نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 218 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

کاربران گرامي

اين موضوع مدتي است که به فضايي جهت ابراز احساسات، تشکر، درد دل و چت تبديل شده است. پست هاي بي ارتباط با موضوع حذف شد. در صورتي که روند ارسال پست ها به شکل گذشته باقي بماند و ارسال پست به منظور اطلاع رساني، پرسش سوال و يا پاسخ به سوالات مربوط مطرح شده نباشد اين موضوع بسته خواهد شد.

با تشکر از همکاري شما
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

سلام ، امروز مدیکالمون رسیده پاریس(هیچ بیماری هم نداشته ایم)، از ما لندینگ فی هم خواستند که 10 روز پیش به دستشون رسیده. بنظر شما حداکثر زمانی که طول می کشد که پاس ریکویست بشویم کی خواهد بود؟ چون من باید اعلام کنم که در ترم آینده (شروع :اواسط بهمن ماه تا اوایل تیر) هستم یا نه اگر درس بگیرم تا تیر ماه باید ایران باشم.
    اسکیل ورکر فدرال : فایل نامبر اول :24 نوامبر 2008 مدارک در دمشق: 1 جولای 2009 فرستادن مدیکال: 5 نوامبر 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي - آزاد تهران

از تاريخ دريافت مديكال ( در اصل از تاريخ دريافت لندينگ في و سوپيشينه ) دقيقات يكماه طول مي كشه
    البته خود من و اطرافياني كه ديدم اينجوري بودن
    پزشكان مهاجر ايران - منبع دانلود كتابها ، فلش كارتها ، آموزش ها و فايلهاي صوتي و تصويري براي آمادگي آزمون هاي USMLE , MCCEE , MCQ , AMQ - با آپديت روزانه

Senior Member fanta آواتار ها

امروز همون پاسخ انتظار 6 ماهه رو دریافت کردم
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Hero

با سلام
    دوستان یکی از کسانی که تازه مهاجرت کرده ریز کارهایی را که انجام داده تحت عنوان قصه مهاجرت نوشته .البته فعلا قسمت های 1 و 2 را نوشته لینکش در زیر هست .فکر کنم چیز خوبیه برای روزهای انتظار.
    http://www.aparsai.ca/?p=5585

سلام به همه ی دوستان. ممنون می شم اگه کسی تجربه ی مشابه ی داشته و یا جواب این سوال رو می دونه راهنمایی کنه:
    سپتامبر 2010 مدیکالم ارسال شد به پاریس 3 هفته بعد مدارک خواسته شده (سوء پیشینه جدید، لندینگ فی،...) رو ارسال کردم ولی مانی اردر به دلیل اینکه از صرافی گرفته شده بود پس فرستاده شد. سپس مانی اردر جدید رو فرستادم و در تاریخ 26 اکتبر به دستشون رسیده. حالا سوال من این است که زمان انتظار برای پاسپورت ریکوئست رو از تاریخ مانی اردر دوم بایدحساب کنم یا فرستادن مدارک خواسته شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي - آزاد تهران

طبق نظر وكيل من كه تقريبا" مشابه شما مدارك پراكنده رسيد به سفارت ، اعلام كرد از زماني كه مدارك در سفارت مجتمع بشه و كامل بشه 4 هفته حساب مي كنند .
    پزشكان مهاجر ايران - منبع دانلود كتابها ، فلش كارتها ، آموزش ها و فايلهاي صوتي و تصويري براي آمادگي آزمون هاي USMLE , MCCEE , MCQ , AMQ - با آپديت روزانه

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_f2001 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان. ممنون می شم اگه کسی تجربه ی مشابه ی داشته و یا جواب این سوال رو می دونه راهنمایی کنه:
    سپتامبر 2010 مدیکالم ارسال شد به پاریس 3 هفته بعد مدارک خواسته شده (سوء پیشینه جدید، لندینگ فی،...) رو ارسال کردم ولی مانی اردر به دلیل اینکه از صرافی گرفته شده بود پس فرستاده شد. سپس مانی اردر جدید رو فرستادم و در تاریخ 26 اکتبر به دستشون رسیده. حالا سوال من این است که زمان انتظار برای پاسپورت ریکوئست رو از تاریخ مانی اردر دوم بایدحساب کنم یا فرستادن مدارک خواسته شده؟
    سلام
    من بعید میدونم به مانی اردر ربطی داشته باشه.چون من مدیکالم که اومد ازم لندینگ فی نخواسته بودند. حدس من این است که با پاس ریکوئست از من لندینگ بخواهند.
    پیروز باشید
    مونترال- بهار 90

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

من خیلی نگرانم ، خیلی
    تاحالا سابقه نداشته بعد از ارسال مدیکال بیشتر از 2 ماه زمان پاسپورت ریکوست طول بکشه و در بدترین شکل 4 ماه !!!!
    نگرانی دیگه هم اینکه من مانی اوردر 2 ماه گرفتم و قطعا برای سال 2010 که پاسپورت از ما نمیخوان ، ایا این مانی اوردر برای سال 2011 مورد قبول هست؟!!! یا چون سال عوض میشه ممکنه سوخت بشه؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    من خیلی نگرانم ، خیلی
    تاحالا سابقه نداشته بعد از ارسال مدیکال بیشتر از 2 ماه زمان پاسپورت ریکوست طول بکشه و در بدترین شکل 4 ماه !!!!
    نگرانی دیگه هم اینکه من مانی اوردر 2 ماه گرفتم و قطعا برای سال 2010 که پاسپورت از ما نمیخوان ، ایا این مانی اوردر برای سال 2011 مورد قبول هست؟!!! یا چون سال عوض میشه ممکنه سوخت بشه؟
    سلام من هم مشکل شما را دارم فکر میکنم قبل از اینکه مهلت سه ماهه مانی اردر تمام بشه باید پشتش فایل نامبرت را بنویسی و براشون بفرستی.
    البته کی گفته که برای سال 2010 از ما پاسپورت نمیخواهند. اونجا ایران که نیست از یه ماه به عید همه شل بشند تازه تو ایران هم هفته آخر ادارات شل جواب میدهند. من سال گذشته 10 روز مونده به ژانویه فایلم باز شد.
    امیدوار باشید
    مونترال- بهار 90

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)