صفحه 262 از 265 نخستنخست ... 162212252253254255256257258259260261262263264265 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,611 تا 2,620 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

این 31000 دلاری که گفتین واسه 2 ترم تحصیلی فوق لیسانس ؟
    بعد هزینه تحصیل باید کامل داد یا ترمی پرداخت میشه مثل همین دانشگاه آزاد ؟؟
    منظورم اینه که هزینه دانشگاه چطوری پرداخت میشه ؟؟
    سالیانه یا ترمی ؟
    هر ترم فوق لیسانس جند ماهه ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_sat98 نمایش پست ها
    این 31000 دلاری که گفتین واسه 2 ترم تحصیلی فوق لیسانس ؟
    بعد هزینه تحصیل باید کامل داد یا ترمی پرداخت میشه مثل همین دانشگاه آزاد ؟؟
    منظورم اینه که هزینه دانشگاه چطوری پرداخت میشه ؟؟
    سالیانه یا ترمی ؟
    هر ترم فوق لیسانس جند ماهه ؟؟
    شما حتما می تونید حتی از جی 8 پذیرش بگیرید. کلا پذیرش در استرالیا کار دشواری نیست. با یک معدل متوسط می شه پذیرش گرفت. آما اسکالرشیپ خیلی فرق می کنه ماجراش.
    بله برای 2 ترمه.
    فکر می کنم (مطمئن نیستم) ترم به ترم می تونید پرداخت کنید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    شما حتما می تونید حتی از جی 8 پذیرش بگیرید. کلا پذیرش در استرالیا کار دشواری نیست. با یک معدل متوسط می شه پذیرش گرفت. آما اسکالرشیپ خیلی فرق می کنه ماجراش.
    بله برای 2 ترمه.
    فکر می کنم (مطمئن نیستم) ترم به ترم می تونید پرداخت کنید.
    آقا این جی 8 چی هست دقیقا ؟
    میشه بگین مام بدونیم

ApplyAbroad Veteran

میشه بگین مام بدونیم
    Have a look on THIS website

میشه بگین مام بدونیم
    با صرف چند ثانیه از وقت عزیزتان در اینترنت می توانید پاسخ را پیدا کنید بطور مثال از سایت

http://www.go8.edu.au/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical virology,Jundishapur university of medical science

با سلام و درود به همه

این مطالب رو در مورد شیوه ی محاسبه ی امتیاز اسکالرشیپ در دانشگاه نیوکاسل پیدا کردم پیدا کردم، فکر می کنم اطلاعات بدرد بخوری باشه، فایلش رو هم پیوست کردم:

How to increase your chances of receiving a research scholarship for the 2013 round

(International applicants (citizens of all countries other than Australia and New Zealand

Students coming directly from Honours or those who completed honours in 2011

 Apply by the closing date of 31 August each year
    ( Meet the University’s English proficiency requirement by the closing date (Please refer to English Proficiency Info over page
    A Grade Point Average (GPA) in the last two years of Bachelors of at least 5.25 out of 7
     Honours class one or equivalent
     Research work experience
     Research publications – points are given for refereed research journal articles, book chapters, research related
    conference publications, research related exhibitions and patents
    The scholarship score is made up of the GPA plus extra research attainments such as publications and research experience. It is recognised
    that these applicants probably have not had a chance to obtain many extra research attainments and therefore the GPA is given more weight
    than extra attainments
    All other international students
     Apply by the closing date of 31 August each year
    ( Meet the University’s English proficiency requirement by the closing date (Please refer to English Proficiency Info over page
    A Grade Point Average (GPA) in the last two years of Bachelors of at least 5.25 out of 7
     Honours class one or equivalent
     Research work experience
    Research studies – points are given for a coursework masters with 20% thesis component or for a research masters
    Research publications – points are given for refereed research journal articles, book chapters, research related
    conference publications, research related exhibitions and patents
    The scholarship score is made up of the GPA plus extra research attainments such as publications, experience and research studies

