صفحه 4 از 127 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1265

موضوع: سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    1- در مورد مونيتور ها من فكر ميكنم اگر روندي در قبل خوب پيش رفته ( مانيتور زير ميز) گر چه من تا بحال نديدم اون رو، به سياق اسبق! بمونه بهتر هست، حالا ممكنه شما يه فرمت جديد پياده كنيد و تا بياد امتحان خودشو پس بده يه 10 سري متقاضي خداي نكرده كباب شن!...
    2- دفعه قبلي كه من مي خواستم امتحان بدم در يه سنتر اجاره نميدادن بچه ها خوراكي از جمله ( آبميوه يا شوكولات!) ببرن داخل! اوضاعي بود...خود من به سري مذاكرات با نماينده ets در اين باره داشتم! و وسط امتحان دو سه باري به خود او زحمت دادم بره از جامداديم شو كلات بياره!!!! ببينيد شايد اين موضوع ساده به نظر برسه ولي شايد واقعا كسي حالا بنابر عادت يا هر دليل ديگه اي بخواد مثلا شكلات بخوره... مي خوام بدونم اين قانونه كه كسي نميتونه حتي شكلات بياره واقعا و قدغن هست؟! به ets نمياد از اين قانونها وضع كنه!
    ممنون
    سلام.
    ماتینورها که فعلا به روال سابق خواهد بود.اما قرار رو یکی از میزها اون حالتی که نه کامل بالا باشه و نه کامل پایینو درست کنن در صورتیکه همه چیش ok بود اون موقع رو همه میزها این تغییر انجام بشه.(و صد در صد ابتدا تمام جوانب کار بررسی میشه و بعد عملیاتیش می کنیم)
    در مورد خوراکی یکی از دلایل اینکه نمی زارن بعضی سنترها با خودتون خوراکی ببرین اینه که ، ممکنه رو کیبوردو اینا بریزه نوچ و کثیف کنه اونارو و حتی خرابشون کنه که البته ما اجازه میدیم همراه خودشون انواع واقسام خوراکی با خودشونم بیارن و در ضمن در حین Break هم خودمون به بچه ها رانی و کیک میدیم.(لازم به ذکره که نماینده ETS در هیج یک از سنترها نیست و احتمالا منظور شما نماینده و یا مسول اون سنتر بوده چون از نظر ETS هیچ یک از سنترها نماینده این شرکت نیستند مگر NOET که باهاش قرارداد رسمی داره و از NOET به عنوان representative خود در ایران نام میبره )

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_iBT_Tech

سلام.
    ماتینورها که فعلا به روال سابق خواهد بود.اما قرار رو یکی از میزها اون حالتی که نه کامل بالا باشه و نه کامل پایینو درست کنن در صورتیکه همه چیش ok بود اون موقع رو همه میزها این تغییر انجام بشه.(و صد در صد ابتدا تمام جوانب کار بررسی میشه و بعد عملیاتیش می کنیم)
    در مورد خوراکی یکی از دلایل اینکه نمی زارن بعضی سنترها با خودتون خوراکی ببرین اینه که ، ممکنه رو کیبوردو اینا بریزه نوچ و کثیف کنه اونارو و حتی خرابشون کنه که البته ما اجازه میدیم همراه خودشون انواع واقسام خوراکی با خودشونم بیارن و در ضمن در حین Break هم خودمون به بچه ها رانی و کیک میدیم.(لازم به ذکره که نماینده ETS در هیج یک از سنترها نیست و احتمالا منظور شما نماینده و یا مسول اون سنتر بوده چون از نظر ETS هیچ یک از سنترها نماینده این شرکت نیستند مگر NOET که باهاش قرارداد رسمی داره و از NOET به عنوان representative خود در ایران نام میبره )
    سلام
    ببخشيد ميشه در مورد تاريخ احتمالي تغييرات در خصوص مانيتور ها رو ذكر بفرمايين؟ Agu, Sep,Oct و ..؟
    در ضمن مگه دوستان داوطلب زير شش سال هستن كه كيبورد اينارو نوچ كنند؟! نفرمايين 8)...
    والا در مركز قبلي كه من امتحان دادم يه خانم اهل انگلستان كه ميگفت نماينده ets هست و خودش پاسپورت ها رو چك ميكرد، گفت كه ets قانون گذاشته كه هيچي همراهتون نباشه!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht

