صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: قوانین حمل اسلحه در امریکا !!!

پیش فرض پاسخ : قوانین حمل اسلحه در امریکا !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    یعنی شما تا حالا مثل تو فیلما چنین فروشگاههایی رو اصلا ندیدید؟ منظورم اینه که خرید و فروش اسلحه توی امریکا متداول هست یا نه؟
    You are watching movies toomuch!, In 3 years in US I have not seen any gun other than police guns. (Actually I even don't remember a to see police guns but I guess I should have seen them!!!)z

I live in a city which is always in top 10 in terms of being unsafe!!!....z

For more detailed info: Actually every often (like once in 2 months or so) we receive alerts like this:z
    But don't worry, If you obey a couple of simple safety rules, you wouldn't have any problem...z

Date of Incident: Saturday, April 26th, 2008

Time of Incident: 11:55pm

Incident Description: A female student was walking near the Sigma Nu house when she was approached by a man who pointed a gun at her and demanded her belongings. The student complied by giving the suspect her purse. The suspect then ran between buildings to Murray Hill Road. The suspect was joined by another man, and they both ran eastbound on Murray Hill.

Description of Suspect(s): The student described the suspect as a black male, in his 30s,

6’ tall, 190 lbs., bald and wearing a black hooded sweatshirt. The second suspect was described as a black male, in his 30s, 5’8”, 170 lbs., wearing a grey hooded sweatshirt and black hat.

Read, Think, then Talk....z

میشه بیشتر توضیح بدید؟ یعنی شما تا حالا مثل تو فیلما چنین فروشگاههایی رو اصلا ندیدید؟ منظورم اینه که خرید و فروش اسلحه توی امریکا متداول هست یا نه؟ و اگه یه فرد عادی بخواد می تونه اسلحه بخره و همراهش داشته باشه یا نه؟

من که ندیدم در ضمن هر کسی هم نمی تونه اسلحه بخره بعلاوه اگر شما دیر وقت در محل های نا امن نباشید نیازی به حمل اسلحه نخواهید داشت
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

یه توضیح بدم ...
    هدف من از طرح این سوال فقط آگاهی از شرایط روزمره امریکا و تاثیر آزادی اسلحه توی امنیت اونجا بود که مسلماً بهتره آدم قبل از اینکه بره از اون اطلاع داشته باشه.
    نه خندیدا اما یه نفر فکر کرده بودم که من واقعاً می خوام اسلحه بخرم ...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

حمل اسلحه براي شهروندان آمریکا، آزاد شد

دادگاه عالي آمريكا طي حكمي اعلام كرد كه شهروندان اين كشور از حق قانوني براي حمل اسلحه برخوردار هستند. اين در حالي است كه با صدور اين حكم، ممنوعيت داشتن كلت كمري در پايتخت آمريكا طي اولين حكم در مورد حمل يا عدم حمل اسلحه طي 70 سال اخير، لغو شد.

به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري فرانسه، در اين تصميم دادگاه عالي آمريكا مبني بر اينكه آيا حق داشتن يا حمل اسلحه يك حق فردي است يا جمعي، اعلام شده كه قانون اين شهر (واشنگتن) بند دوم قانون اساسي آمريكا را مبني بر حق شهروندان براي حمل اسلحه در دفاع از خود، نقض مي‌كند.

آنتونين اسكاليا، قاضي دادگاه عالي آمريكا،‌ گفت: بدون شك بند دوم قانون اساسي آمريكا اين حق را به شهروندان مي‌دهد كه براي دفاع از خود اسلحه حمل كنند.

وي تصريح كرد كه اين دادگاه مشكل خشونت‌هاي ناشي از حمل كلت‌هاي كمري را در شهرهايي همچون واشنگتن جدي مي‌گيرد و يك‌سري ابزارهايي براي مقابله با اين مشكل شامل اتخاذ تدابيري براي كنترل استفاده از كلت‌هاي كمري وجود دارد.

اين حكم در حالي صادر شد كه جورج بوش رييس‌جمهور آمريكا، از صدور اين حكم استقبال كرد و اظهار داشت كه وي به شدت با اين تصميم تاريخي دادگاه عالي آمريكا موافقت مي‌كند و از مقامات واشنگتن خواست كه با جديت براي حفاظت از حقوق قانوني شهروندان اين شهر اقدام كنند.

اين حكم پيروزي براي حاميان استفاده از اسلحه در آمريكا محسوب مي‌شود، اما مخالفان استفاده از اسلحه در اين كشور بار ديگر با اين اقدام مخالفت كردند.

