صفحه 9 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط PECRAMGH نمایش پست ها
    با سلام.
    مدت زمان لیسانس من 6 سال است.اما من 2 سال ان را در مرخصی تحصیلی بوده ام. حال برای پر کردن فرم SCHEDULE A)IMM5669),در ایتم 11، مدت تحصیل را 4 سال بنویسم یا همان 6 سال را.
    خیلی خیلی ممنونم.
    همان 4 سال را بنويسيد.
    موفق باشيد.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

سلام،
    در ويکی قسمت مهاجرت از طريق نيروی ماهر فدرال ، نوشته شده که احتياج به ترجمه کارت پايان خدمت يا معافی هست !!! حالا اگه يه نفر اينارو نداشته باشه و خارج از ايران هم اقامت داشته باشه تکليفش چيه؟ بدون اينا نميشه؟!

سلام
    من برای یکی از دوستام یه سوال دارم. در فرم جدید application و در قسمتی که گفته می خواهید interpreter language چی باشه، باید N/A نوشته بشه؟ این به معنی درخواست مترجمه، درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rafie نمایش پست ها
    سلام،
    در ويکی قسمت مهاجرت از طريق نيروی ماهر فدرال ، نوشته شده که احتياج به ترجمه کارت پايان خدمت يا معافی هست !!! حالا اگه يه نفر اينارو نداشته باشه و خارج از ايران هم اقامت داشته باشه تکليفش چيه؟ بدون اينا نميشه؟!
    کسی جواب اين سوال مارو نميدونه؟!!!!!!

يه سوال ديگه هم داشتم، من دو تا سابقه کار پاره وقت دارم توی ايران، يکی چهار سال و ديگری دو سال. البته دوميش همزمان با دو سال آخر کار اولی بوده ... اينها در سيستم امتياز دهی در کدوم رده قرار ميگيره؟

پيشاپيش ممنونم اگه پاسخ داديد ؛)

Junior Member

با سلام....
    این رو بر اساس پرسشهای بوکلت دمشق گفتن...و اگر زیر یک سال در کشور دیگری اقامت دارین کار شما هم به دمشق میخوره....(هر چند پرونده من رو هم بعد از سه سال کار و زندگی در کوالالامپور بعد از دریافت در مالزی به دمشق فرستادن و توی یه ایمیل ازم خواستن که و ضعیت سربازیت رو روشن کن)....این قسمت اول...اما در مورد قسمت دوم فقط حدس می زنم که باید توضیح بدین بهشون و مدارک مربوطه مثل اجازه خروج از کشور و ....براشون بفرستید
    NOC:2151، ارسال مدارک: 25.12.2010، دریافت در سیدنی: 5.01.2011، فایل نامبر و ارسال به کوالالامپور: 12.03.2011، ارسال به دمشق: 29.03.2011، دریافت در ورشو: 17.07.2011، درخواست ع س پ :01.09.2011، مدیکال: 12.10.2011، پاسپورت ریکوئست:17.02.2012، دریافت ویزا 12.03.2012 پی آر: 23.04.2012

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

سلام،
    در چک لیست امسال کارت پایان خدمت درخواست نشده است و بدون آن میتوانید فایل تشکیل دهید ولی به احتمال زیاد در مراحل بعدی ویزا آفیس آنرا خواهد خواست که باید توضیح یا مدرک قابل قبولی از چرایی معافیتتون ارایه دهید.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

کسی جواب اين سوال مارو نميدونه؟!!!!!!

يه سوال ديگه هم داشتم، من دو تا سابقه کار پاره وقت دارم توی ايران، يکی چهار سال و ديگری دو سال. البته دوميش همزمان با دو سال آخر کار اولی بوده ... اينها در سيستم امتياز دهی در کدوم رده قرار ميگيره؟

پيشاپيش ممنونم اگه پاسخ داديد ؛)
    معمولاً طول مدت کار پاره وقت نصف کار تمام وقت محاسبه میشود. اگر اون دو سال همپوشانی که گفتید شامل 8 ساعت کار در روز باشد میتوان آنرا تمام وقت حساب کرد ولی نظر آفیسر مهمه، بهتره شما آنرا نیز برای خودتان پاره وقت حساب کنید که یک وقت امتیاز کم نیاورید.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN57 نمایش پست ها
    با سلام....
    این رو بر اساس پرسشهای بوکلت دمشق گفتن...و اگر زیر یک سال در کشور دیگری اقامت دارین کار شما هم به دمشق میخوره....(هر چند پرونده من رو هم بعد از سه سال کار و زندگی در کوالالامپور بعد از دریافت در مالزی به دمشق فرستادن و توی یه ایمیل ازم خواستن که و ضعیت سربازیت رو روشن کن)....این قسمت اول...اما در مورد قسمت دوم فقط حدس می زنم که باید توضیح بدین بهشون و مدارک مربوطه مثل اجازه خروج از کشور و ....براشون بفرستید
    نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    در چک لیست امسال کارت پایان خدمت درخواست نشده است و بدون آن میتوانید فایل تشکیل دهید ولی به احتمال زیاد در مراحل بعدی ویزا آفیس آنرا خواهد خواست که باید توضیح یا مدرک قابل قبولی از چرایی معافیتتون ارایه دهید.
    دوستان خيلی ممنونم از پاسخی که داديد،،
    بله من بيشتر از يکسال هست که از ايران بيرونم ، اتفاقا در همين مالزی هم هستم مثل شما ،، اوضاع معافيت هم اين بوده که وثيقه برای سفر کوتاه مدت گذاشتم اما ديگه برنگشتم!! :دی
    حالا با اين داستان، بايد قيد فدرال رو بزنم به نظر شما؟ کبک چی؟ اونم همين قضاياست؟ (شرمنده اگه سوال آخر به اين تاپيک زياد ربط نداره، اما فقط يه بله يا خير اگه بنويسيد ممنون ميشم)

Junior Member

من معمار هستم و برای کسب امتیاز باید دو تا از مهارتهای زبان انگلیسی رو ۶.۵ بگیرم. به فاصله ۲ ماه ۲ بار امتحان دادم. در امتحان اول مهارت reading رو ۶.۵ و بقیه رو ۶ شدم. در امتحان دوم مهارت speaking رو ۶.۵ و بقیه رو ۶ شدم. آیا با ارسال هر دو مدرک ۲ نمره ۶.۵ در ۲ مهارت درنظر گرفته میشه یا دوباره امتحان بدهم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

دوستان سلام

یکی از دائی های من در حدود 20 سال و اندی هست که در کانادا زندگی میکنه و به تازگی یکی از خاله های من هم به کانادا مهاجرت کردند.
    حالا من هم میخوام بدونم که شرایط برای مهاجرت من و همسرم به چه صورتی هست؟

من در رشته الکترونیک تحصیل کردم و فوق دیپلم دارم + مدرک CCNA ازشرکت Mikrotik همچنین حدود 8 سال در زمینه کامپیوتر ، برنامه نویسی ، طراحی وب سایت و شبکه های بیسیم هم کارکردم و 5 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی هم در همین زمینه ها دارم.

همسر من هم دانشجوی رشته ادبیات زبان انگلیسی هست.

ما 3 سال هست که ازدواج کرده ایم.

حالا دوستان ممکنه راهنمایی بفرمایند که من از چه طریقی بهتر هست تا اقدام کنم؟

باتشکر فراوان./

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)