صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 502

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر اولیه (فدرال)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر اولیه (فدرال)

دوستان عزيز

به دليل حجم بالاي ارسالهاي مرتبط با موضوع فايل نامبر اول و دوم، ارسال مدارک و مدت انتظار براي اخذ فايل نامبر، مشکلات چک آنلاين وضعيت با فايل نامبر هاي دريافت شده و ... اين موضوع را اضافه کردم تا از حجم بالاي پست هاي طرح شده در موضوع متقاضیان مهاجرت از طریق FSW مطابق با هر کدام از قوانين کاسته شود و دوستاني که هر نوع سوال و مشکلي با اين موضوع دارند در اين قسمت درج و بررسي شود.

از همکاري تمامي دوستان و کاربران عزيز صميمانه سپاسگذارم.
    ویرایش توسط shahabkh : November 22nd, 2010 در ساعت 03:52 PM
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW (بین 2008-11-28 الی 2010-06-26)

سلام
    لطفا اطلاعات من رو در ویکی قرار دهید:

دریافت مدارک در سیدنی: 28 می 2010
    صدور فایل نامبر اول: 26 اکتبر 2010
    دریافت مدارک در دمشق: 21 نوامبر 2010

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW (بین 2008-11-28 الی 2010-06-26)

سلام

دوستان کسی هست که اخیرا فایل نامبر اول رو گرفته باشه و تونسته باشه وضعیتش رو بصورت آنلاین (eCAS) چک کنه؟
    با وجودی که بیش حدود یکماه از دریافت فایل نامبر اول من می گذره، هنوز نمی تونم توی سایت لاگین کنم. همه حالتهای ممکن نام خانوادگی و... رو هم چک کرده ام. دوست دارم بدونم که این فقط مشکل منه یا هیچ کس نتونسته لاگین کنه.

این هم آدرس سایت:
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/aut...te.do?app=ecas

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

راستی امروز اولین فایل نامبر برای یکی از بچه های فروم هندی ها اومده! ایشالا برای همه منتظرا!

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    راستی امروز اولین فایل نامبر برای یکی از بچه های فروم هندی ها اومده! ایشالا برای همه منتظرا!
    با سلام به سركار خانم مينا
    ميشه لطفا اطلاعات دقيق تري در مورد تاريخ ارسال مدارك از اين دوست هندي بگيريد؟
    اونها هم مثل ما ، مداركشون رو واسه CIOسيدني مي فرستن؟

Senior Member

سلام
    با توجه به اینکه گفتند مباحث فایل نامبر در فروم مربوطه آورده بشه من فقط میگم که فایل نامبر مال july و August ی ها بوده. در فروم مربوطه یکی از دوستان توضیح داده

نقل قول نوشته اصلی توسط SHARCH نمایش پست ها
    با سلام به سركار خانم مينا
    ميشه لطفا اطلاعات دقيق تري در مورد تاريخ ارسال مدارك از اين دوست هندي بگيريد؟
    اونها هم مثل ما ، مداركشون رو واسه CIOسيدني مي فرستن؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به فايل نامبر متقاضيان مهاجرت از طريق FSW

سلام دوستان
    بابا من خودم شک داشتم و از شما سوال کردم چرا اينطوري برخورد ميکنيد!!!!! امکان داره مراحل فرآيند بررسي پرونده را بفرماييد؟ چون من بازم دفترچه را خوندم و جمله اي مبني بر ارسال پرونده به دمشق را در پروسه فدرال با قانون جديد نديدم. لطفا راهنمايي کنيد.
    دريافت مدارک در سيدني: 14-10-2010 *برداشت پول :25-10-2010 * فايل نامبر : 09-02-2011 *(RBOV) دريافت مدارک در دمشق : 04-03-2011 * In process:ء 13-04-2011* دريافت مدارک درخواستي در دمشق: 28-04-2011* ايميل مديکال،لندينگ في و ع.س.پ : 21-12-2011* دريافت مديکال در پاريس:16-01-2012 و لندينگ في 19-01-2012*اضافه شدن لاين مديکال:28-01- 2012* نقد شدن لندينگ في:13-04-2012* پاس ريکوئست:09-11-2012

