صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: ارسال دعوت نامه عضویت در فروم به اساتید و دانشجویان ایرانی خارج کشور

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض ارسال دعوت نامه عضویت در فروم به اساتید و دانشجویان ایرانی خارج کشور

سلام عزیزان
    یه پیشنهاد خوب!
    فکر می کنم اگه فروم به همه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج کشور معرفی بشه و از آنها رسما دعوت بشه تا با فروم همکاری داشته باشند خیلی عالی بشه.
    دانشجوها می تونن قسمت معرفی دانشگاهاشون رو تکمیل کنن و یا حتی اگه استاداشون open position دارن اعلام کنن. استادا هم اگه دنبال دانشجو می گردن خیلی راحت می تونن پیدا کنن. یادمه توی yahoo group حتی استادای غیر ایرانی هم بعضا اعلام نیاز می کردن. فقط نکته ای که هست برای استادای غیر ایرانی بایستی صفحه اول فروم آیکن English داشته باشه و یه قسمت به open position های استادا اختصاص داده بشه. در ضمن برای پیدا کردن ایمیل استادای ایرانی امریکا و کانادا میشه از سایت www.iranianprofessors.com استفاده کرد و برای دانشجوها هم میشه یه کار گروهی کرد یعنی هر کسی رو میشناسید اعلام کنید یا اینکه یه فرمت رسمی آماده بشه و خود بچه ها هر دانشجویی رو که می شناسن براش ایمیل بزنن. البته برای استادا بهتره یه نفر این کار رو بکنه چون هم ایمیلاشون دردسترسه هم یه موقع چند تا ایمیل برای یه نفر فرستاده نشده!
    (یادمه پارسال توی yahoo group یکی از استادای UCLA بعد از اعلام نتایج پذیرش ایمیل زدن که من یه نفر هنوز جا خالی دارم با این شرایط ... هر کی می خواد بسم الله یا یکی از استادای خارجی هم همین طور...) همین چند وقت پیش خودم فروم رو به یکی از استادام توی US معرفی کردم خیلی هم خوشش اومد
    خوش باشید!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال دعوت نامه عضویت در فروم به اساتید و دانشجویان ایرانی خارج کشور

سلام
    موافق هستم فقط فروم براي اساتيد خارجي خيلي فارسييكي! نيست؟ . قسمت هاي English كم هست. مگر اينكه در ويكي قسمتي براي اين پيشنهاد ايجاد بشه.

پیش فرض پاسخ : ارسال دعوت نامه عضویت در فروم به اساتید و دانشجویان ایرانی خارج کشور

واقعا پيشنهاد خوبيه. من قبلا به اينكه دانشجو هاي ايراني مشغول به تحصيل در دانشگاه هاي خارج از كشور رو ترغيب به همكاري با اين فروم كنيم رو مطرح كرده بودم اما تصور نمي كردم بشه اين كار رو با اساتيد هم انجام داد. اگر شدني باشه كه خيلي خوبه

Senior Member

يه هم چين فرومي الان وجود داره. بچه هاي USC درست كردن. استاداي ايراني هم اعلام open position مي كنن. اسمش الان يادم نيست ولي مي پرسم.

ApplyAbroad Champion

من موافقم که قسمتی داشته باشیم که اساتید ایرانی خارج از کشور بتونند موقعیت‌های خالی خودشون رو اعلام کنند. در مورد اساتید غیرایرانی، با توجه به این که تمام فروم فارسی هست، بعید می‌دونم کسی بتونه باهاش کار کنه و حتی اگر به رابط انگلیسی هم بره، باز چون تمام متون فارسی هست، احتمالا ترجیح می‌دهند در چنین سایتی چیزی ننویسند.

ApplyAbroad Champion

من زیرگروهی برای این منظور ایجاد کردم:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ard,107.0.html

از دانشجویان ایرانی خارج از کشور خواهش می‌کنم در صورتی که استاد راهنمای شما موقعیت‌ خالی برای دانشجوی جدید دارند، در این زیرگروه اعلام کنید. همچنین از دوستانی که با استادهای ایرانی خارج از کشور ارتباط نزدیک دارند، تقاضا می‌کنم از این استادان دعوت کنید تا موقعیت‌های خالی خودشون رو در این زیرگروه اعلام کنند. ما هم سعی خواهیم کرد تا از استادهای ایرانی‌ای که می‌شناسیم به طور رسمی دعوت کنیم تا چنین موقعیت‌هایی رو روی فروم اعلام کنند.
    از دوستانی که استادهای ایرانی خارج از کشور رو می‌شناسند و تمایل دارند که دعوت‌نامه رسمی از طرف ApplyAbroad برای اون‌ها ارسال بشه، خواهش می‌کنم تا با پاسخ به همین پست،‌ استادان رو معرفی کنند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak

از دانشجویان ایرانی خارج از کشور خواهش می‌کنم در صورتی که استاد راهنمای شما موقعیت‌ خالی برای دانشجوی جدید دارند، در این زیرگروه اعلام کنید. همچنین از دوستانی که با استادهای ایرانی خارج از کشور ارتباط نزدیک دارند، تقاضا می‌کنم از این استادان دعوت کنید تا موقعیت‌های خالی خودشون رو در این زیرگروه اعلام کنند. ما هم سعی خواهیم کرد تا از استادهای ایرانی‌ای که می‌شناسیم به طور رسمی دعوت کنیم تا چنین موقعیت‌هایی رو روی فروم اعلام کنند.
    از دوستانی که استادهای ایرانی خارج از کشور رو می‌شناسند و تمایل دارند که دعوت‌نامه رسمی از طرف ApplyAbroad برای اون‌ها ارسال بشه، خواهش می‌کنم تا با پاسخ به همین پست،‌ استادان رو معرفی کنند.
    سلام
    آقای بابک خیلی کار خوبی کردید. دستتون درد نکنه. فقط یک چیزی که می خواستم بگم اینکه بهتر نبود یک گروه جدا در صفحه اول برای این موضوع ایجاد می کردید تا بیشتر توی چشم باشه؟ بعد اینکه از اونجایی که من اول اون زیر گروه را دیدم، با خواندن موضوعی که نوشته بودید اول متوجه هدف آن زیر گروه به طور کامل نشدم. البته زود متوجه شدم که منظور چی بوده. ولی پیشنهاد می کنم در اون پستتون بیشتر راجع به هدف زیر گروه توضیح بدید. شما هدف زیر گروه را در اینجا توضیح دادید. بهتره در اون بخش هم یک مقدمه کوچیک ایجاد کنید. چون همه این تاپیک را نمی خوانند.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak

Dear Babak
    it's better to create a topic about it and not created a subgroup

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    به نظر من هم يه موضوع جدا باشه بهتره... تازه اگه انگليسي بود كه چه بهتر لينكشو ميفرستيم براي استاداي اينور اونو بيان برا خودشون دانشجو سوا كنن در فروم!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

بابک جان منم موافقم اگه لطف کنی Open Position رو به صفحه اول منتقل کنی اونم یه جایی که توی چشم باشه خیلی عالی میشه
    به نظر من این قسمت به زودی یکی از پرطرفدارترین قسمت های فروم میشه...
    ممنون
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)