صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 1213141516171819202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 215 , از مجموع 215

موضوع: The University of Alabama

Junior Member obelisk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT- Chem. Eng

پیش فرض پاسخ : University of Alabama

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    Salam
    If anybody has been accepted to UAH I would be glad to help him
    Sadra
    سلام من برای این دانشگاه اپلای کردم الان منتظر جوابشون هستم من رشته ی مهتدسی شیمی اپلای کرده بودم ولی استادی که من باهاشون قبل اپلای مکاتبه کرده بودم و گفته بودن دوتا دانشجو میخوان به من گفت که رشتم رو به مکانیک تغییر بدم چون دپارتمان شیمی فاندش تموم شده تقریبا. من هم تغییر رشته دادم الان نمیدونم نتیجه چی میشه و کلی استرس دارم که بهم پذیرش میدن یا نه. رزومه من اینه: لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه معدل ۱۵.۵ ارشد مهندسی داروسازی دانشگاه تهران معدل ۱۸.۵ تافل ۱۰۲ جی آر ایی ۳۱۱ با کوانت ۱۵۹ وربال ۱۴۹ و رایتینگ ۳.۵ یه مقاله کنفرانس خارجی و یک مقاله ISI under review. دو تا سوال داشتم آیا شانسی برا پذیرش دارم؟ و اینکه میزان فاند حدودا توی این دانشگاه چنده؟
    ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم امید ز هر کس که بریدیم، بریدیم

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند از گوشه‌ی بامی که پریدیم، پریدیم

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : University of Alabama

نقل قول نوشته اصلی توسط obelisk نمایش پست ها
    سلام من برای این دانشگاه اپلای کردم الان منتظر جوابشون هستم من رشته ی مهتدسی شیمی اپلای کرده بودم ولی استادی که من باهاشون قبل اپلای مکاتبه کرده بودم و گفته بودن دوتا دانشجو میخوان به من گفت که رشتم رو به مکانیک تغییر بدم چون دپارتمان شیمی فاندش تموم شده تقریبا. من هم تغییر رشته دادم الان نمیدونم نتیجه چی میشه و کلی استرس دارم که بهم پذیرش میدن یا نه. رزومه من اینه: لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه معدل ۱۵.۵ ارشد مهندسی داروسازی دانشگاه تهران معدل ۱۸.۵ تافل ۱۰۲ جی آر ایی ۳۱۱ با کوانت ۱۵۹ وربال ۱۴۹ و رایتینگ ۳.۵ یه مقاله کنفرانس خارجی و یک مقاله ISI under review. دو تا سوال داشتم آیا شانسی برا پذیرش دارم؟ و اینکه میزان فاند حدودا توی این دانشگاه چنده؟
    سلام
    بله رزومتون خوب هست و شانس دارید. فاند معمولا حدود 1200 تا درماه میدن.
    موفق باشید
    صدرا
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

پیش فرض پاسخ : The University of Alabama

سلام. من از این دانشگاه (هانتسویل، اما بین سه دانشگاه میتونم رفت وآمد کنم) برای Ph.D. of Materials Science برای فال 2019 پذیرفته شدم. آیا باتوجه به قوانین UAH برای اسیسنت شیپ هم باید جداگانه اپلای کنم؟ نتایج مربوط به فاند چه موقع معلوم میشه معمولا ؟ کس دیگه ای هس اینجا قبول شده باشه برای پاییز آیینده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Engr/ ShirazU

نقل قول نوشته اصلی توسط chelcheragh نمایش پست ها
    سلام. من از این دانشگاه (هانتسویل، اما بین سه دانشگاه میتونم رفت وآمد کنم) برای Ph.D. of Materials Science برای فال 2019 پذیرفته شدم. آیا باتوجه به قوانین UAH برای اسیسنت شیپ هم باید جداگانه اپلای کنم؟ نتایج مربوط به فاند چه موقع معلوم میشه معمولا ؟ کس دیگه ای هس اینجا قبول شده باشه برای پاییز آیینده؟
    سلام
    مبارک باشه
    زمانی که من توی پروسه پذیرش بودم این فرم رو پر کردم (لینک زیر) اما فکر نکنم زیاد مهم بود چون اگه استادی بخواد ب شما فاند بده خودش اگه لازم باشه تا فرمی تکمیل کنید به شما اطلاع میده
    https://www.uah.edu/images/colleges/...cation_4.1.pdf
    فاند من توی فروردین رسمی شد
    موفق باشید

سلام دوستان من دپارتمان شیمی ( نه مهندسی) اپلای کردم ولی هنوز جواب پذیرش یا ریجکت ندادن. کسی تجربه ای داره از این دانشگاه؟ هر سال اینقدر دیر جواب میدن؟