صفحه 9 از 723 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

سلام من به تازگی فایل نامبرم رو دریافت کردم می خواستم بدونم دراین مرحله تا مصاحبه چه فرم هایی رو باید دوباره پر کنم؟

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

ويكي رو مطالعه بفرمائيد.
    فرمهاي فدرال رو بايد تكميل فرمائيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط marylahijani نمایش پست ها
    سلام من به تازگی فایل نامبرم رو دریافت کردم می خواستم بدونم دراین مرحله تا مصاحبه چه فرم هایی رو باید دوباره پر کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh981 نمایش پست ها
    می‌خواستم بدونم در قسمت Education آیا نیازی هست که مدارکی رو که از موئسسه ها گرفتیم رو هم قید کنیم همچنین نیازی به نوشتن جزئیات مدرسه راهنمایی‌ و دبیرستانم هست؟
    از 18 سالگی به بعد مدارک دیپلم و دانشگاهی لازمه!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

لازمه که دلیلش رو هم بگیم؟ مثلا بگیم چون تو یه شهر دیگه بوده و از این حرفا؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.o نمایش پست ها
    دبيرستان رو بنويسيد. توي يه نامه بگيد كه نميتونيد بفرستيد و تا روز مصاحبه آماده ميكنيد و ميبريد.

رشته و دانشگاه

بنويسيد مسائل اداري.
    نقل قول نوشته اصلی توسط atefehh نمایش پست ها
    لازمه که دلیلش رو هم بگیم؟ مثلا بگیم چون تو یه شهر دیگه بوده و از این حرفا؟؟؟

Junior Member

آیا همه ی مواردی که می خوایم با نامه ذکر کنیم رو می تونیم توی همون نامه ای (cover letter) که برای ذکر کل مدارک ضمیمه می نویسیم، بیاریم؟ در این صورت کاور لتر بیش از یک صفحه می شه؟ ایرادای نداره؟

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام دوستان عزیز ، آیا خدمت سربازی هم جزو سابقه کار محسوب میشه ؟ چون تو فرم نوشته سابقه کار تو 5 سال گذشته شامل سربازی رو بنویسید !
    یعنی من برای محاسبه امتیاز 2 سال سربازی هم محاسبه کنم ؟

رشته و دانشگاه

چه خبره مگه چي ميخواين توش بنويسين. كاور لتر در حد 5-6 خط بنويسين. اونهائيم كه مشكل خاصي تو مداركشون ندارن اصلا نميخواد بفرستن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط atefehh نمایش پست ها
    آیا همه ی مواردی که می خوایم با نامه ذکر کنیم رو می تونیم توی همون نامه ای (cover letter) که برای ذکر کل مدارک ضمیمه می نویسیم، بیاریم؟ در این صورت کاور لتر بیش از یک صفحه می شه؟ ایرادای نداره؟

Junior Member BestFeel2001 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Elmo Farhang Uni

سلام
    بالاخره ما هم ،همه چیو با کمک دوستان فروم آماده کردیم ،این فرم هارو هم با راهنماییای شما پر کنیم و ان شاا... این هفته ارسال.
    برسی جزئیات فرم Α-0520-ΑΑ

Family name after marriage -1-1 : برای ما که تغییر فامیلی نداریم همون فامیلیه قبل از ازدواج رو بنویسیم یا Ν/Α بزاریم؟ فکر کنم Ν/Αمناسبتره.
    1-2 - اسم مستعارمون رو که صدامون می زنن بنویسیم تو other names یا دردسر می شه ؟ (فقط تو همین فیلد ذکر می شه و هیچ جای دیگه نیومده درسته؟)
    city :Karaj ---- Province /Region: Tehran ?Alborz 3--1

1--3 برای دریافت مدارک پستی این کارای مهاجرت یه صندوق پستی از پست اجاره کردم حالا برای نوشتن آدرس محل سکونت، همه جا همین آدرس منزلمون رو بنویسم و فقط تو Μailing Address و برچسب ها :
    Iran, Tehran, Karaj, Taleghani Junction, Central Post Office, Mail Box No:رو بنویسم؟ درسته اینطوری؟
    3--2 جدیداً استعفا دادم و جایی هم مشغول نشدم شماره تلفن محل کار سابق رو بنویسم یا Ν/Α بزارم؟ (other(specify سطر سوم قسمت 3 به چی بر می گرده؟Ν/Α بزاریم یا ایمیلای دیگمونو بنویسیم یا...

5-- با این که چندین بار جواب داده شده که فیلدای خالیΝ/Α، ببخشید اما مثلاً برای قسمت 5 تو همه بلنکها Ν/Α بزاریم یا تو اولی از هر خط یا فقط بلنک اول از چند خط خالی که مرتبط نیست یه Ν/Α کفایت می کنه؟ یا قسمت 12یا 10 همه ستونا و سطرا یا فقط ستون اول کل سطراش Ν/Α داشته باشه کافیه؟

6- تو این قسمت وقتی no انتخاب می شه دیگه لازم نیست که دوباره Ν/Α تو فیلدای خالیش هم بزاریم دیگه، درسته؟

7- برای ترجمه شهرک ، Complex خوبه؟

8- Υear Diploma obtained تاریخ صدور مدرک رو بزنیم؟ چون تا صدور مدرک مدتی طول می کشه، اشکالی نداره که با شروع دوره بعد تداخل داره و قبلش نیست؟

9- سوال این قسمت رو هم تو تاپیکش زدم نمی دونم سابقه تدریس و کار شبکه با هم حساب می شه یا فقط سابقه همون شبکه در اقدام با کد شبکه مفیده.