Honours equivalence
     2 or more refereed research publications, conference papers or exhibitions OR
     Coursework masters with 20% thesis component plus 1 year satisfactory progress in a research higher degree OR
     Coursework masters with 20% thesis component plus 2 years research work experience OR
     Master of Philosophy OR
     Another determination of equivalence proposed by the supervisor and approved by the Head of School and Assistant Dean Research
    Training
    For international applicants only, a GPA of 6 out of 7 in a four year overseas undergraduate degree is automatically considered H1
    equivalent
    A note on international scholarships: There are two main types, the IPRS (IPRS) and the University of Newcastle IPRS (UNIPRS). International
    research scholarships are very competitive with around 250 applications received each year. In the 2012 round, 8 EIPRS’s and 40 UNIPRS’s
    were awarded. As a guide, previous IPRS scholarship recipients have had a GPA of above 6 out of 7, a research masters or coursework masters
    with 20% thesis component and several research publications as well as research work experience. Both scholarship types are open to all
    applicants, however, UNIPRS scholarships can normally only be offered where there are supporting funds from the supervisor’s research grant,
    School or Faculty to fund a full or part living allowance.
    IPRS (formerly known as Endeavour IPRS) provides tuition fees and Overseas Student Health Cover (OSHC) and comes with an automatic
    (University living allowance scholarship funded centrally (UNRSC
    UNIPRS covers tuition fees and comes with a University living allowance scholarship (including Overseas Student Health Cover) funded either in
    full by the supervisor’s research grant, School or Faculty (UNRSE) or half funded centrally and half funded by the supervisor’s research grant,
    School or Faculty (UNRSC50:50). UNRSC50:50 scholarships are limited in number and are dependant on the annual research scholarship
    budget allocated.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا بورس هایی مثل IPRS که شهریه و خرج زندگی را پوشش میدن فقط متعلق به دانشگاه های تاپ هستند !!!؟
    مثلا اگه دانشگاه های استرالیا را رده بندی کنیم ، یک دانشگاه درجه 3 یا 4 که رنک 50 استرالیاست ، اصلا از این قبیل فاند ها یا بورسها داره !!؟
    میشه برای مستر از این دانشگاه های درجه 4 پذیرش با بورس گرفت !!؟
    خیلی ممنون
    ممنون میشم اگه دوستان در این مورد هم نظر بدهند
    ( منظورم اینه که یعنی حتی از پایین ترین دانشگاه ها هم نمیشه راحت برای مستر فاند گرفت !؟ )
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه دوستان در این مورد هم نظر بدهند
    ( منظورم اینه که یعنی حتی از پایین ترین دانشگاه ها هم نمیشه راحت برای مستر فاند گرفت !؟ )
    تا اونجایی که من متوجه شدم، تمام دانشگاهها بورس هایی مثل IPRS که شهریه و هزینه زندگی رو پوشش میدن رو دارن. اما دانشگاههایی که رنک بالاتری دارن تعداد اسکولارشیپهاشون هم بیشتره. مثلا تعداد اسکولارشیپهای دانشگاه UWA در راند اصلی 20 تا هستش در حالی که برای دانشگاه Curtin تعدادش 6 تا هستش (تعداد کل اسکولارشیپهای IPRS در تمام دانشگاههای استرالیا در هر سال 330 هست). به همین خاطر نمیشه گفت که اگه کسی از دانشگاههای تاپ اسکولارشیپ نگیره به احتمال زیاد میتونه از دانشگاههای پایین تر اسکولارشیپ بگیره، چون توی دانشگاههای با رنک پایین تر تعداد اسکولارشیپها کمتره و رقابت خیلی شدیدتره و اساسا خیلی قابل پیش بینی نیستن. شاهد این قضیه هم تعداد زیادی از بچه های همین فروم هستن که از دانشگاههای g8 اسکولارشیپ گرفتن اما از دانشگاههای پایین تر ریجکت شدن.

Junior Member

سلام. از اساتید عزیز خواهشمندم منو راهنمایی کنید. رزومه من به این صورته:
    لیسانس مکانیک سراسری تبریز 15.18
    فوق لیسانس مکانیک علم و صنعت 18.8 شاگرد اول+دانشجوی نمونه سال 90
    3 ژورنال خارجی اکسپت شده 8 ژورنال خارجی تحت داوری(دو تااز این 8 تا ریواز اخرو خوردن تا ا ماه اکسپت میشه ایشالا ولی ددلاینا میگذره)
    8 تا کنفرانس داخلی
    7 کنفرانس بین المللی
    تافل 107 ibt
    1برا این دانشگاها که میگم چه قدر شانس بورس دارم؟
    UNSW
    UWA
    MONASH
    Wollongong
    UWA
    RMIT
    UTS
    2
    بعد اپلای با استادا باید ارتباطمو حفظ کنم یا نه؟ اگه اره چی بگم؟
    3بعد از ددلاین اگه اکسپتی ژورنال گرفتم تاثیر داره؟ چه کار کنم بگم بشون؟
    4جوابشون اپلایو کی میگن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط p4wp4w نمایش پست ها
    سلام. از اساتید عزیز خواهشمندم منو راهنمایی کنید. رزومه من به این صورته:
    لیسانس مکانیک سراسری تبریز 15.18
    فوق لیسانس مکانیک علم و صنعت 18.8 شاگرد اول+دانشجوی نمونه سال 90
    3 ژورنال خارجی اکسپت شده 8 ژورنال خارجی تحت داوری(دو تااز این 8 تا ریواز اخرو خوردن تا ا ماه اکسپت میشه ایشالا ولی ددلاینا میگذره)
    8 تا کنفرانس داخلی
    7 کنفرانس بین المللی
    تافل 107 ibt
    1برا این دانشگاها که میگم چه قدر شانس بورس دارم؟
    UNSW
    UWA
    MONASH
    Wollongong
    UWA
    RMIT
    UTS
    2
    بعد اپلای با استادا باید ارتباطمو حفظ کنم یا نه؟ اگه اره چی بگم؟
    3بعد از ددلاین اگه اکسپتی ژورنال گرفتم تاثیر داره؟ چه کار کنم بگم بشون؟
    4جوابشون اپلایو کی میگن؟
    با درود

رزومه خوبی داری...شانستون برای گرفتن بورس بالاست....فقط این مقاله های اکسپت شده قابل رویت هستند....منظورم این پرس هستش....یا نه

2- بعد اپلای معمولن چون هیچ چی معلوم نیست تا زمان ددلاین...زیاد نمیشه کاری کرد....بعد حدود یه ماه طول میکشه تا جواب پذیرش بیاد.....بعد از جواب پذیرش و ورود به مرحله بررسی بورس با استاد در تماس باش....بعضی هاشون از روند بورس خبر دارن.....درباره چی گفتن هم از میزان شانست واسه بورس بپرس...چون فعلن بین زمین و آسمونی ......

3- من خودم چند تا مقاله ام بعد از ددلاین اکسپت شد....البته به سرعت هم اومدن رو سایت...در نتیجه با کیس آفیسرم تماس میگرفتم ازش میخواستم سی وی منو با جدیده عوض کنه...مقاله های جدید رو به فایلم اضافه کنه...این مقاله ها این پرس بودن ولی دی او آی داشتن.....هنوز یه مقاله من تو اشپرینگر بعد از یه سال تازه آخر ژانویه چاپ میشه....

4- تو راند اصلی...آخرای دسامبر-اوایل ژانویه....تو راند فرعی بستگی به دانشگاه ها داره
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)