نقل قول نوشته اصلی توسط Ilia
سلام
این روز آخری حالمونو گرفت این مدیر محبوب
با اینکه این خبر دردناک رو باید به عنوان یک واقعیت تلخ بپذیریم،
اما در مورد این سوال که چطوری می شه که اینطوری می شه باید بیشتر تامل کرد.
سیاستهای این کشور و چشم انداز زیبا! و شعارهای توخالی دانشگاهها و ظاهر بینی و ظاهرسازی و ... که یه خورده با گوشت و خون این مردم آمیخته شده و شده فرهنگ ما همه اش درست!
تقلب و زرنگی و جلو افتادن از بقیه و بالاترین نمره گرفتن و ... که ماها تو مدرسه و دانشگاه یاد می گیریم همه اش درست!
بعدش هم هر کی دروغگو تر و متقلب تر مقامش بالاتر و عزیز تر و ....حکایت دیگریست از واقعیهای تلخی که گریبان ما را گرفته (نمی خوام تعمیم بدم اما ... نمی دونم چی بگم...)
هیچ کسی هم نیست که بپرسه به کجا چنین شتابان؟ (کجا با این عجله؟)
راستی بچه ها! می شه آدم بپره تو یه برکه لجن و آخرش پاک بمونه؟
من که میگم می شه ....
اما من بالاخره نفهمیدم کی (چه کسی) این برکه رو به لجن کشید؟
بچه ها من دارم خفه می شم...
نگاه کن ایلیای عزیز این دختر خانم کوچولو معصومه ابتکار رو می گم یه دانشجوی پاک و سال اولیه بنده خدا که قصد بدی نداره می خواست یه کم شیطنت سال اولیها رو بکنه همین نه می خواسته کل مقاله رو کلمه به کلمه کپی بزنه اسم دانشجو رو هم نزنه و اسم خودش رو بزنه که. خیلی ساده است به خدا دختر خیلی خوبیه انقدر خوبه که حمله کردن سفارت قدرتمند ترین کشور دنیا رو گرفتن و نمی دونم 333 روز یا 666 روز یا ... اشغال کردن بعد سی سال تاوان اقتصادی و جانیش رو مردم می دن. به خدا خیلی نازه قربون اون پف چشمش برم. بعد اصلا گناهی نداره به خدا معصومه معصومه است این معصومه

ولی از شوخی گذشته همه رو لجن مالی کردی رفتها. بابا کل سیستم تشکیل شده از مردم دیگه یعنی من و شما و فامیل های ما و همسایه های ما و ...وضع انقدر هم لجنی نیست که شما گفتی با یه کم ملاحظه درست می شه من شدیدا به این اعتقاد دارم و می تونم ثابت کنم مثلا خود شما با یه نفر قرار می ذاری چند درصد موارد 30 دقیقه دیر می رسی؟ کافیه 30 دقیقه زودتر از قبل راه بیفتی تا مثل آقای فاگ به موقع برسی