صفحه 8 از 1231 نخستنخست 123456789101112131415161718581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita نمایش پست ها
    JULLIENعزیز
    من از دوستی تو همین فروم که آخرین تاریخ مصاحبه رو گرفته که سوال کردم گفت بین فایلش و ایمیل مصاحبش 5 ماه فاصله بوده.یعنی مثلا برای من که 6 تیر هستم، دقیقاً امروز 5 ماه تموم شده.
    احتمالاً مصاحبه ما در ماه فوریه یا اواخر ژانویه برگزار میشه .چون این تعطیلات در برنامه شون تاثیر داره
    ما سال نو رو به فال نیک میگیریم و امیدواریم انرژی تعطیلات به مصاحبه ما هم نفوذ کنه.
    اونها نمیتونن ما رو برای دسامبر دعوت کنن .چون زود تر از موعدشون میشه.بعدش هم که تعطیلن. از حالا هم بگن اول فوریه بیاین به نظرشون زود گفتن. پس ایمیل ما در 20 روز آینده باید بیاد.
    جوابی هم به فکس jm_ jafari ندادند.چاره ای نداریم جز انتظار.
    سلام خانم رزیتا.

میدونید سوال اینجاست که چرا تاخیر اینقدر زیاد شده یادمه که رامتین228گفته بود برای یکی که ژوئنی بوده و دیمند هم نبوده تاریخ مصاحبش مشخص شده 1 ماه پیش پس برای بقیه چرا نمیاد؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

JULLIENعزیز
    من از دوستی تو همین فروم که آخرین تاریخ مصاحبه رو گرفته که سوال کردم گفت بین فایلش و ایمیل مصاحبش 5 ماه فاصله بوده.یعنی مثلا برای من که 6 تیر هستم، دقیقاً امروز 5 ماه تموم شده.
    احتمالاً مصاحبه ما در ماه فوریه یا اواخر ژانویه برگزار میشه .چون این تعطیلات در برنامه شون تاثیر داره
    ما سال نو رو به فال نیک میگیریم و امیدواریم انرژی تعطیلات به مصاحبه ما هم نفوذ کنه.
    اونها نمیتونن ما رو برای دسامبر دعوت کنن .چون زود تر از موعدشون میشه.بعدش هم که تعطیلن. از حالا هم بگن اول فوریه بیاین به نظرشون زود گفتن. پس ایمیل ما در 20 روز آینده باید بیاد.
    جوابی هم به فکس jm_ jafari ندادند.چاره ای نداریم جز انتظار.
    آخرين اعلام تاريخ مصاحبه در 20 اكتبر و مربوط بهdarya 2009 مي باشد و در نوامبر حداقل به هيچ يك از دوستان اين فروم تاريخ مصاحبه اعلام نشده است .اما كماكان احتمال اينكه مصاحبه در ژانويه براي فايل نامبرهاي ژوئن انجام شود وجود دارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

سلام به همگی
    ایمیل مصاحبه من اومدش.
    تاریخش ۱۸ ژانویه است.
    الان باید confirmation رو براشون فکس کنم؟ یا لازمه ایمیل بزنم و پست هم بکن؟
    فایل نامبرم 15 سپتامبره و نامه آمادگی مصاحبه ام تاریخ ۸ نوامبر. رشته ام هم شیمی کاربردی
    ویرایش توسط Afshin.o : November 28th, 2010 در ساعت 08:51 AM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ایمیل مصاحبه من اومدش.
    تاریخش ۱۸ ژانویه است.
    مباركه . بالاخره اولين ايميل اعلام مصاحبه توي ماه نوامبر اومد .البته فكر مي كنم شما ديمند بوديد چون فايل نامبر شما مربوط به آخر سپتامبر است.شما هم مي توانيد تاييد خود را ايميل بزنيد و هم مي توانيد فكس كنيد.
    ویرایش توسط srj : November 27th, 2010 در ساعت 02:40 PM

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

مباركه. فكس كفايت ميكنه. خواهشا تاريخ ها و رشتتون رو تو امضاتون ينويسيد كه با درخواست اطلاعات ديگران حجم فروم بالا نره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ایمیل مصاحبه من اومدش.
    تاریخش ۱۸ ژانویه است.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    آخرين اعلام تاريخ مصاحبه در 20 اكتبر و مربوط بهdarya 2009 مي باشد و در نوامبر حداقل به هيچ يك از دوستان اين فروم تاريخ مصاحبه اعلام نشده است .اما كماكان احتمال اينكه مصاحبه در ژانويه براي فايل نامبرهاي ژوئن انجام شود وجود دارد.
    اصلا حساب کتاب نداره بین دوستان من که همه شرایطی نزدیک به هم داشتیم فاصله فایل نامبر تا تاریخ مصاحبه از 5 ماه بود تا 8 ماه و فاصله دریافت مدارک تا تاریخ فایل نامبر از 20 روز بود تا 45 روز حالا بستگی به چی داره من که سر در نمی یارم یکی می گه به سرعت کار آفیسره یکی می گه به نوع پرداخته یکی می گه به رشته مربوطه و .....
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

سلام
    روزهای کار سفارت دقیقاً چه روز هایی هست؟شنبه و یکشنبه که تعطیله.جمعه هم تعطیله. پنج شنبه چطور؟ ساعت کارشون تا چند هست؟
    منظور اینکه دریافت ایمیل مصاحبه روزهای دوشنبه تا پنج شنبه هست؟برای خودم میپرسم که گاهی چند روز دسترسیم به اینترنت دچار مشکل میشه.
    ممنون
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

Senior Member

سلام
    روزهای کار سفارت دقیقاً چه روز هایی هست؟شنبه و یکشنبه که تعطیله.جمعه هم تعطیله. پنج شنبه چطور؟ ساعت کارشون تا چند هست؟
    منظور اینکه دریافت ایمیل مصاحبه روزهای دوشنبه تا پنج شنبه هست؟برای خودم میپرسم که گاهی چند روز دسترسیم به اینترنت دچار مشکل میشه.
    ممنون
    دفتر کبک یکشنبه ها روز آغاز به کارشون هست.

Reception
    Sunday through Wednesday: 8:00 to 11:00 and 14:30 to 16:00
    Thursday: 8:00 to 12:00
    Telephone services
    Sunday through Thursday: 8:00 to 13:00

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

دو هفته شد كه فكس پيگيري زدم. ولي هيچ خبري ندادن تا حالا.
    حداقل بايستي جواب فكس منو كه بدن. با فكسي يا ايميلي به بهم بگن صبر كن. حتي اين كار رو هم نميكنن؟
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

Senior Member

تاریخ های تعطیلی سفارت در ماه دسامبر و ژانویه کی هست؟ از کدام قسمت سایت میتونم تعطیلات رو ببینم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)