرانسه انتخاب كردم ( مين خودم هستم) . در حقيقت بر اساس اطلاعات ويكي اگر من فرانسه شنيداري و گفتاري خودم را سطح 5 و 5 و انگليسي شنيداري و گفتاري خودم را سطح 5 و 5 و براي خانمم فرانسه شنيدار و گفتاري را سطح 5و 5 انتخاب كنم با در نظر گرفتن امتياز سازگاري 0 ( صفر) امتيازم دقيق 63 مي شود . با توجه مشغله كاري بالا كه سبب مي شود واقعا نرسم اونطوري كه مي خوام فرانسه بخونم( من معلم خصوصي گرفتم و الانم درس 10 كفه هستم ولي واقعا نمي رسم تمرين كنم گرچه قرار است چندين جلسه وي‍ژه مصاحبه هم انتها دوره و نزديك زمان مصاحبه بگذاريم) با توجه به اينكه 10/10/2010 مدارك من رسيده سفارت و تا حالا هم فايل نامبرم نيومده ، دو تاسئوال دارم :
    1- ايا توصيه مي كنيد امتياز زبان خودم را اصلاح كنم ؟ اگر جواب بلي است چطور و كي مي توانم اين كار را انجام دهم؟ ايا انجام اين كار تاثير منفي در پرونده ام دارد يا خير؟
    2- معمولا حداقل امنياز سازكاري را چند مي توان در نظر گرفت چرا كه اگر من 3 يا 4 بگيرم از سازگاري ، حتي مي توانم با امتياز زبان كمتر مصاحبه قبول شوم؟
    با تشكر

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

سلام
    هر وقت مستقیماً از طریق سایت رسمی کبک تست online میزنم ، امتیاز میارم ، اما با توجه به امتیازبندی ویکی امتیازم به حد نصاب نمیرسه.پس با توجه به اینکه تا چند روز دیگه مدارکم رو میفرستم لطفاً به من بگید که من امتیاز کافی واسه مهاجرت به کبک رو دارم؟
    مجرد ، سن:28 ، تحصیلات:لیسانس(کاردانی و کارشناسی) ، رشته:کامپیوتر ، سابقه کار:2سال(full time)و2سال(part time) ، سطح زبان فرانسه:6 ، سطح زبان انگلیسی:7
    لطفاً زودتر پاسخ بدین.مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)