11- انگلیسی تافل ΙΒΤ=86شدم »Listening=29, Speaking= 19 به نظرتون 9و9 بزنم یا 8و 9 یا بالاتر؟

16- کلاً با این Specifyها چی کار کنیم؟Ν/Α

17 - این سوال فقط جنبه آمارگیری داره یا مهمه چی بزنیم ؟

18- آقا عکسارو بچسبونیم یا منگنه کنیم فرقی داره؟ چسب زدن داحت تره تا اون پائین منگنه بزنیم.

خیلی شرمنده که اینقدر طولانی شد از راهنماییتون ممنون
    پرونده كبك: ارسال مدارک: 29آگوست / فایل نامبر: 15 اکتبر (استفاده از ماني اوردر-فرانسه 7و7 انگلیسی9و9 عدم ارسال مدرک زبان) / عدم دریافت نامه درخواست مدرک یا دعوت به مصاحبه

رشته و دانشگاه

ماشا...
    1-N/A مرقوم بفرمائيد.
    2-لازم نيست ذكر كنيد. N/A
    3-استان كماكان تهران است فكر كنم
    -آدرس بله همين درسته.
    3-2- خالي نذاريد... كسي تماس نميگيره
    5- ذكر N/A در سطر اول كفايت ميكنه.
    6-N/A
    7-بلي
    8-تاريخ صدور رو بزنيد . به آفيسر توضيح ميدهيد
    9- هموني كه گواهيشو دارين بزنين. چون اطلاعات بيشتري ندارم نميدونم( ميزان سابقه شبكه و...)
    11-9و9
    16-مرقوم بفرمائيد
    17- جنبه آمارگيري دارد
    18- چسب بزنيد تا راحت تر باشيد.
    موفق باشين
    نقل قول نوشته اصلی توسط BestFeel2001 نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره ما هم ،همه چیو با کمک دوستان فروم آماده کردیم ،این فرم هارو هم با راهنماییای شما پر کنیم و ان شاا... این هفته ارسال.
    برسی جزئیات فرم Α-0520-ΑΑ

Family name after marriage -1-1 : برای ما که تغییر فامیلی نداریم همون فامیلیه قبل از ازدواج رو بنویسیم یا Ν/Α بزاریم؟ فکر کنم Ν/Αمناسبتره.
    1-2 - اسم مستعارمون رو که صدامون می زنن بنویسیم تو other names یا دردسر می شه ؟ (فقط تو همین فیلد ذکر می شه و هیچ جای دیگه نیومده درسته؟)
    city :Karaj ---- Province /Region: Tehran ?Alborz 3--1

1--3 برای دریافت مدارک پستی این کارای مهاجرت یه صندوق پستی از پست اجاره کردم حالا برای نوشتن آدرس محل سکونت، همه جا همین آدرس منزلمون رو بنویسم و فقط تو Μailing Address و برچسب ها :
    Iran, Tehran, Karaj, Taleghani Junction, Central Post Office, Mail Box No:رو بنویسم؟ درسته اینطوری؟
    3--2 جدیداً استعفا دادم و جایی هم مشغول نشدم شماره تلفن محل کار سابق رو بنویسم یا Ν/Α بزارم؟ (other(specify سطر سوم قسمت 3 به چی بر می گرده؟Ν/Α بزاریم یا ایمیلای دیگمونو بنویسیم یا...

5-- با این که چندین بار جواب داده شده که فیلدای خالیΝ/Α، ببخشید اما مثلاً برای قسمت 5 تو همه بلنکها Ν/Α بزاریم یا تو اولی از هر خط یا فقط بلنک اول از چند خط خالی که مرتبط نیست یه Ν/Α کفایت می کنه؟ یا قسمت 12یا 10 همه ستونا و سطرا یا فقط ستون اول کل سطراش Ν/Α داشته باشه کافیه؟

6- تو این قسمت وقتی no انتخاب می شه دیگه لازم نیست که دوباره Ν/Α تو فیلدای خالیش هم بزاریم دیگه، درسته؟

7- برای ترجمه شهرک ، Complex خوبه؟

8- Υear Diploma obtained تاریخ صدور مدرک رو بزنیم؟ چون تا صدور مدرک مدتی طول می کشه، اشکالی نداره که با شروع دوره بعد تداخل داره و قبلش نیست؟

9- سوال این قسمت رو هم تو تاپیکش زدم نمی دونم سابقه تدریس و کار شبکه با هم حساب می شه یا فقط سابقه همون شبکه در اقدام با کد شبکه مفیده.

11- انگلیسی تافل ΙΒΤ=86شدم »Listening=29, Speaking= 19 به نظرتون 9و9 بزنم یا 8و 9 یا بالاتر؟

16- کلاً با این Specifyها چی کار کنیم؟Ν/Α

17 - این سوال فقط جنبه آمارگیری داره یا مهمه چی بزنیم ؟

18- آقا عکسارو بچسبونیم یا منگنه کنیم فرقی داره؟ چسب زدن داحت تره تا اون پائین منگنه بزنیم.

خیلی شرمنده که اینقدر طولانی شد از راهنماییتون ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)