نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 51 از 625 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

سلام دوستان من تازه عضو فروم شدم واطلاعات زياي ندارم ميخوام براي مهاجرت به كبك اقدام كنم ليسانس حسابداري دارم ، 32 سالمه متاهل و يك دختر 2 ساله دارم 4 سال سابقه كاربا بيمه تو يك شركت خصوصي دارم و همسرم هم ديپلمه است مدرك فني وحرفه اي تو رشته خياطي ‌و آرايشگري داره خودم هم مدرك فني و حرفه اي برق صنعتي رو دارم.هم خودم وهمسرم زبان انگليسي رو در حد متوسط بلديم و به فرانسه هيچكدوم آشنايي نداريم و هيچ بستگاني در كبك نداريم ميخواستم بدونم آيا اجد شرايط هستم .وزبان فرانسه و تا چه سطحي بايد ياد بگيرم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

با سلام
    در مورد ترتیب مدارک ارسالی برای کبک آیا پس از cv مدارک آموزشی را به ترتیب بالاترین مدرک به پایین ترین مدرک اخذ شده ( دکترا-فوق لیسانس-لیسانس و دیپلم) قرار دهیم ؟

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

بله همينطوري خوبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_chem نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد ترتیب مدارک ارسالی برای کبک آیا پس از cv مدارک آموزشی را به ترتیب بالاترین مدرک به پایین ترین مدرک اخذ شده ( دکترا-فوق لیسانس-لیسانس و دیپلم) قرار دهیم ؟

Junior Member

سلام من مدارکم را 23 آگوست فرستادم چقدر طول میکشه تا یک جوابی بگیرم؟ احتیاج به پیگیری هست؟

رشته و دانشگاه

لطف كنيد حداقل 2 ماه صبر كنيد . خير پيگيري نيازي نيست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alzak نمایش پست ها
    سلام من مدارکم را 23 آگوست فرستادم چقدر طول میکشه تا یک جوابی بگیرم؟ احتیاج به پیگیری هست؟

Junior Member

دوستان سلام
    لطفا به من بگویید در مورد فرم CONTRACT RESPECTING FINANCIAL SELF-SUFFICIENCY فقط باید قسمت A,B را پر کنم
    ممنونم از راهنمایی شما

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط سایان نمایش پست ها
    سلام
    1. ترتیب چیدمان مدارک به این ترتیب صحیح است:
    فرم درخواست
    شناسنامه
    پاسپورت
    فوق لیسانس- لیسانس-دیپلم-ریزنمرات فوق لیسانس- ریزنمرات لیسانس- مدارک فنی و حرفه ای
    حکم کاری -گواهی اشتغال به کار-گواهی بیمه- شرح وظایف-فیش حقوقی
    کپی برابر اصل مدرک- گواهی شرکت درکلاسهای فرانسه و انگلیسی IELTS
    مانی اوردر
    اما فرم ضمیمه و فرم تکن مالی و روزمه را باید کجا بگذارم
    موارد فوق را از روی چک لیست فدرال برداشتم اما در ویکی مدارک مورد نیاز را در ترتیب دیگری به صورت 12 مورد اعلام کرده است.
    کدام درست است ؟
    2.برای مانی اوردر باید برگه خاصی را پر کنم یا همان را جزء مدارک بگذارم.
    3.مدارک کاری من عبارت است: حکم کاری (تغییر سمت را نشان داده است)، گواهی اشتغال به کار، شرح وظایف،فیش حقوقی، گواهی بیمه،یک شرح وظیفه از مسوول مستقیم که در دو تاریخ وظایف من را مشخص کرده است.شماره بیمه من همان شماره کارمندی می باشد، و دقیقا با همین عنوان ذکر شده است. همچنین سمت من کارشناس می باشد و مهندس کامپیوتر نیست اما وظایفم مرتبط با رشته ام می باشد. ایا لازم است که Cover Letterبرای آفیسر بگذارم و موارد فوق را توضیح دهم؟ Cover Letter را کجا بگذارم؟
    ممنونم
    چون هيچ رشته اي بنام كارشناس خالي نداريم فكر نميكنم احتياجي به توضيح باشه فقط توي مصاحبه ممكنه آفيسر بپرسه و شما توضيح ميديد ( اگه اشتباه ميكنم آقاي افشين لطفا اصلاح كنيد). cover letter رو هم روي مدارك بايد گذاشت.
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط سایان نمایش پست ها
    دوستان سلام
    لطفا به من بگویید در مورد فرم CONTRACT RESPECTING FINANCIAL SELF-SUFFICIENCY فقط باید قسمت A,B را پر کنم
    ممنونم از راهنمایی شما

بله .
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

Junior Member

سلام به همه دوستان .
    يه سوال خيلي جدي داشتم . من در زمينه توليد سيم و كابل فعاليت دارم . 5 سال سابقه در زمينه توليد و طراحي سيم و كابل داشتم.
    مي خواستم بپرسم اين مدرك cercuit and cable assambley رو چجوري بايد تهيه كنم . يعني چه سازماني بايد اين گواهينامه رو بهم ارائه كنه؟؟؟ صحت و اعتبار اين مدرك چجوري كنترل مي شه ؟؟؟ آيا شركتي كه دارم توش كار مي كنم و توليد كننده است يه همچين گواهينامه اي به من بده قابل قبوله ؟؟

رشته و دانشگاه

ما معمولا تو ايران همچين چيزهائي نداريم. تو خيلي از كشورها دوره هاي تخصصي 900-1200 ساعته توسط كالج ها برگزار ميشه و يك همچون گواهي مورد نياز هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza61 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .
    يه سوال خيلي جدي داشتم . من در زمينه توليد سيم و كابل فعاليت دارم . 5 سال سابقه در زمينه توليد و طراحي سيم و كابل داشتم.
    مي خواستم بپرسم اين مدرك cercuit and cable assambley رو چجوري بايد تهيه كنم . يعني چه سازماني بايد اين گواهينامه رو بهم ارائه كنه؟؟؟ صحت و اعتبار اين مدرك چجوري كنترل مي شه ؟؟؟ آيا شركتي كه دارم توش كار مي كنم و توليد كننده است يه همچين گواهينامه اي به من بده قابل قبوله ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)