در واشنگتن - ميزبان كاخ سفيد و دولت آمريكا - شديد‌ترين قوانين كنترل استفاده از سلاح در مقايسه با ديگر شهرهاي اين كشور اجرا مي‌شود.

پيشتر داشتن كلت كمري به شدت در اين شهر ممنوع بود و هر نوع سلاحي بايد در خانه و در جايي مهر و موم شده نگهداري مي‌شد.

منبع:
    http://www.tabnak.ir/pages/?cid=12946

خدا رحم کنه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    مغازه های خرید و فروش اسلحه مثل سوپر مارکت ها زیادن توی امریکا؟ و اگه کسی بخواد راحت می تونه اسلحه با مجوز بخره؟
    در مورد خرید اسلحه بله می تونین این قانون اش:

A buyer who is not a citizen of the United States must have lawful alien status and must establish that he or she is a resident of a state by providing a valid photo identification and documentation such as a utility bill or lease agreement which would establish that he or she has resided in the state for at least 90 days prior to the date of the sale

اما برای پروانه صید اگر اهل شکار هستید باید حتما گواهینامه رانندگی داشته باشید.

برای گوله و ساچمه زن این قوانین هست البته برای کلت فرق می کنه و البته باید قبلش دوره ی Gun Safety رو که فکر کنم مثل اینجا چند ساعته نباشه رو بگذرونین!

این سایت لینک های لازم رو می ده:

http://www.prcvt.org.vt.edu/

http://www.vsp.state.va.us/Firearms.shtm

راستی ار ایران قطار فشنگ چرم بخوایم ببریم می شه یا با اینها هم ممکنه تو فرودگاه گیر بدن؟
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

این هم برای خرید اسلحه:

http://www.thegunsource.com/store/home.aspx

سایت مال جناب Eric Thompson هست که به دو تا آدم بدای VT و Northern Illinois اسلحه فروخت. البته ما از دانشگاه بخریم ارزون تره ;D

«دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    تا جایی که من می دونم کسی که سیتیزن نباشه فکر نکنم بتونه سلحه بخره . در اکثر ایالتها کسی حق حمل اسلحه با خودش نداره و باید تو خونه باشه . تو ماشین هم نباید باشه و تو صندوق عقب باید باشه .

یه توصیه به خانومها (یا حتی آقایون ) با توجه به فیلم Seven که این توصیه پلیسی توش مطرح می شه.

اگر در معرض خطر (سرقت، تجاوز، . . . .) قرار گرفتید نباید فریاد بزنید Help چون کسی جونشو از سر راه نیاورده به شما کمک کنه . باید فریاد برنید Fire .
    قوانین حمل اسلحه تو آمریکا رو اونقدر بلد نیستم اما مال کانادا رو همه رو می دونم حمل اسلحه - شکار - تاکسیدرمی! سوال کنید بگم چون 57 بند فقط موارد غیر قانونی اسلحه شکار داره بقیه بماند!

اونی که واسه حمل تو آمریکاست اینه که:

حمل اسلحه پر (چه در خزانه چه در خشاب) درون هر نوع وسیله موتوری هواپیما کالسکه و حتی دوچرخه ممنوع است.

در مورد ماشین صندوق عقب آمریکارو نمی دونم کانادا اینه که:

ساچمه درصورتیکه لوله از کپ خارج شده باشد; گوله گلنگدن, اونوقت مجازه تو ماشین حمل بشه حتی تو پارک های ملی !!!

alitezar
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    این هم برای خرید اسلحه:

http://www.thegunsource.com/store/home.aspx

سایت مال جناب Eric Thompson هست که به دو تا آدم بدای VT و Northern Illinois اسلحه فروخت. البته ما از دانشگاه بخریم ارزون تره ;D

از این مدل های 50BMG هم ماها می تونیم بخریم؟
    این ها چیه, خیلی خفنه !!!!!!!

در جواب سوالتون باید بگم:
    نه حسن! خطرناک حسن!

من منظورتون رو از خفنه نفهمیدم. اگه رخش خفنه اسباب بازیش رو بخر اون رو
    حتما سارا خانم دیده بهت راهنمایی می کنه

اما این مدل نیست کالیبر ه !
    50 صدم اینچی Browning MachineGun
    که از اسمش معلومه که برای تیربار ساخته شده !
    کالیبر خیلی سنگینی ا و به درد شما نخواهد خورد! اطلات بیشتر اگه خواستین خصوصی ...

ضمنا اسلحه با این کالیبر در ایالت های غرب آمریکا کلا ممنوع ,
    شرق خرید آزاد, استفاده برای شکار ممنوع. هر چند به دردی هم نمی خوره.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

کسی میدونه توی کشورهای دیگه هم آزادی اسلحه وجود داره یانه؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)