صفحه 42 از 672 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : لطفا جواب دهید

نقل قول نوشته اصلی توسط bombori نمایش پست ها
    باسلام و سپاس از راهنمائی های بی دریغتون
    می شه لطفاً بفرمائید چرا نباید بیشتر از 10000 دلار باشه؟
    من توي پرسش و پاسخها حوندم كه بهتره زير 10000 دلار باشه وگرنه بايد موجوديتان را اعلام كنيد بازم اگه از مديران محترم بپرسيد با جزئيات بيشتري راهنمائي ميكنند.
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض پاسخ : لطفا جواب دهید

کلا محدودیتی نداره ولی پیشنهاد میشه خیلی بالا ننویسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bombori نمایش پست ها
    باسلام و سپاس از راهنمائی های بی دریغتون
    می شه لطفاً بفرمائید چرا نباید بیشتر از 10000 دلار باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.mim نمایش پست ها
    من توي پرسش و پاسخها حوندم كه بهتره زير 10000 دلار باشه وگرنه بايد موجوديتان را اعلام كنيد بازم اگه از مديران محترم بپرسيد با جزئيات بيشتري راهنمائي ميكنند.

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

سلام دوستان
    من فرمهاي كبك را با روان نويس آبي امضاء كردم ولي در يكي از پستهاي قبلي آقا افشين خوندم كه بايستي حتما با خودكار مشكي باشد آيا پر كردن فرمها با خودكار مشكي اجباري است (چون امضاي آبي تشخيص اصل بودن امضاء را راحتتر مي كند)
    ّبخشيد يك سوال ديگر: شغل من پرستار و شغل همسرم مهندس الكترونيك مي باشد لذا ما بايستي هر كدام جداگانه فرم Declaration by a candidate in a profession governed by a professional order in Quebec يعني فرم D02-A را پر كنيم آيا درسته؟
    با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

دوستان عزیز سلام، می خواستم بدونم من که مجرد هستم و خودم مین هستم در فرم A-0520-AA صفحات 5 و 6 را باید امضاء کنم و صفحه آخر را که مربوط به همسر هست را پر نکنم و نفرستم.آیا این موارد درست هست؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting.khorasgan azad university

سلام دوباره
    یه سری سوال پرسیدم mahsa.mim عزیز لطف کردند جواب دادند ولی این قسمتش رو هم اگه جواب بدید ممنون میشم
    آیا برای پر کردن فرمها کبک یکبار من باید فرم پر کنم و همسر و بچم رو بنویسم به عنوان principal applicant و یکبار هم خانمم باید پرکنه و من و بچمون رو بنویسه به عنوان accompanying spous یا نه فقط من باید پر کنم؟
    در ضمن اگه میشه بگین ویزانما ماله چیه؟
    اگه قراره من و همسرم هر کدام یک بار فرمهای A0520 رو پر کنیم پس باید تو قسمت الصاق عکس یک بار من 3 تا عکس از خودم و بچم و خانمم بچسبونم و یک بار هم خانمم 3 تا عکس باید بچسبونه که می شه توی 2 سری فرم 6 تا عکس درسته ؟
    و اینکه فوق دیپلم رو چی بنویسم توی قسمت 8 فرمهای اصلی؟
    مرسی از همتون

رشته و دانشگاه

بله فرمها باید 2 بار پر بشن.
    ویزا نما برای اطلاع از زمانهای طی شده توسط دوستان مقایسه و ... هست
    قاعدتا بله
    مرقوم بفرمائید Diploma

جواب همه سوالاتون از قبل تو فروم بود ضمنا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_my2009 نمایش پست ها
    سلام دوباره
    یه سری سوال پرسیدم mahsa.mim عزیز لطف کردند جواب دادند ولی این قسمتش رو هم اگه جواب بدید ممنون میشم
    آیا برای پر کردن فرمها کبک یکبار من باید فرم پر کنم و همسر و بچم رو بنویسم به عنوان principal applicant و یکبار هم خانمم باید پرکنه و من و بچمون رو بنویسه به عنوان accompanying spous یا نه فقط من باید پر کنم؟
    در ضمن اگه میشه بگین ویزانما ماله چیه؟
    اگه قراره من و همسرم هر کدام یک بار فرمهای A0520 رو پر کنیم پس باید تو قسمت الصاق عکس یک بار من 3 تا عکس از خودم و بچم و خانمم بچسبونم و یک بار هم خانمم 3 تا عکس باید بچسبونه که می شه توی 2 سری فرم 6 تا عکس درسته ؟
    و اینکه فوق دیپلم رو چی بنویسم توی قسمت 8 فرمهای اصلی؟
    مرسی از همتون

Junior Member ultra آواتار ها

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم در خصوص پر کردن فرم های مرحله فدرال (بعد از کبک)...

