صفحه 8 از 317 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر

دوستان عزیز،چطور میتونم متوجه بشوم که سفارت میتونه از کارت اعتباری پول برداشت کنه یا نه؟ آیا کارت اعتباری باید مشخصه خاصی داشته باشه، در این مورد از بانک چه سوالی باید بپرسم؟من مدارکم 11 اکتبر رسیده سفارت، حدود 48 روز شده ولی خبری از برداشت پول نیست؟می ترسم کارت مشکل داشته باشه؟
    ممنون

سلام
    من مداركمو 17 سپتامبر پست كردم و 17 سپتامبر هم تحويل سفارت شده اما هنوز فايل نامبرم نيومده . بنظرتون نامه پيگيري بزنم ؟ فكس كنم يا ايميل؟
    مرسي.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    سلام
    من مداركمو 17 سپتامبر پست كردم و 17 سپتامبر هم تحويل سفارت شده اما هنوز فايل نامبرم نيومده . بنظرتون نامه پيگيري بزنم ؟ فكس كنم يا ايميل؟
    مرسي.....
    می تونین فکس بزنین ولی با مراجعه به ویزانما می بینید که خیلی های دیگه قبل شما بودن و هنوز فایل نامبر نگرفتن. من خودم 13 سپتامبر فرستادم ولی هنوز فایل نامبرم نیومده.

Junior Member

سلام .آیا کسی میدونه ارتباط فایل نامبر با برداشت پول از کارت چیه؟اگر پول از کارت برداشت بشه یعنی فایل نامبر هم صادر میشه و مشکلی نیست یا اصلا هیچ ارتباطی با هم ندارند ؟
    من از کارتم 25روز پیش برداشت کردند ولی هنوز از فایل نامبر خبری نیست به نظر شما چه اتفاقی افتاده ومی تونه مشکل از کجا باشه؟

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط tala fr نمایش پست ها
    می تونین فکس بزنین ولی با مراجعه به ویزانما می بینید که خیلی های دیگه قبل شما بودن و هنوز فایل نامبر نگرفتن. من خودم 13 سپتامبر فرستادم ولی هنوز فایل نامبرم نیومده.
    با سلام
    من تعدادی از پروسه های دو ماه اخیر را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که اخیرا تا دو ماه (60 روزه) نامه فایل نامبر می آید و با توجه به اینکه نامه مربوط به دوستان 13 ، 21 و 23 سپتامبر هم آمده و برداشت از کارت 26 سپتامبری هم در 18 نوامبر انجام شده لذا اصولا هم اکنون فایل نامبرهای اکتبر هم صادر شده است بنابراین به نظر می آید که اکنون زمان دریافت نامه های اکتبری ها می باشد لذا به نظر من شما که برای 13 یا 17 سپتامبر می باشید می توانید هم اکنون نامه پیگیری را بفرستید.
    موفق باشید
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

معمولا در هنگام صدور فايل نامبر پول برداشت ميشه. به زودي نامش به دستتون ميرسه. پيشنهاد ميشه يه ندا به پستچي محل بدين.
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda.jl نمایش پست ها
    سلام .آیا کسی میدونه ارتباط فایل نامبر با برداشت پول از کارت چیه؟اگر پول از کارت برداشت بشه یعنی فایل نامبر هم صادر میشه و مشکلی نیست یا اصلا هیچ ارتباطی با هم ندارند ؟
    من از کارتم 25روز پیش برداشت کردند ولی هنوز از فایل نامبر خبری نیست به نظر شما چه اتفاقی افتاده ومی تونه مشکل از کجا باشه؟

Junior Member ع پ ک آواتار ها

آقا من 6 اگوست مدارک فرستادم هنوز فایل نامبر واسم نیومده .. کسی هست که تو آگوست مدارک داده باشه هنوز فایل نامبر نگرفته باشه ؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

سلام همسفرای خوبم.
    3 ماه و 10 روزه که مدارکم به سفارت submit شده(22 آگوست یا همون 31 مرداد89)،ولی متاسفانه هنوز هیچ خبری از file number نیس!

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    با سلام
    من تعدادی از پروسه های دو ماه اخیر را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که اخیرا تا دو ماه (60 روزه) نامه فایل نامبر می آید و با توجه به اینکه نامه مربوط به دوستان 13 ، 21 و 23 سپتامبر هم آمده و برداشت از کارت 26 سپتامبری هم در 18 نوامبر انجام شده لذا اصولا هم اکنون فایل نامبرهای اکتبر هم صادر شده است بنابراین به نظر می آید که اکنون زمان دریافت نامه های اکتبری ها می باشد لذا به نظر من شما که برای 13 یا 17 سپتامبر می باشید می توانید هم اکنون نامه پیگیری را بفرستید.
    موفق باشید
    مهر عزیز من مدارکم را 11 اکتبر فرستادم ولی هنوز خبری از برداشت از کارت و صدور فایل نامبر نیست،نگرانم که کارت مشکلی داشته باشه.به نظرتون تا کی صبر کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    سلام همسفرای خوبم.
    3 ماه و 10 روزه که مدارکم به سفارت submit شده(22 آگوست یا همون 31 مرداد89)،ولی متاسفانه هنوز هیچ خبری از file number نیس!
    به نظرم ایمیل و یا فکس پیگیری بزنید،البته چند تا از دوستان هم بودن که مدارکشون مربوط به ماه اوت بود و خیلی دیر فایل نامبرشون اومد.بهتره به پستهای قبلی مراجعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)