نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 218 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

دوستان اگر کسی ایمیل دریافت ویزا بدستش نرسد از کجا و چگونه می تواند پیگیری کند؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی ایمیل دریافت ویزا بدستش نرسد از کجا و چگونه می تواند پیگیری کند؟
    به خود سفارت ایمیل بزنید و جویای وضعیت پرونده خود شوید
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

با سلام خدمت مدیران محترم و همه دوستان
    من به تازگی عضو شده‌ام و می‌خواستم در رابطه با مشکل مهاجرتم به کبک از طریق سکیلورکر با شما مشورت نمایم.
    پرسه من از سال 2006 آغاز شده است.درآپریل 2007 در مصاحبه قبول شدم و سی اس کیو دریافت کردم.در جون 2007 فایل نامبر فدرال و در فوریه 2009 نیز نامه مدیکال را دریافت کردم.آزمایشات پزشکی‌ را در مارس 2009 انجام داده و در حالی‌ که بیش از یک سال و نیم(20 ماه)از ارسال مدیکالم هم گذشته اما هیچ خبری از ویزا یا مصاحبه احتمالی‌ مجدد نیست.
    تا کنون چندین بار به صورت حضوری و یا از طریق ایمیل با سفارت تماس برقرار کرده‌ام ولی پاسخ درستی‌ دریافت نکرده‌ام.در ضمن لازم به ذکر است که من تمام این مراحل را در کشور اوکراین و از طریق این مرکزانجام داده ام.
    در پایان از مدیران محترم و همچنین دوستانی که دارای تجربیاتی مشابه هستند درخواست می‌کنم در صورت امکان مرا راهنمایی بفرمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    به خود سفارت ایمیل بزنید و جویای وضعیت پرونده خود شوید
    ایمیلشان را می فرمایید؟

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

تجربه مشابهي من ندارم. خيلي طول كشيده كيس شما.
    اينكه جواب درستي نگرفتيد يعني چي؟ ايميل رسمي كه زديد چي جوابتونو دادن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
    من به تازگی عضو شده‌ام و می‌خواستم در رابطه با مشکل مهاجرتم به کبک از طریق سکیلورکر با شما مشورت نمایم.
    پرسه من از سال 2006 آغاز شده است.درآپریل 2007 در مصاحبه قبول شدم و سی اس کیو دریافت کردم.در جون 2007 فایل نامبر فدرال و در فوریه 2009 نیز نامه مدیکال را دریافت کردم.آزمایشات پزشکی‌ را در مارس 2009 انجام داده و در حالی‌ که بیش از یک سال و نیم(20 ماه)از ارسال مدیکالم هم گذشته اما هیچ خبری از ویزا یا مصاحبه احتمالی‌ مجدد نیست.
    تا کنون چندین بار به صورت حضوری و یا از طریق ایمیل با سفارت تماس برقرار کرده‌ام ولی پاسخ درستی‌ دریافت نکرده‌ام.در ضمن لازم به ذکر است که من تمام این مراحل را در کشور اوکراین و از طریق این مرکزانجام داده ام.
    در پایان از مدیران محترم و همچنین دوستانی که دارای تجربیاتی مشابه هستند درخواست می‌کنم در صورت امکان مرا راهنمایی بفرمائید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    ایمیلشان را می فرمایید؟
    متاسفانه من ایمیلی از سفارت دمشق ندارم لطفا سایر دوستان ایمیل سفارت دمشق را اعلام فرمایند

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

كيس شما خاصه
    يك وبلاگ بود كه البته حدود 6 ماه پيش ويزا گرفت ولي اونم خيلي معطل شد
    آدرسش اينه
    ميتونيد باهاش در تماس باشيد و ازش بپرسيد
    http://kiev2montreal.blogspot.com/
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.o نمایش پست ها
    تجربه مشابهي من ندارم. خيلي طول كشيده كيس شما.
    اينكه جواب درستي نگرفتيد يعني چي؟ ايميل رسمي كه زديد چي جوابتونو دادن؟
    بعد از 3-4 ماه از ارسال مدیکال وقتی خبری از ویزا نشد یک ایمیل به سفارت کانادا در کیف زدم و علت تاخیر را پرسیدم.در جواب گفتند در نوبت بررسی هستم!!! و بعد از چند ماه دیگر در جواب ایمیل گفتند پرونده من زیر دست افیسر در حال بررسی است.چند بار هم که حضوری به سفارت رفتم منشی پس از اینکه پروفایلم را از روی مانیتور خواند همین جواب را داد که هنوز در حال بررسی است و افیسر جوابی نداده.اخرین دفعه هم در ماه اکتبر سر زدم.به هیچ طریقی هم که نمی توان خود افیسر را دید.سوالی نمیکنند و خبری از مصاحبه احتمالی هم نیست.مثل این است که پرونده من در جایی دارد خاک میخورد.نمیتوانم بفهمم بعد از مدیکال چه اتفاقی افتاده.
    با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

ميدوني مديكال ها يك سال اعتبار دارند و به نظر ميرسه متاسفانه به هرحال يك بار ديگه كه بايد مديكال بدي .
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Veteran

بعد از 3-4 ماه از ارسال مدیکال وقتی خبری از ویزا نشد یک ایمیل به سفارت کانادا در کیف زدم و علت تاخیر را پرسیدم.در جواب گفتند در نوبت بررسی هستم!!! و بعد از چند ماه دیگر در جواب ایمیل گفتند پرونده من زیر دست افیسر در حال بررسی است.چند بار هم که حضوری به سفارت رفتم منشی پس از اینکه پروفایلم را از روی مانیتور خواند همین جواب را داد که هنوز در حال بررسی است و افیسر جوابی نداده.اخرین دفعه هم در ماه اکتبر سر زدم.به هیچ طریقی هم که نمی توان خود افیسر را دید.سوالی نمیکنند و خبری از مصاحبه احتمالی هم نیست.مثل این است که پرونده من در جایی دارد خاک میخورد.نمیتوانم بفهمم بعد از مدیکال چه اتفاقی افتاده.
    با تشکر
    شما یه درخواست کیپس بدید. اگر از چگونگی ان اطلاعی ندارید به تاپیک کیپس و تفسیر موضوعات ان به ادرس زیر مراجعه فرمایید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C-%D8%A7%D9%86

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)