صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: پذیرش یک دانشگاه بهتر بعد از مصاحبه سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering University of Tehran

پیش فرض پاسخ : پذیرش یک دانشگاه بهتر بعد از مصاحبه سفارت

اگر بعد از مصاحبه ی ویزا برای شخصی از یک دانشگاه دیگه به غیر از اونی که واسش مصاحبه شده پذیرش بگیره و اون تصمیم بگیره به دانشگاه دوم , بعد از رفتن به امریکا بلافاصله از دانشگاه اول ترانسفر کنه , آیا دانشگاه دوم می تونه I20 صادر کنه قبل از ورود شخص به امریکا؟ و این موضوع مشکلی ایجاد نمی کنه؟ یا نه نباید صادر کنه تا موقع انجام امور ترانسفر؟

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس در آنکارا در سال 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط مزمز نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييهاي همه دوستان
    من به سفارت ايميل زدم و موضوع رو گفتم. اونها هم گفتن كه مشكلي نيست I-20 و INVITATION LETTER مربوط به دانشگاه جديد رو بفرست تغييرش ميديم!!!

من اول فكر كردم اشتباه مي كنند و بهشون گفتم كه من قبلا مصاحبه شدم و... كه دوباره گفتند مشكلي نيست ولي خيلي سريع هم جواب 16 تا سوال رو و هم اين دو تا مدرك دانشگاه جديد رو بفرست. ضمنا به همسرت هم بگو جواب سوالاتش رو بفرسته.

دوباره من ايميل زدم و پرسيدم كه DS160 چي ميشه. من اطلاعات دانشگاه اول رو وارد كردم. گفتند ما خودمون update مي كنيمش.
    پرسيدم آيا اين تغيير فرايند اداري بررسي ويزاي من رو به تاخير نميندازه؟ گفتند نه!

حالا من هم دارم از دانشگاه دوم مدارك رو پيگيري مي كنم. ولي بازم نگرانم. يعني واقعا ممكنه كه اينقدر همكاري كنند؟؟؟!!!

در مورد SEVIS FEE كه براي شماره سويس دانشگاه اول پرداخت شده هنوز از سفارت سوالي نكردم. ولي از دانشگاههاي اول و دوم كه پرسيدم ميگن با توجه به اينكه هنوز وارد آمريكا نشدي، ميتوني سويس في پرداخت شده براي SEVIS ID دانشگاه اول رو به SEVIS ID دانشگاه دوم منتقل كني و نيازي نيست كه دانشگاه اولي اونو آزاد كنه. حالا مي خوام مدارك كه آماده شد و براي آفيسر فرستادم ازش بپرسم كه آيا خودش اين رو هم اصلاح مي كنه يا نه؟ حتي اگر لازم باشه دوباره پول سويس رو بدم هم مشكلي نيست. ما كه اين همه پول خرج كرديم اينم روش.

از كليه دوستان مطلع در اين زمينه خواهش مي كنم اگر نظري دارن بفرمايند.

سلام دوست عزيز ببخشيد يه سوال مهم داشتم
    من مصاحبه ويزای امریکام ١٠ روز پيش در قبرس بود و منتظر كلير شدنم امروز يه ايميل از دانشگاه دريافت كردم كه گفته به دليل بازنشسته شدن رئيس گروه مهندسي صنايع ترم پاييز٢٠١٢ دكتراي مهندسي صنايع نمگيريم متاسفانه ( اسم دانشگام Cleveland state University ). حالا من سوالم اينه من چند تا پذيرش ديگه دارم ميتونم دانشگاهمو عوض كنم ؟؟؟؟
    چي كار بايد بكنم تو اين شرايط؟؟؟ لطفا كمكم كنيد!!!
    خوندم که شما پارسال بین مصاحبه و کلیر شدن دانشگاه عوض کردی !!! کدوم سفارت رفته بودی ؟؟
    DS-160 جدید باید پر کنم ؟ من i-20 و visa letter دانشگاه جدید به سفارت قبرس ایمیل زدم منتظرم جواب بهم بدن؟؟ باید sevis fee دوباره بدم یا نه؟؟ لطفا راهنماییم کن
    اگه اشکالی نداره ایمیلتو بهم بده جایی گیر کردم ازت کمک بگیرم
    مرسي

سلام

چه خوب بود که دوستانی که قبلا مشکلشونو مطرح کردن اگه به نتیجه رسیدن میومدنو راه حل مشکلشونم میزاشتن. فقط گفتن و رفتن!
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس در آنکارا در سال 2011

سلام
    من 3 جون مصاحبه شدم. دقیقا همون روزِ مصاحبه از یک دانشگاهی که ترجیح می دادم آفر گرفتم. حالا چطور می تونم دانشگاهم رو عوض کنم. به سفارت بگم چی میشه؟ اینکار امکان پذیره؟ یا باید دوباره مصاحبه بشم؟ جواب 16 تا سوال رو هنوز نفرستادم. اصلا نمی دونم این موضوع رو توی چه تاپیکی باید دنبال کنم؟ ممنون میشم سریعتر کمکم کنین.
    من به سفارت ايميل زدم و موضوع رو گفتم. اونها هم گفتن كه مشكلي نيست I-20 و INVITATION LETTER مربوط به دانشگاه جديد رو بفرست تغييرش ميديم!!!

