صفحه 14 از 277 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

زمان ثبت نام GRE اکتبر ظاهراً تموم شده. هیچ راه دیگه ای برای ثبت نام وجود نداره؟ می خواستم بدونم که آیا الان می تونم برای GRE اکتبر سنجش آنلاین ثبت نام کنم؟ یا اینکه اگر کسی نخواد امتحان بده آیا امکان خرید جای اون فرد وجود داره یا نه؟

پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

درود
    پگاه جان چرا اینقدر دیر بفکر ثبت نام افتادی؟
    با NOET_ibt پیغام خصوصی بده احتمالاً ایشون میتونه کمک کنه.
    البته امیدوارم.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah57
    زمان ثبت نام GRE اکتبر ظاهراً تموم شده. هیچ راه دیگه ای برای ثبت نام وجود نداره؟ می خواستم بدونم که آیا الان می تونم برای GRE اکتبر سنجش آنلاین ثبت نام کنم؟ یا اینکه اگر کسی نخواد امتحان بده آیا امکان خرید جای اون فرد وجود داره یا نه؟

پیشاپیش ممنون
    آنلاين فكر ميكنم بشه ها چك كنين باز

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_iBT_Tech
    تا حالا چیزی حدود 300 تا از این ticket ها اومده سازمان.
    توصیه می کنم اونایی هم که اومده دم خونشون قبل امتحان بیان بپرسن حوزشون کجاست چون تعداد بچه ها زیاده ممکن چند جای مختلف رو برای برگزاری آزمون بگیرن
    سلام
    كي همين 10 روز قبل امتحان؟
    بله .

peer
    Guest

[qدوستان کسی اطلاعی در مورد زمان ثبتنام GRE در تهران داره؟می خواستم ببینم آنلاین می شه ثبت نام کرد برای آبان ؟ چون توی ESTنوشته که هنوز تهران جای خالی داره

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah57
    پیشاپیش ممنون
    شما 3 تا کار میتونی بکنی:
    1- Deadline ثبت نام حضوری GRE تا Sep 12 هست که سازمان سنجش فرصت داره مدارک ثبت نام رو برای ETS ارسال کنه. شما حتما یه سری به سنجش بزن به احتمال زیاد هنوز نفرستاده باشند.
    2- میتونی تا همون Sep 12 بصورت online ثبت نام کنی یا حداکثر تا Sep 19 با $25 به عنوان جریمه تاخیر.
    3- تقریبا 2 هفته به امتحان مونده به سنجش مراجعه کنی و به صورت Standby ثبت نام کنی با $50 جریمه. (که البته بعدا کارنامت کمی با تاخیر میاد)
    تاریخ دقیق dedaline ها رو میتونی توی بولتن GRE صفحه آخر ببینی.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ببخشید من درست متوجه نشدم؛ یعنی تا 12 sep میشه online واسه سازمان سنجش ثبت نام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adel1358
    من کارت دارم و از طریق ets برای ثبت نام اقدام کردم ولی تو مراحل ثبت نام قبل از این که به payment برسه The website cannot display the page
    می ده چند بار امتحان کردم همیشه همین طور شد کسی دیگه هم این مشکل رو داشته؟؟؟؟
    کسی تونسته از طریق ets ثبت نام کنه؟؟؟
    از مرورگر Opera استفاده کنید .

سلام دوستان یه سوال برای ثبت نام اینترنتی داشتم که deadlinesh تا 12 sep هست . . .
    برای ثبت نام اینترنتی تو سایت ets حتما باید بریم توی قسمت online registration (only credit card) ؟ یا میشه از تو قسمت mail registration فرم رو گرفت و پر کرد بعد اسکن کرد و به ets میل کرد ؟
    اگه میشه email ets چیه ؟ و هزینه رو چه جوری باید پرداخت کرد ؟
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    سلام دوستان یه سوال برای ثبت نام اینترنتی داشتم که deadlinesh تا 12 sep هست . . .
    برای ثبت نام اینترنتی تو سایت ets حتما باید بریم توی قسمت online registration (only credit card) ؟ یا میشه از تو قسمت mail registration فرم رو گرفت و پر کرد بعد اسکن کرد و به ets میل کرد ؟
    اگه میشه email ets چیه ؟ و هزینه رو چه جوری باید پرداخت کرد ؟
    این چیزیه که تو سایت ETS نوشته شده

Mail

* Download and complete the Authorization Voucher Request Form (PDF) found in the Bulletin.
    * Mail the appropriate payment and voucher request form to the address printed on the voucher, allowing up to four weeks for processing and mail delivery.
    * When you receive your voucher, call to schedule an appointment.
    * An appointment to test must be made prior to the expiration date on the voucher.
    * If you lose your voucher, contact the GRE® Program. Only one replacement will be issued
    .

این طور که در فرم اومده شما باید فرم را پست کنید

Mail completed form and payment to:
    ETS-CBT/GRE
    Box 371859
    Pittsburgh, PA 15250-7859
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)