صفحه 11 از 68 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا

یا عرض سلام به دوستان عزیز
    من به یک مشکلی بر خوردم
    من از طریق ازدواج قصد عزیمت به کانادا رو دارم و اینکه 23 مارچ فایل نامبر گرفتم از سفارت کانادا تو دمشق
    دیروز با من از سفارت کانادا تماس گرفتن که ویزای شما آماده هست و تا 31 ژانویه که مدیکال من اعتبار داره فرصت داری که بری کانادا
    ولی من نمیدونستم که باید ای میل Passport request رو دریافت کنم و همچنین تو وضعیت من In Process خورده
    خیلی احتیاج دارم که منو راهنمایی کنید که اگر فایل نامبر کفایت می کنه من نمی تونم ریسک کنم و با پست بفرستم
    خودم برای این هفته برم دمشق ،ممنون می شم که منو راهنمایی کنید که آیا کسی مشابه من بوده یا خیر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بدون ای میل PASSPORT REQUEST هم میشه رفت دمشق؟

تقاضای پاسپورت گاهی با ایمیل یا با پست زمینی به شما ارسال میشه و در این مورد به شما با تلفن اطلاع دادن.
    معمولا از شما عکس و پاسپورت ولید برای حداقل یک سال میخوان
    شما میتونید به اونا تلفن بزنید و این مورد رو بپرسید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بدون ای میل PASSPORT REQUEST هم میشه رفت دمشق؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farpadana نمایش پست ها
    تقاضای پاسپورت گاهی با ایمیل یا با پست زمینی به شما ارسال میشه و در این مورد به شما با تلفن اطلاع دادن.
    معمولا از شما عکس و پاسپورت ولید برای حداقل یک سال میخوان
    شما میتونید به اونا تلفن بزنید و این مورد رو بپرسید.
    ممنون دوست عزیز از راهنمائیت
    من برای 2شنبه بلیط گرفتم که برم دمشق تا حالا ببینم که چی میشه
    ولی اون خانوم به من گفت که 1سنبه باهات تماس میگیرم که ببینم میخوای مدیکال جدید بدی یا تا قبل 31 ژانویه میری کانادا
    اگه زنگ نزد که خودم تماس میگیرم باهاش

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

دوستان

تقريبا در هر صفحه يکي دو پست با يک جمله تکراري در اين تاپيک درج ميشه :"آیا امروز پست با کسی تماس گرفته؟ "

لطفاً رعايت کنيد. اگر کسي حداقل پيگير موضوع باشد و تماسي گرفته باشد قطعاً در فروم اعلام خواهد کرد.

متشکرم
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

دوستان سلام،

دیروز از آرامکس با من تماس گرفتن و گفتن که پاسپورتها اومده من هم بلا فاصله رفتم گرفتم،
    زمان تحویل به آرامکس: 8 دسامبر 2010

با تشکر
    پارسا

امروز ساعت حدود يازده صبح از پست تي.ان تي زنگ زدند و گفتند بسته مورد نظر رسيده است. مراجعه مستقيم كردم و پاسپورت هاي ويزا چسبيده را گرفتم. محض اطلاع شما فرمودند كه به جز روزهاي شنبه و پنج شنبه، هر روز از سفارت كانادا بسته هاي مربوط به ويزا را ديافت مي كنند. به طور متوسط تي .ان تي ده بسته در روز دريافت مي كند كه مربوط به كليه ويزاها مي باشد. طبق توضيحات ايشان تعداد بسته هاي مربوط به ويزاي مهاجرتي به تعداد پنج تا ده عدد ( متوسط هشت) در هفته مي باشد.

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام دوستان
    بعد از دقیقا 50 روز از ارسال پاسپورت به سفارت در تهران چشممون به جمال ویزای کانادا روشن شد.
    شاد باشید
    مونترال- بهار 90

Junior Member

من هم دیروز پاسپورتهامونو با ویزا دریافت کردم بعد از 20 روز از سفارت کانادا در لندن.

Junior Member sanam m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام دوستان
    لطفا راهنماییم کنید که اگه آزمایشات مدیکال مشکل خاصی نداشته باشه حدودا چند روز بعد از فرستادن نتایج مدیکال برا ویزا صدامون میکنن؟
    ارسال مدارک به سوریه: 2010.4.8 / فایل نامبر کبک: 2010.5.17 / مصاحبه: 2010.12.2 / فایل نامبر فدرال: 2010.12.6 / آپدیت مدارک: 2011.1.25 / ایمیل مدیکال: 2011.3.3 / تحویل نتایج مدیکال به پاریس: 2011.3.16 / پاسپورت ریکوئست: 2011.4.5

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام دوستان

یه سوال در خصوص گرفتن ویزا داشتم. اگه به صورت حضوری پاسپورتها رو سفارت کانادا در دمشق ببریم باز هم معطلی داره یا همون روز ویزا رو روی پاس می زنند؟
    تاریخ فایل نامبر: 15 سپتامبر 2010
    تاریخ باز کردن فایل فدرال و مصاحبه کبک: 21 فوریه 2011
    تاریخ مدیکال: 18 آپریل 2011
    تاریخ نامه پای ریکویست: 19 جولای 2011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)