من اول فكر كردم اشتباه مي كنند و بهشون گفتم كه من قبلا مصاحبه شدم و... كه دوباره گفتند مشكلي نيست ولي خيلي سريع هم جواب 16 تا سوال رو و هم اين دو تا مدرك دانشگاه جديد رو بفرست. ضمنا به همسرت هم بگو جواب سوالاتش رو بفرسته.

دوباره من ايميل زدم و پرسيدم كه DS160 چي ميشه. من اطلاعات دانشگاه اول رو وارد كردم. گفتند ما خودمون update مي كنيمش.
    پرسيدم آيا اين تغيير فرايند اداري بررسي ويزاي من رو به تاخير نميندازه؟ گفتند نه!

حالا من هم دارم از دانشگاه دوم مدارك رو پيگيري مي كنم. ولي بازم نگرانم. يعني واقعا ممكنه كه اينقدر همكاري كنند؟؟؟!!!

در مورد SEVIS FEE كه براي شماره سويس دانشگاه اول پرداخت شده هنوز از سفارت سوالي نكردم. ولي از دانشگاههاي اول و دوم كه پرسيدم ميگن با توجه به اينكه هنوز وارد آمريكا نشدي، ميتوني سويس في پرداخت شده براي SEVIS ID دانشگاه اول رو به SEVIS ID دانشگاه دوم منتقل كني و نيازي نيست كه دانشگاه اولي اونو آزاد كنه. حالا مي خوام مدارك كه آماده شد و براي آفيسر فرستادم ازش بپرسم كه آيا خودش اين رو هم اصلاح مي كنه يا نه؟ حتي اگر لازم باشه دوباره پول سويس رو بدم هم مشكلي نيست. ما كه اين همه پول خرج كرديم اينم روش.

نقل قول نوشته اصلی توسط ZHALEH نمایش پست ها
    سلام

چه خوب بود که دوستانی که قبلا مشکلشونو مطرح کردن اگه به نتیجه رسیدن میومدنو راه حل مشکلشونم میزاشتن. فقط گفتن و رفتن!
    این دوست عزیزی که بعد از مصاحبه پذیرش جدید گرفتن و I20 جدید رو به سفارت ایمیل کردن 1 ماهه کلیر شدن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ht=#post457950
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

درضمن می تونید همون ترم اول هم ترنسفر کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ransfer/page24
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام
    من با I20 دانشگاه x فرم 160 را پر کردم و اکانت ساختم و وقت گرفته ام.
    اما هنوز پول سسویس را نداده ام.
    حالا از دانشگاه y فرم I20 گرفتم. چکار باید کنم؟ فرم 160 جدید پر کنم؟ وقتم که با i20 قبلی بوده چی میشه؟
    سپاسگذارم

Junior Member

سلام، من شب قبل از مصاحبه سفارت پذیرش از یه دانشگاه بهتر گرفتم، کسی میدونه در این شرایط چکار باید کرد؟ البته هنوز کلییر نشدم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط banaiemoqadam نمایش پست ها
    دوستان سلام. من واسه ویزا 4 جون رفته بودم آنکارا و امروز کیسم کامپلیت شد. متاسفانه استادم موافقت نکرده بود با دیفرم و من برای ترم بهار برای چند جای دیگه اپلای کردم و از یدونش پذیرش گرفتم. الان میخواستم بدونم من که با آی 20 دانشگاه قبلی رفتم مصاحبه و الان دانشگاهم عوض شده و آی 20 جدید اون دانشگاه قبلیو رو ندارم، باید چی کار کنم؟ میتونم با آی 20 جدید برم پیکاپ؟ دوباره باید برم مصاحبه؟ میتونم با آی 20 قبلی ویزام رو پیکاپ کنم و بعد ترنسفر کنم به دانشگاه جدید؟ ممنون میشم اگر کسی در این زمینه تجربه ای داره کمک کنه و یا اگر کسی رو میشناسه که مثل من بوده رو بهم معرفی کنه.
    با آی بیست جدید نمی تونی ویزای قبلی ات رو پیکاپ کنی و کلیرنس مجدد یا مصاحبه مجدد می خوری. با دانشگاه مبدأ و مقصد مکاتبه کن ببین اگه قبول می کنن به محض ورودت به آمریکا سویس رو منتقل کنن، می تونی یه راست بری دانشگاه دوم. توضیحات بیشتر در تاپیک Transfer