خیلی ممنونم از پاسختون. در مورد مانیتور من از حرفها اینطور فهمیدم که مانیتورهای زیر شیشه ای هستند، این یعنی چه جوری؟ ???
    یعنی مانیتورها زیر میز هستند تا نفر پشت سریتون دیدی نسبت به مانیتور شما نداشته باشه (عکسش رو سایت هست بزارید لینکشو پیدا کنم براتون بزارم تا ببینید)
    در ضمن شما وقتی کشوی زیرمیزی کیبوردو بکشید جلو و به صندلیتون تکیه بدید می تونید مانیتورو براحتی ببینید و مشکلی نخواهید داشت . من که اینجور میزارو دوست دارم و تو اتاق خودم تو سنجش یدونه از این میزا هم دارم
    والا من که امتحان دادم کمرم خشکید و نمی تونستم هم به صندلی تکیه بدم و هم روی مونیتور زیر شیشه ای مسلط باشم (بخصوص توی Reading). نمی دونم شاید این مشکل من بوده!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    در حال حاضر امتحان همه هم زمان شروع میشه و همه با هم بر روی Continue اول که عکسشونو میبینن کلیک می کنند. در ضمن به اندازه کافی در این آزمونهای گذشته برای تقلب تلاش شده است پس نمی توان یک سری از مانیتورها را بالا اورد و یا یک سری پایین باشند.(شما مو رو میبینید و ما باید برای رعایت استانداردهای ETS انواع و اقسام پیچشهای مورو ببینیم)
    فکر نمی کنم دقیقا هر 80 نفر در یک لحظه دکمه Continue رو کلیک کنند (من این مورد رو خودم دیدم که مثلا بعضی بچه ها یک دقیقه دیرتر میزدند) و حتی متن هایی رو که قبل از امتحان میاد همه بچه ها همزمان نمی خونند تا به متن های اصلی برسند. بعضی ها از اون یک دقیقه استراحت بین قسمت های مختلف امتحان هم صرف نظر می کنند و کلا متفاوت بودن فرمت short و long امتحان امکان تقلب رو به صفر رسونده. و همون طور که خودتون بهتر میدونید همه همزمان امتحانشون تموم هم نمیشه و به مراتب دیده شده بعضی ها حتی نیم ساعت زودتر از آخرین نفر امتحانشون تموم شده است. توی امتحانات کاغذی شاید تقلب امکان پذیر باشه اما توی iBT با این شرایط حساب شده احتمالش بسیار کمه. شما اگه به فکر بچه ها هستید خیلی راحت می تونید کامپیوترهایی که پشت سر هم هستند رو به ترتیب زیر میزی و رومیزی کنید که در این صورت هیچ دیدی نسبت به کامپیوتر جلو بوجود نیاد. درضمن شما که دوربین مداربسته دارید و فیلم روز امتحان را ضبط میکنید و به گفته خودتون برای ETS ارسال می کنید! دیگه نباید نگران تقلب باشید.
    با اینکه به نظر من امکان تقلب توی iBT خیلی پایینه (شما توی 82 دوره امتحان که هر دوره 80 نفر هم شرکت کننده داشتید یعنی تقریبا 6500 نفر چند مورد تقلب دیدید؟ یه احتمال سادست!) استفاده از مونیتورهای رومیزی تقلب رو افزایش نمیده چون هیچ دو نفری دقیقا امتحانشون همزمان نیست. شما خیلی راحت میتونید برای اطمینان مثل مجتمع فنی تهران خودتون امتحان بچه ها رو با تاخیر شروع کنید. اون روزی که من مجتمع امتحان دادم با اینکه کمتر از 20 نفر هم بودیم نفر اول تقریبا 20 دقیقه زودتر از نفر آخر امتحانش رو شروع کرد. یکی از مهمترین دلایل مختلف بودن فرمت امتحان هم شاید جلوگیری از تقلب بوده. به هرحال توی امتحانات کاغذی قبل از امتحان, در حین امتحان و هم بعد از امتحان امکان تقلب بسیاره اما توی iBT خیر! مگر اینکه مراقب ها خدای نکرده ...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Senior Member