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط agadondol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بابا من خودم شک داشتم و از شما سوال کردم چرا اينطوري برخورد ميکنيد!!!!! امکان داره مراحل فرآيند بررسي پرونده را بفرماييد؟ چون من بازم دفترچه را خوندم و جمله اي مبني بر ارسال پرونده به دمشق را در پروسه فدرال با قانون جديد نديدم. لطفا راهنمايي کنيد.
    سلام
    طبق فایل نامبرهایی که واسه هندیها اومده(قانون بعد از 26 جون) پرونده ها به ویزا آفیس مربوطه ارجاع داده میشن تنها تفاوت قانون قبل و جدید اینه که CIO علاوه بر Completeness Check مدارک؛ کار eligibility Review رو هم انجام میده و بعد به ویزا آفیس ارجاع میده تا احتمالا مدارک تکمیلی مثل عدم سوء پیشینه و... و در مرحله بعدی مدیکال و آخر سر درخواست پاسپورت توسط ویزا آفیس انجام بشه. شاید هم برای عده ای درخواست مدارک تکمیلی مثل عدم سوءپیشینه لازم نباشه و مدیکال بگیرن چون دوباره الان CIO اعلام کرده در صورت امکان؛ عدم سوءپیشینه رو با مدارک بفرستید اگه کل پروسه زیر یکسال انجام شه احتیاج به تجدید عدم سوءپیشینه نیست.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    سلام
    طبق فایل نامبرهایی که واسه هندیها اومده(قانون بعد از 26 جون) پرونده ها به ویزا آفیس مربوطه ارجاع داده میشن تنها تفاوت قانون قبل و جدید اینه که CIO علاوه بر Completeness Check مدارک؛ کار eligibility Review رو هم انجام میده و بعد به ویزا آفیس ارجاع میده تا احتمالا مدارک تکمیلی مثل عدم سوء پیشینه و... و در مرحله بعدی مدیکال و آخر سر درخواست پاسپورت توسط ویزا آفیس انجام بشه. شاید هم برای عده ای درخواست مدارک تکمیلی مثل عدم سوءپیشینه لازم نباشه و مدیکال بگیرن چون دوباره الان CIO اعلام کرده در صورت امکان؛ عدم سوءپیشینه رو با مدارک بفرستید اگه کل پروسه زیر یکسال انجام شه احتیاج به تجدید عدم سوءپیشینه نیست.
    با تشکر از توجه شما، پس با اين حساب در صورت اومدن فايل نامبر مي شه گفت که پرونده به لحاظ شايستگي هم امتياز لازم را کسب کرده و ديگه نبايد نگران رد شدن درخواست به لحاظ مدارک ثابت کننده شايستگي باشيم ؟ و در ادامه فقط ميمونه به روز کردن تعدادي از مدارک و انجام مديکال درسته؟(ببخشيد دوباره موارد را تکرار کردم ميخوام مطمئن بشم برداشتم درسته.)
    دريافت مدارک در سيدني: 14-10-2010 *برداشت پول :25-10-2010 * فايل نامبر : 09-02-2011 *(RBOV) دريافت مدارک در دمشق : 04-03-2011 * In process:ء 13-04-2011* دريافت مدارک درخواستي در دمشق: 28-04-2011* ايميل مديکال،لندينگ في و ع.س.پ : 21-12-2011* دريافت مديکال در پاريس:16-01-2012 و لندينگ في 19-01-2012*اضافه شدن لاين مديکال:28-01- 2012* نقد شدن لندينگ في:13-04-2012* پاس ريکوئست:09-11-2012

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط agadondol نمایش پست ها
    با تشکر از توجه شما، پس با اين حساب در صورت اومدن فايل نامبر مي شه گفت که پرونده به لحاظ شايستگي هم امتياز لازم را کسب کرده و ديگه نبايد نگران رد شدن درخواست به لحاظ مدارک ثابت کننده شايستگي باشيم ؟ و در ادامه فقط ميمونه به روز کردن تعدادي از مدارک و انجام مديکال درسته؟(ببخشيد دوباره موارد را تکرار کردم ميخوام مطمئن بشم برداشتم درسته.)
    ظاهرا اینطوره. این قانون جدید واسه اینه که یه باری از دوش ویزا آفیسها برداشته شه تا بتونن سریعتر متقاضیان قدیمی رو راه بندازن. در ضمن خیلی منطقی نبود عده ای فقط با پر کردن فرمها وقت اداره مهاجرت کانادا و آفیسها رو میگرفتند و نمی تونستن در فرصت 120 روزه مدارکو علی الخصوص آیلتس رو آماده کنند. شاهدش این که تا الان که حدود 4 ماه از قانون جدید میگذره فقط 4086 نفر متقاضی ثبت شده است اگر قانون قبل بود الان 400000 پرونده تشکیل شده بود!
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)