صفحه 99 از 171 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط goli65k نمایش پست ها
    سلام.sevis fee را هم ميشه در سفارت برداخت كرد?
    نه SEVIS fee رو باید از طریق سایت http://www.fmjfee.com پرداخت کنید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .... من هم برای ویزای J1 اقدام کردم و همسرم برای ویزای J2 ولی فقط فرم DS-2019 رو همراهمون بردیم ..... اصلاً چنین فرمی رو نشنیدیم .... موفق باشید.
    سلام دوست عزیز.
    من هم برا J-1 میخوام وقت بگیرم. تاریخ DS-2019 هم برا Oct هستش. خواستم ببینم آیا شما کجا رو پیشنهاد میدین؟ آیا اینکه برا روز مصاحبه RP و ترجمه شناسنامه و کارت ملی و مدارک کارشناسی و ارشدم رو هم لازم دارم یا نه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین. مرسی

Junior Member

سلام دوستان.من برای سفارت امریکا در عشق آباد فرم ds-160 رو پر کردم و به ای میل سفارت فرستادم و برای 29 آگوست وقت گرفتم.بنا بر توصیه دوستان؛از اونجائی که 2 مهر ریجکت ویزای توریستی شینگن در پاسپورتم وجود داشت برای تعویض پاسپورت اقدام کردم تا با مهر ریجکت وارد سفارت امریکا نشم.تا 10 روز دیگه پاسپورت جدید دستمه.الان باید چیکار کنم؟؟آیا وقت سفارتی که با شماره پاسپورت قبلی گرفتم باطل می شه؟؟دوباره باید فرم ds-160 رو واسه همون سفارت با شماره پاسپورت جدید پر کنم؟
    ممنونم که راهنمائی می کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-javan نمایش پست ها
    سلام دوستان.من برای سفارت امریکا در عشق آباد فرم ds-160 رو پر کردم و به ای میل سفارت فرستادم و برای 29 آگوست وقت گرفتم.بنا بر توصیه دوستان؛از اونجائی که 2 مهر ریجکت ویزای توریستی شینگن در پاسپورتم وجود داشت برای تعویض پاسپورت اقدام کردم تا با مهر ریجکت وارد سفارت امریکا نشم.تا 10 روز دیگه پاسپورت جدید دستمه.الان باید چیکار کنم؟؟آیا وقت سفارتی که با شماره پاسپورت قبلی گرفتم باطل می شه؟؟دوباره باید فرم ds-160 رو واسه همون سفارت با شماره پاسپورت جدید پر کنم؟
    ممنونم که راهنمائی می کنید
    دوست عزیز، تنها راهی که دارید برای اینکه وقتتون باطل نشه، باسد حتما" پاسپورت قبلیتون رو ببرید. درب ورودی سفارت که شماره پاستون رو در سیستمشون چک میکنن، ارائه بدید فدیمی رو، بعد که رفتید داخل، به خانمی که مدارک میگیره، پاس جدید رو بدید. موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها
    دوست عزیز، تنها راهی که دارید برای اینکه وقتتون باطل نشه، باسد حتما" پاسپورت قبلیتون رو ببرید. درب ورودی سفارت که شماره پاستون رو در سیستمشون چک میکنن، ارائه بدید فدیمی رو، بعد که رفتید داخل، به خانمی که مدارک میگیره، پاس جدید رو بدید. موفق باشین
    پاس قبلیم باطل شده و سوراخ شده.مشکلی ایجاد نمی کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-javan نمایش پست ها
    پاس قبلیم باطل شده و سوراخ شده.مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    نه، فقط واسه اینکه نشون بدید شماره پاس قبلیتون که باهاش وقت گرفتید، مربوط به این پاس بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_m نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    من هم برا J-1 میخوام وقت بگیرم. تاریخ DS-2019 هم برا Oct هستش. خواستم ببینم آیا شما کجا رو پیشنهاد میدین؟ آیا اینکه برا روز مصاحبه RP و ترجمه شناسنامه و کارت ملی و مدارک کارشناسی و ارشدم رو هم لازم دارم یا نه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین. مرسی
    سلام رامین جان ... من والا فقط عشق آباد رفتم و از جاهای دیگه خبر ندارم ... از شانس بد فقط زمان کلیرنس من طول کشیده .... حتی به خانمم هم 20 جولای ایمیل کلیرنس دادن .... ولی دوستای دیگه ای که برای فرصت رفتن عشق آباد دو هفته ای و بعضی ها هم کمتر از دو هفته ویزاشون کلیر شد ..... من هم پیشنهاد میکنم که شما عشق آباد برید .... من زمان مصاحبه فقط RP، BS و گواهی انگلیسی اشتغال به تحصیل (که اصلاً یادم رفت به مصاحبه کننده بدم) بهمراه SEVIS Fee و DS-2019 و Invitation Letter رو دادم ..... چیز دیگه ای لازم نبود .... فقط یه نکته ای شما اگه گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی (که تو دانشگاه ما (علم و صنعت) واحد ارتیاطات بین الملل دانشگاه بهمون میده) رو گرفتید حتماً نشونشون بدید تا دلیلی باشه که باید بعد از اتمام فرصت برگردید ایران... مدارک تحصیلی هم نیازی نیست .... ولی مدارکتون همراهتون باشه شاید ازتون خواستند .... ولی اگه نخواستن نشون ندید چون ممکنه زمان کلیرنستونو بیشتر کنه .... ولی اگه کلیر شدید مدارکتون رو برای ارائه به دانشگاهی که دارید میرید همراهتون ببرید .... موفق باشید.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام به همگی!
    کا 6 آگوست مساحبه داشتیم!
    کلاً 9 نفر دانشجو بودیم که 7 نفر رفتن برای کلیرنس شرایطشون به صورت زیر بود:
    1.مستر عمران بدون فاند و فامیل توی آمریکا از یه دانشگاه عالی ( به این مورد درباره ی منابعی که ساپورتش میکنن یه جنتا سوال پرسیده بود.)
    2. مستر برق بدون فاند، میرفت همون شهری که خواهرش اونجاست چند سالی هم ین لیسانس و فوقش اختلاف بود و سربازیم رفته بود. ( در مورد این یکی به پروژه ی لیسانسش گسر داده بود چون گرایشش مخابرات بود و هیچ اشاره ای به فامیلش نکرده بوذ! )
    3. دکترای عمران، فول فاند الیته 3000$ در سال کم داشت.( یادم نیست در مورد مساحبش چی گفت!)
    4. دکتری عمران محیط زیست، بدون فاند بدون فامیل در آمریکا.( از ایشونم یه چنتا سوال اضافه در مورد ساپورتش پرسید.)
    5. دکترای صنایع به همراه خانومش که بیش از 10 سال از فار التحصیلیش میگذشت بدون فاند و میرفت همون دانشکده ای که برادرش اونجا دکترای صنایع بخونه! ( این موردم یادم نیست نکته ی خواسی داشت یا نه،)
    6. مستر فیزیک، فول ماند، بدون فامیل تو آمریکا( کلاً مساحبه 30 ثانیه طول نکشید ستا سوال اینکه چرا آمریکا؟ ریسرچ اینترست؟ و اینکه بعد از تحصیلت
    چه میکنی؟ با هم پرسید منم با هم برای هر کدوم دقیقاً یک جمله جواب دادم بعدش برای پر کردن وقت پرسید آمریکا با کی زندگی میکنی؟ گفتم احتملاً با یکی از دوستام که داره 8 آگوست میره هم خونخ میشم. گفت چند ساله آمریکاست گفتم تازه 8 آگوست داره از ایران میره!) بعدم تبریک و فرم ایمیل

