نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedsoro نمایش پست ها
دوستان من 2 بار از دوبی ریجکن شدم به فاصله 2 هفته، دفعه اول با همسرم بودم و ددفعه دوم تنها رقتم.دفعه اول که همون آقا آسیایی گفته چرا فقط کالیفرنیا رو گشتی (آخه من 3 تا دانشگاهم کالیفرنیا بود) و ریجکتم کرد و دفعه دوم آقا آمریکایی بود همه چیز در 2 دقیقه اتفاق افتاد و داشت خوب پیش میرفت که یهو گفت به نظر من هم شما واجد شرایط نیستی، البته 2باره میتونی Apply کنی!!!!من کلا شوکه شده بودم.حالا از عشق آباد و ایروان میتنوم وقت بگیرم، ترکیه هم Email زدم، اگر اونجا هم امکانش باشه، فکر میکنید کدوم برم بهتره و امید بیشتری هست.خودم با توجه به شنیده ها و آمار سایت فکر کنم ترکیه اگر بشه بهتر باشه. ولی بین ارمنستان و عشق آباد دوستان اگر نظری دارن بدن ممنون میشم. ضمنا دوستان قبل از اینکه احتمالا سرزنش کنن که آقا چند جا چند جا وقت نگیرین و امکان و از بقیه نگیرین باید بگه که هنوز نگرفتم که فرصت از بقیه گرفته نشه!دارم میپرسم. خواهش میکنم راهنمائی بفرمایید. با تشکر
دوست عزیز،
باتوجه به اینکه شما از دوبی ریجکت شدین، من اصلا" عشق آباد رو توصیه نمی کنم. خصوصا" که خودمم از قربانیای اونجا هستم (البته به دوره آقای فادی) در هر حال ایشون هیج دلیلی بهم نگفت و تصور میکنم تنها دلیلش ریجکت 3 سال پیشم از دوبی بود ( این عقیده شخصی من هست البته) اما در کل عشق آباد سفارتی هست نسبت به دوبی کمتر با کیس ابرانی آشنایی داره بنابر این وفتی که ببینین دوبی که ایرونی ها رو بیشتر میشناسه، شما رو 2 بار ریجکت کرده، به احتمال قوی مجدد ریجکتتون خواهد کرد!
در مورد ارمنستان اطلاعی ندارم، اما توصیه نهاییم آنکارا هستش و فکر می کنم شانستون اونجا بیشر باشه . تو فرون آنکار که بگردید، کم نیستن بچه هایی که با ریجکتی دوبی، ار اونجا گرفته باشن.
موفق باشین.