َApplication for permanent residence in canada

1) زبان correspoundence که در اصل همون زبان مکاتبه و نوشتاری هست رو اگه english بزنیم یا در قسمت 6 فرم فدرال اگه زبانی رو که میگه بیشتر استفاده می کنید English بزنیم، تاثیری روی روند فدرال می زاره؟؟؟

2) در قسمت 12 فرم اگر کسی لیسانس رو 4.5 گرفته باشه، مجموع تحصیلات رو 16.5 سال بزنیم یا 16 ؟؟؟؟

3) identity card number (در قسمت 19) در همه جا شماره شناسنامه هست در این جا که شماره ملی نیست؟؟

4) عکس رو باید بچسبونیم؟؟؟ (چون ننوشته stapled مثل کبک )
    -----------------------------------------
    background / declaration

5) در قسمت 10 ...در خصوص number of years

elementary 8
    Highschool رو با پیش دانشگاهی حساب کنیم یا بدون پیش دانشگاهی در ( سیستم نظام جدید ) در واقع 3 سال یا چهار سال ؟؟؟

در مربع (UNIVERSITY) اگه high school رو 3 در نظر بگیریم باید بیاریم رو دانشگاه؟؟؟ مثلا واسه یه فرد ی که 4 ساله لیسانس گرفته می شه مجموعا با پیش دانشگاهی می شه 5 سال

6) در قسمت پرسونال هیستوری

اگه همزمان با 2 سال آخر تحصبل کار هم می کردیم باید گفته بشه (با توجه به اینکه در مرحله selection به این صورت گفتم) ؟؟؟

7) به عنوان سوال آخر، در فرم های مرحله اول (کبک) اگه جایی قرار بود خالی بمونه N/A می زدیم ولی اینجا مثلا از ما خواسته که اگه سربازی نرفتید یا عضو پارلمان نبودید "None" بزنید.. آیا بقیه جاهای خالی رو None بزنم یا N/A
    -------------

خیلی ممنون

رشته و دانشگاه

1- خير. حتي توي هnstrucions هم نوشته كه زباني كه اينجا انتخاب مبكنيد در پروسه شما تاثيري نداره.
    2- رسميشو بزنيد 16
    3- ميتونيد كد ملي رو بزنيد و ترجمه كارت ملي رو هم بگذاريد.
    4-بچسبونيد
    5- با پيش
    6- بله
    7- N/A
    نقل قول نوشته اصلی توسط ultra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم در خصوص پر کردن فرم های مرحله فدرال (بعد از کبک)...

َApplication for permanent residence in canada

1) زبان correspoundence که در اصل همون زبان مکاتبه و نوشتاری هست رو اگه english بزنیم یا در قسمت 6 فرم فدرال اگه زبانی رو که میگه بیشتر استفاده می کنید English بزنیم، تاثیری روی روند فدرال می زاره؟؟؟

2) در قسمت 12 فرم اگر کسی لیسانس رو 4.5 گرفته باشه، مجموع تحصیلات رو 16.5 سال بزنیم یا 16 ؟؟؟؟

3) identity card number (در قسمت 19) در همه جا شماره شناسنامه هست در این جا که شماره ملی نیست؟؟

4) عکس رو باید بچسبونیم؟؟؟ (چون ننوشته stapled مثل کبک )
    -----------------------------------------
    background / declaration

5) در قسمت 10 ...در خصوص number of years

elementary 8
    Highschool رو با پیش دانشگاهی حساب کنیم یا بدون پیش دانشگاهی در ( سیستم نظام جدید ) در واقع 3 سال یا چهار سال ؟؟؟

در مربع (UNIVERSITY) اگه high school رو 3 در نظر بگیریم باید بیاریم رو دانشگاه؟؟؟ مثلا واسه یه فرد ی که 4 ساله لیسانس گرفته می شه مجموعا با پیش دانشگاهی می شه 5 سال

6) در قسمت پرسونال هیستوری

اگه همزمان با 2 سال آخر تحصبل کار هم می کردیم باید گفته بشه (با توجه به اینکه در مرحله selection به این صورت گفتم) ؟؟؟

7) به عنوان سوال آخر، در فرم های مرحله اول (کبک) اگه جایی قرار بود خالی بمونه N/A می زدیم ولی اینجا مثلا از ما خواسته که اگه سربازی نرفتید یا عضو پارلمان نبودید "None" بزنید.. آیا بقیه جاهای خالی رو None بزنم یا N/A
    -------------

خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام

توی فرم application for permanent residence (برای فدرال بعد از CSQ) اونجایی که میپرسه under which category you are applying توی قسمت other بنویسیم Quebec Skilled Worker؟

ممنون
    ویرایش توسط farzad61 : October 4th, 2010 در ساعت 06:49 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting.khorasgan azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad61 نمایش پست ها
    سلام

توی فرم application for permanent residence (برای فدرال بعد از CSQ) اونجایی که میپرسه under which category you are applying توی قسمت other بنویسیم Quebec Skilled Worker؟

ممنون
    بله مرقوم بفرمایید Quebec-selected skilled worker اگر به عنوان نیروی کار متخصص اقدام کرده اید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)