سلام عزیزان
یه پیشنهاد خوب!
فکر می کنم اگه فروم به همه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج کشور معرفی بشه و از آنها رسما دعوت بشه تا با فروم همکاری داشته باشند خیلی عالی بشه.
دانشجوها می تونن قسمت معرفی دانشگاهاشون رو تکمیل کنن و یا حتی اگه استاداشون open position دارن اعلام کنن. استادا هم اگه دنبال دانشجو می گردن خیلی راحت می تونن پیدا کنن. یادمه توی yahoo group حتی استادای غیر ایرانی هم بعضا اعلام نیاز می کردن. فقط نکته ای که هست برای استادای غیر ایرانی بایستی صفحه اول فروم آیکن English داشته باشه و یه قسمت به open position های استادا اختصاص داده بشه. در ضمن برای پیدا کردن ایمیل استادای ایرانی امریکا و کانادا میشه از سایت www.iranianprofessors.com استفاده کرد و برای دانشجوها هم میشه یه کار گروهی کرد یعنی هر کسی رو میشناسید اعلام کنید یا اینکه یه فرمت رسمی آماده بشه و خود بچه ها هر دانشجویی رو که می شناسن براش ایمیل بزنن. البته برای استادا بهتره یه نفر این کار رو بکنه چون هم ایمیلاشون دردسترسه هم یه موقع چند تا ایمیل برای یه نفر فرستاده نشده!
(یادمه پارسال توی yahoo group یکی از استادای UCLA بعد از اعلام نتایج پذیرش ایمیل زدن که من یه نفر هنوز جا خالی دارم با این شرایط ... هر کی می خواد بسم الله یا یکی از استادای خارجی هم همین طور...) همین چند وقت پیش خودم فروم رو به یکی از استادام توی US معرفی کردم خیلی هم خوشش اومد
خوش باشید!