آفیسر هموم خانوم مسن بود.
    دو نفر هم متاسفانه ریجکت شدن که البته شرایطشون خیلی خیلی خاص و بحرانی بود!
    جفتشون قبلاً دوبی ریجکت شدن، پذیرش یکیشون برای لیسانس دوم بود و اون یکی نمره ی زبانش کم بود و این نکته تو آی-20 اومده بود در ضمن جفتشون هم فامیل نزدیک در آمریکا داشتن که ساپورتشون میکرد! یکیشون که اصلاً میرفت همون شهر برادرش!

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

یادم رفت اینم بگم که من به آفیسر گفتم که فاندم کاملاً بستگی داره که تو تاریخ I-20 برسم دانشگاهم!
    اونم گفت که نگران نباش، ما تلاشمون و میکنیم در ضمن 10 روز قبل از رفتنت هم بما زنگ بزن.
    تاریخ I-20 من 20 آگوست خورده. به یکی دیگه از بچه ها هم همینو گفت اما به بقیه صرفاً گفت ما تلاش میکنیم برسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    یادم رفت اینم بگم که من به آفیسر گفتم که فاندم کاملاً بستگی داره که تو تاریخ I-20 برسم دانشگاهم!
    اونم گفت که نگران نباش، ما تلاشمون و میکنیم در ضمن 10 روز قبل از رفتنت هم بما زنگ بزن.
    تاریخ I-20 من 20 آگوست خورده. به یکی دیگه از بچه ها هم همینو گفت اما به بقیه صرفاً گفت ما تلاش میکنیم برسید.
    علیرضای عزیز با تشکر از اینکه گفتید چه اتفاقی افتاده. استرس ها رو کم کردی و به من که امید دادی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)