صفحه 140 از 171 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

10 oct درخواست رو فرستادیم 12 oct جواب اومد. تا حالا که ظاهرا در عشق اباد به دانشجو ها خیلی خوب ویزا دادن .... امیدوارم که نا امیدمون نکنن. یک راهنمایی دیگه !! به نظرتون برای مورد ما که هر دو نفر دانشجو هستیم و هر دو هم سابقه کار 3-4 سال داریم هر کدوممون جدا گانه یک نامه BS از حساب خودمون ببریم یا اینکه و یک نفرمون رو اون یکی ساپورت مالی بکنه و فقط یک نامه BS از حساب یک نفرمون بریم ؟؟؟
    و اگر هزینه یک سال تحصیل رو دانشگاه حدود 7-8 هزار دلار محاسبه کرده باشه , چه مبلغی رو در BS نشون بدیم کلا؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام
    یک سوال داشتم.
    من با همسرم میرم سفارت و اون زبانش خوب نست . میشه من براشوت ترجمه کنم؟

Junior Member

سلام
    من 7 اکتبر ایمیل زدم و 12 اکتبر ایمیل اومد که واسه 30 نوامبر وقت میدن!!!!
    چرا به ما دیرتر وقت دادن نسبت به اون دوستمون که 10 اکتبر ایمیل زده؟؟!!!!!
    من باید 2 ژانویه اونجا باشیم
    حالا به نظرتون می رسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spn نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم.
    نه دوست عزیز
    اگه در حد رساندن مطلب هستن که هیچ
    اگه نه.مثل همسر یکی از دوستام.همسرتون برن ایروان.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام
    یک سوال داشتم.
    اون روزی که من بودم یه مادر و دختر برای ویزای توریستی اومده بودن که دختر نقش مترجم رو برای مادر بازی میکرد که در نهایت مادر ویزا گرفت
    اما خب به نظر من اگه همسرتون روی سوالاتی که معمولا آفیسر میپرسه کار کنه میتونه یه سری جواب براش آماده کنه و مشکلی نیست
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام
    من 7 اکتبر ایمیل زدم و 12 اکتبر ایمیل اومد که واسه 30 نوامبر وقت میدن!!!!
    چرا به ما دیرتر وقت دادن نسبت به اون دوستمون که 10 اکتبر ایمیل زده؟؟!!!!!
    من باید 2 ژانویه اونجا باشیم
    حالا به نظرتون می رسم؟
    عشق آباد معمولا 2 هفته ای کلیر میکنه و به احتمال خیلی زیاد به کلاستون میرسید
    اما اگه خواستید می تونید یه ایمیل به سفارت بزنید ببینید امکان داره یه وقت زودتر بهتون بدن
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط panahi1361 نمایش پست ها
    به سلامتی
    میشه بگید سینگل دادن یا مالتیپل؟
    واسه فرصت مطالعاتی بود. بهش سینگل دادن

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

Exclamation پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

کاربران گرامی

لطفا پیش از طرح پرسش های خود، عنوان مناسب با آنها را پیدا کنید و از انجام مکالمات شخصی و غیر مفید برای عموم بپرهیزید.

با تشکر از همکاری شما،
    مدیریت انجمن امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط آیت نمایش پست ها
    10 oct درخواست رو فرستادیم 12 oct جواب اومد. تا حالا که ظاهرا در عشق اباد به دانشجو ها خیلی خوب ویزا دادن .... امیدوارم که نا امیدمون نکنن. یک راهنمایی دیگه !! به نظرتون برای مورد ما که هر دو نفر دانشجو هستیم و هر دو هم سابقه کار 3-4 سال داریم هر کدوممون جدا گانه یک نامه BS از حساب خودمون ببریم یا اینکه و یک نفرمون رو اون یکی ساپورت مالی بکنه و فقط یک نامه BS از حساب یک نفرمون بریم ؟؟؟
    و اگر هزینه یک سال تحصیل رو دانشگاه حدود 7-8 هزار دلار محاسبه کرده باشه , چه مبلغی رو در BS نشون بدیم کلا؟؟
    سلام دوست عزیز ... BS کسی رو میخوان که به عنوان applicant اصلی است .... من و خانومم هم با هم رفتیم ولی فقط BS منو میخواست .... مبلغ BS باید به نرخ دلار رسمی (1226 تومان) یه مقداری بیشتر از هزینه 1 سال زندگی باشه ... البته در این مورد بهتره از دوستان دیگه هم بپرسید چون برای ما که فرصت مطالعاتی هستیم به اندازه 6 ماه زندگی هست ..... موفق باشید.

سلام
    یک سوال داشتم.
    سلام دوست عزیز ... نگران نباشید ... اگه applicant اصلی شما هستید میتونید سوالات رو برای خانومتون ترجمه کنید ... ولی سوالاتش زیاد سخت نیست .... اگه خانومتون یه کم آشنایی داشته باشه خودش هم میتونه جواب بده به سوالات....موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)