صفحه 10 از 277 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

خدا رو شکر دانشگاه اصفهان این دردسرها رو نداشت و کل ثبت نام و بانک رفتن کمتر از نیم ساعت طول کشید! البته من پارسال که سنجش GRE ثبت نام کردم نصف روزه تونستم ثبت نامم رو انجام بدم.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

من 8:15 اول پل کریم خان بودم. با احتساب اینکه همه مسیرها رو پیاده رفتم, ساعت 10 جلوی کلیسا بودم.
    فرمم رو هم همون جا پر کردم و دادم. دو تا فرم دیگه هم تحویل دادم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

بچه ها ماهايي كه آنلاين سنجش ثبت نام كرديم، چه طوري ميتونيم از قطعي شدن ثبت نام اطلاع حاصل كنيم؟، در ايميل ets گفته ديگه نهايت 3 هفته اي paper admission ticket با پست ميرسه- ولي من كه اطلاعات دقيقي با تلفن از سازمان سنجش در اين باره بدست نياوردم. به خود ets ايميل ميشه زد؟ كسي ميدونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    بچه ها ماهايي كه آنلاين سنجش ثبت نام كرديم، چه طوري ميتونيم از قطعي شدن ثبت نام اطلاع حاصل كنيم؟، در ايميل ets گفته ديگه نهايت 3 هفته اي paper admission ticket با پست ميرسه- ولي من كه اطلاعات دقيقي با تلفن از سازمان سنجش در اين باره بدست نياوردم. به خود ets ايميل ميشه زد؟ كسي ميدونه؟
    آره منم همین سوال رو دارم؟؟ در ضمن این قضیه 10 روز زودتر باید مدارک رو به سنجش برسونیم چیه؟؟؟ نمیشه روز امتحان آورد مدارک؟

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    من 8:15 اول پل کریم خان بودم. با احتساب اینکه همه مسیرها رو پیاده رفتم, ساعت 10 جلوی کلیسا بودم.
    دو تا فرم دیگه رو هم تحویل دادی؟ من که امروز فقط یه فرم تقاضانامه (مال خود سنجش) و دو برگه فرم که توی بولتن GRE بود رو دادم با یه کپی شناسنامه و 2 تاعکس، البته کارهای بانکی رو هفته قبل انجام داده بودم. ذیگه اون دو تا فرم دیگه کدوماست که شما تحویل دادی؟؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    دو تا فرم دیگه رو هم تحویل دادی؟ من که امروز فقط یه فرم تقاضانامه (مال خود سنجش) و دو برگه فرم که توی بولتن GRE بود رو دادم با یه کپی شناسنامه و 2 تاعکس، البته کارهای بانکی رو هفته قبل انجام داده بودم. ذیگه اون دو تا فرم دیگه کدوماست که شما تحویل دادی؟؟
    فرم دوستام

نقل قول نوشته اصلی توسط adel1358
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    آره منم همین سوال رو دارم؟؟ در ضمن این قضیه 10 روز زودتر باید مدارک رو به سنجش برسونیم چیه؟؟؟ نمیشه روز امتحان آورد مدارک؟
    practice book رو به آدرس خودتون میفرستند. ticketمیره سازمان سنجش، میتونید زودتر برید بگیرید، میتونید روز امتحان زودتر برید، اونجا ticket رو میدن. من برای subject به ets میل زدم، یه جواب دادن گفتند همینو پرینت کن، ببر، اما استفاده نشد، ticket رو قبل از امتحان گرفتم.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    practice book رو به آدرس خودتون میفرستند. ticketمیره سازمان سنجش، میتونید زودتر برید بگیرید، میتونید روز امتحان زودتر برید، اونجا ticket رو میدن.
    بچه هایی که حضوری ثبت نام می کنن همه آدرس سنجش رو می نویسند و Practice Book هم به همون آدرس سنجش ارسال میشه. پارسال 3-2 روز قبل از امتحان, موقع تحویل کارت ورود به جلسه Practice Book رو به بچه ها میدادند! البته توی اون فقط یک سری سوالات GRE هست که بهتره خودتون از سایت ETS داونلود کنید و دقیقا تست شماره 1 کتاب Big Book هست.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

بچه ها براي تحويل فرم ها به سنجش تا كي وقت هست. من هفته پيش رفتم بانك كارا رو انجام دادم. اما هنوز وقت نشده فرم ها رو ببرم سنجش. تا كي وقت هست؟
    پنجشنبه ميشه برد؟ يا سنجش تعططيله؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Marique

بچه ها براي تحويل فرم ها به سنجش تا كي وقت هست. من هفته پيش رفتم بانك كارا رو انجام دادم. اما هنوز وقت نشده فرم ها رو ببرم سنجش. تا كي وقت هست؟
    پنجشنبه ميشه برد؟ يا سنجش تعططيله؟
    تا 28 ام میشه و پنج شنبه ها هم هستند. فقط روزهای آخر احیانا ازدحام زیاده زودتر برید بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)