صفحه 96 از 171 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان عزیز
    دوستانی که 15 آگوست وقت دارید لطفا پیغام خصوصی بفرستید.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    خواهش می کنم...
    بله شما توی اتاق آفیسر می تونید مدارک اضافه رو با خودتون ببرید اگه نیاز شد بدین به آفیسر
    باید اصل I20 رو امضاء کنید و تحویل بدید بعد مصاحبه بهتون برمیگردونن
    سلام آقا صدرا
    یه سوالی داشتم
    من قبلا در تاریخ 25 جولای وقت سفارت داشتم و ریجکت شدم ...... دوباره عشق آباد برای 16 آگوست وقت سفارت دارم
    در فرم I-20 هم تاریخ 25 جولای رو نوشتم و امضا کردم

حالا چکار کنم همون رو ببرم سفارت آمریکا تو عشق آباد اشکال نداره با تاریخ قبلی؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط fshokri نمایش پست ها
    سلام آقا صدرا
    یه سوالی داشتم
    من قبلا در تاریخ 25 جولای وقت سفارت داشتم و ریجکت شدم ...... دوباره عشق آباد برای 16 آگوست وقت سفارت دارم
    در فرم I-20 هم تاریخ 25 جولای رو نوشتم و امضا کردم

حالا چکار کنم همون رو ببرم سفارت آمریکا تو عشق آباد اشکال نداره با تاریخ قبلی؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    سلام
    نه مهم نیست تو I20 چه تاریخی نوشتید و امضاء کردید
    موفق باشید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roady نمایش پست ها
    na nadadeh boodan..male shoma chetor shod,,javab nadadan
    نه آقا واسه من خبری نشد منتها به یکی دیگه از دوستامم همین مثل شما جواب داده بودن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matarsak نمایش پست ها
    عشق آباد تو خود سفارت پرداخت می کنید. همون 160 دلار رو میگیرن، نه بیشتر. یک فیش هم بهتون میدن که مهم هست، نگهش دارید.
    سلام خدمت شما دوست عزیز سوالی داشتم

برای مصاحبه قبلیم که ریجکت شدم SEVIS Fee رو برام پرداخت کردند .... مجددا وقت مصاحبه دارم در عشق آباد. مجددا نیاز به پرداخت SEVIS Fee هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fshokri نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست عزیز سوالی داشتم

برای مصاحبه قبلیم که ریجکت شدم SEVIS Fee رو برام پرداخت کردند .... مجددا وقت مصاحبه دارم در عشق آباد. مجددا نیاز به پرداخت SEVIS Fee هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    SEVIS Fee یکسال اعتبار داره و نیازی به پرداخت مجدد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    SEVIS Fee یکسال اعتبار داره و نیازی به پرداخت مجدد نیست.
    سلام دوستان
    لطفا اگر در مورد فرم ds 7002 برای ویزای j اطلاعی دارین ممنون می شم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام دوستان.چند تا سوال ازتون داشتم.من دکتر دامپزشک هستم و خواهرم پزشک.هر دومون معدل خوب و مقاله معتبر نداریم.هر دو از 1 برنامه certificate of cytotechnology یک ساله از دانشگاه california state university پذیرش گرفتیم و هر دو در گرفتن وقت از آنکارا نا موفق بودیم و روز 29 آگوست از عشق آباد وقت گرفتیم.خواهر من متاهل هستن و برای شوهرشون هم واسه ویزای f2 می خوان اقدام کنند و من مجرد هستم.چند تا سوال ازتون داشتم و خواهشمندم راهنمائی ام کنید.

1.به طور کلی عیبی نداره که هردومون در 1 روز و برای 1 رشته در 1 سفارت بریم مصاحبه؟؟یعنی آفیسر سفارت خونه به علت اینکه خواهر برادریم ،ریجکتمون نمی کنه؟؟بهتر نیست روز مصاحبه یا محل مصاحبه ما متفاوت باشه؟؟
    2.چقدر احتمال داره که به ما ویزا بدن؟با توجه به اینکه من 2 تا ریجکتی ویزای توریستی شینگن دارم ولی خواهرم 2 تا ویزای شینگن دارن(اصولا ویزای توریستی 1 کشور به ویزای تحصیلی امریکا مربوط هست؟) و اینکه رشته ای که پذیرش گرفتیم هم اونقدر ها معتبر نیست و ما ازش به عنوان کلیدی برای ورود به آمریکا داریم استفاده می کنیم تا بتونیم تو دوره های کاپلان شرکت کنیم نه اینکه بخوایم صرفا اون رشته رو بخونید .در ضمن هر دو از بیمارستان داخل ایران scholarship letter داریم که قراره 15000$ برای طی کردن این دوره به ما اختصاص بدن و بعد از طی کردن این دوره هم تو اون بیمارستان ها قراره مشغول به کار بشیم(البته این نامه ها فرمالیته است و به خاطر آشنائی با مدیران اون 2 بیمارستان به ما داده شده).این scholarship letter و مبلغ فاند در I-20 هم ثبت شده.هر دو 1 سند مالکیت و حدود 40000 $ bank statement هم داریم.
    3.با توجه به مسائل فوق،پیشنهادتون چیه؟؟لطفا راهنمائی کنید.ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    cell and developmental biology- CSULA

دوستان کسی میدونه آفیسرا هر چند وقت 1 بار عوض میشن؟ کسی اوایل آگوست نوبت نداره؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط yas_ui21 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه آفیسرا هر چند وقت 1 بار عوض میشن؟ کسی اوایل آگوست نوبت نداره؟
    البته نمیشه یه قاعده کلی گفت اما از پارسال تا حالا 3 تا آفیسر عوض شده معمولا هر 4-3 ماه یک بار
    اما جای نگرانی نیست تجربه بچه ها نشون داده روز به روز شرایط عشق آباد بهتر شده
    پس با انرژی مثبت برید و انشاءالله با دست پر برگردید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)