صفحه 88 از 171 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان
    من 26 جولای ساعت 9 صبح وقت سفارت دارم. یه سوال داشتم اینکه اون مبلغ 160 دلار رو باید به سفارت نقدی بدم تو عشق آباد یا باید بریزم بانک؟ از توضیحات سایتش متوجه نشدم روش پرداخت چه طوریه؟

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 26 جولای ساعت 9 صبح وقت سفارت دارم. یه سوال داشتم اینکه اون مبلغ 160 دلار رو باید به سفارت نقدی بدم تو عشق آباد یا باید بریزم بانک؟ از توضیحات سایتش متوجه نشدم روش پرداخت چه طوریه؟
    سلام
    باید نقدی بدید سفارت

سلام لطفآ اگه کسی رجکتی بوده که تو عشق اباد بهش ویزا دادن یه خبر بده. واقعا ممنون میشم. در ضمن برای ۹ اوگوست کسی هست ؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza1984 نمایش پست ها
    سلام لطفآ اگه کسی رجکتی بوده که تو عشق اباد بهش ویزا دادن یه خبر بده. واقعا ممنون میشم. در ضمن برای ۹ اوگوست کسی هست ؟
    بله بچه هایی بودن که تاشکند و قبرس ریجکت شده بودن اما عشق آباد ویزا گرفتن!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

دوستان، اگه تو عشق آباد به همه‌ی دانشجوها ویزا می‌دن یعنی به کسی که برادرش آمریکا سیتیزن باشه و بخواد بره همون شهر هم احتمال ویزا دادن بالاست؟ کسی هست که مورد مشابه داشته یا شاهد بوده که مورد مشابه من ویزا گرفته باشه؟ ممنون می‌شم اگه زودتر جواب بدین چون باید بین دوبی و عشق آباد یکی را انتخاب کنم (آنکارا گفت وقتاش پره)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin123 نمایش پست ها
    دوستان، اگه تو عشق آباد به همه‌ی دانشجوها ویزا می‌دن یعنی به کسی که برادرش آمریکا سیتیزن باشه و بخواد بره همون شهر هم احتمال ویزا دادن بالاست؟ کسی هست که مورد مشابه داشته یا شاهد بوده که مورد مشابه من ویزا گرفته باشه؟ ممنون می‌شم اگه زودتر جواب بدین چون باید بین دوبی و عشق آباد یکی را انتخاب کنم (آنکارا گفت وقتاش پره)
    یکی از دوستای من برادرش آمریکا بود و عشق آباد مصاحبه داشت و گرفت.(البته نمیدونم دوستم میخواست به همون ایالت بره یا نه) اصلا آفیسر حرفی راجع به این نزده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedpersian نمایش پست ها
    یکی از دوستای من برادرش آمریکا بود و عشق آباد مصاحبه داشت و گرفت.(البته نمیدونم دوستم میخواست به همون ایالت بره یا نه) اصلا آفیسر حرفی راجع به این نزده بود.
    ممنون از پاسخ سریعتون. این دوستتون برادرش سیتیزن (یا گرین‌کارتی) بود؟

من برادرم جولای 16th دوبی ریجکت شد بخاطره اینکه من دارم تو همون شهری درس میخونم که اون پذیرش گرفته. البته منم اول همون دانشگاه بودم باد ترانسفر کردم. والی همینو به اضافه اینکه ساپورت ملی هم یکی بود (از یک شرکت) بهونه کردن رجکتش کردن. گفتن چرا داداشت با ساپورت شرکتی که تورو هم ساپورت میکنه رفته حالا رفته ی دانشگاه دیگه با فاند. فکر کنم. خلاصه دوبی انگار رو این چیزا حساس هست.

از بچه ها کسی از دوبی ریجکت شده ولی از عشق اباد بهش داده باشن؟

من 17 جولای بودم و 18 امم دوستام بودن.اصلا غیر ممکنه که ترکمنستان کسیو ریجکت کنه

بچه ها من منتظر کانفیرمیشن سفارتم. یه ایمیل به من زدن گفتن 16 اگست وقت هست می خای من اکی کردم همون ایمیل اولی که زدن برای سفارت ترکمنستان کافیه یا یه ایمیل دیگه به عنوان کانفیرمیشن میزنن من باید منتظر بمونم یا همون ایمیل اولییه رو ببرم سفارت ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)