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - گرایش میدان

سلام دوستان عزیز. من یه شرایطی برام به وجود اومده که نسبتا شبیه به دوستان دیگست لطفا کسانی که چنین موردی و شنیدن نظرشون رو بگن. من از ویرجینیا-تک پذیرش داشتم حدود 1 ماه پیش و قبولش کردم و الان کارهای I-20 رو دارن انجام میدن (هنوز به دستم نرسیده). از طرفی یه استاد از Penn State باهام تماس گرفته و گفته پزیشن داره. منم تصمیم گرفتم برم Penn State. من صرفا وقت سفارت گرفتم، همین. میخواستم بدونم چطور باید کارهام و ادامه بدم که بتونم برم Penn State؟ خیلی ممنون.
    Master: Babol University of Technology - GPA: 18.3/20. Bachelor: University of Tehran - GPA: 14.76/20. Journals: IEEE Ant. & Wireless Propag., J. Appl. Comput. Electromag. Soc., Conferences: IEEE Int. Conf. Comput. Electromag., URSI Int. Symp. Electromag. Theory. TOEFL iBT: 107/120. GRE V: 152/170, Q: 168/170, W: 4/6

Junior Member

سلام، من ماه می از یک دانشگاه آفر داشتم و اوایل ژوثن ویزاشو اقدام کرده ام، الان از دانشگاه دوم (TA) آفر گرفته ام (هر دو آفر واسه پاییز با فاند)، دوستان میخواستم بپرسم بهترین راه حل چی میتونه باشه؟

1 در حالت transfer with initial status : ویزا رو با آی 20 دانشگاه اولی بگیرم و موقع ورود ترنسفر بگیرم؟ و اینکه آیا دانشگاه دوم رو حتما قانع کنم که آی 20 رو فعلا صادر نکنه و من قراره 1 آگوست ترنسفر بگیرم از یه دانشگاه دیگه ، یاصدور دو آی 20 با فاند اوکیه؟

2 که همین الان به سفارت بگم که پذیرش جدید گرفتم و این 3 هفته ای که از پروسه ویزای اولی میگذره رو حساب میکنن تو پروسس دانشگاه جدید؟ یا کل پروسه (انتقال هزینه سویس، فرم جدید دس اس 160، و وقت مصاحبه جدید) دوباره شروع میشه؟ (یک مورد دیدم تو همین فروم کع سفارت باهاش کنار اومده و اینجا کپی میکنم، جالبه که برا ایشون به تظز میرسه کا دانشگاه اول هم اطلاع داده که شمازه دو تا آی 20 یکساته)

June 7th, 2011 11:50 AM
    مزمز

Junior Member
    تاریخ عضویتAug 2010ارسال‌ها84

پاسخ : وضعیت کلیرنس در آنکارا در سال 2011

July 2nd, 2011 12:08 PM
    مزمز

Junior Memberتاریخ عضویتAug 2010ارسال‌ها84

پاسخ : وضعیت کلیرنس در آنکارا در سال 2011

سلام دوستان
    خدارو شكر من و همسرم هم كليير شديم.
    تاريخ مصاحبه: 3 جون
    تاريخ دريافت كانفرميشن جواب سوالات: 9 جون
    تاريخ كلييرنس: 1 جولاي
    رشته: دكتراي صنايع با فاند و با فيلد كاري غيرحساس
    سابقه كار: 7 سال دولتي

از صميم قلب آرزو مي كنم كه همه دوستان خصوصا آقاي rashidy-chem كه خيلي براي اين فروم زحمت مي كشن به زودي كليير بشن.

ميشه لطفا به اين سوالات من جواب بدين:
    1- آيا فردي به جز من و همسرم ميتونه ويزاي ما رو بگيره؟
    2- اين قضيه ريكلييرنس چيه؟ آيا من بايد با سفارت چيزي رو چك كنم يا با خيال راحت براي pick up برم؟
    3-من قبل از ارسال جواب سوالات دانشگاهم رو عوض كردم و مدارك و اسكن I-20 دانشگاه جديد رو ايميل زدم و كليرنس من با اطلاعات دانشگاه جديد انجام شد. ولي اون I-20 بدون فاند بود . الان I-20 با فاند رو هم ميتونم ببرم. چي كار كنم؟ نسخه اصل همون I-20 اي كه اسكنش رو ايميل كردم با خودم ببرم، يا اين i-20 جديد كه فاند هم توش وارد شده ببرم؟ (شماره سويس هر دو يكسانه)

پيشاپيش از پاسخ دوستان مطلع ممنونم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)