در حال حاضر امتحان همه هم زمان شروع میشه و همه با هم بر روی Continue اول که عکسشونو میبینن کلیک می کنند. در ضمن به اندازه کافی در این آزمونهای گذشته برای تقلب تلاش شده است پس نمی توان یک سری از مانیتورها را بالا اورد و یا یک سری پایین باشند.(شما مو رو میبینید و ما باید برای رعایت استانداردهای ETS انواع و اقسام پیچشهای مورو ببینیم)
    فکر نمی کنم دقیقا هر 80 نفر در یک لحظه دکمه Continue رو کلیک کنند (من این مورد رو خودم دیدم که مثلا بعضی بچه ها یک دقیقه دیرتر میزدند) و حتی متن هایی رو که قبل از امتحان میاد همه بچه ها همزمان نمی خونند تا به متن های اصلی برسند. بعضی ها از اون یک دقیقه استراحت بین قسمت های مختلف امتحان هم صرف نظر می کنند و کلا متفاوت بودن فرمت short و long امتحان امکان تقلب رو به صفر رسونده. و همون طور که خودتون بهتر میدونید همه همزمان امتحانشون تموم هم نمیشه و به مراتب دیده شده بعضی ها حتی نیم ساعت زودتر از آخرین نفر امتحانشون تموم شده است. توی امتحانات کاغذی شاید تقلب امکان پذیر باشه اما توی iBT با این شرایط حساب شده احتمالش بسیار کمه. شما اگه به فکر بچه ها هستید خیلی راحت می تونید کامپیوترهایی که پشت سر هم هستند رو به ترتیب زیر میزی و رومیزی کنید که در این صورت هیچ دیدی نسبت به کامپیوتر جلو بوجود نیاد. درضمن شما که دوربین مداربسته دارید و فیلم روز امتحان را ضبط میکنید و به گفته خودتون برای ETS ارسال می کنید! دیگه نباید نگران تقلب باشید.
    با اینکه به نظر من امکان تقلب توی iBT خیلی پایینه (شما توی 82 دوره امتحان که هر دوره 80 نفر هم شرکت کننده داشتید یعنی تقریبا 6500 نفر چند مورد تقلب دیدید؟ یه احتمال سادست!) استفاده از مونیتورهای رومیزی تقلب رو افزایش نمیده چون هیچ دو نفری دقیقا امتحانشون همزمان نیست. شما خیلی راحت میتونید برای اطمینان مثل مجتمع فنی تهران خودتون امتحان بچه ها رو با تاخیر شروع کنید. اون روزی که من مجتمع امتحان دادم با اینکه کمتر از 20 نفر هم بودیم نفر اول تقریبا 20 دقیقه زودتر از نفر آخر امتحانش رو شروع کرد. یکی از مهمترین دلایل مختلف بودن فرمت امتحان هم شاید جلوگیری از تقلب بوده. به هرحال توی امتحانات کاغذی قبل از امتحان, در حین امتحان و هم بعد از امتحان امکان تقلب بسیاره اما توی iBT خیر! مگر اینکه مراقب ها خدای نکرده ...
    شما یه دوره امتحان رو دیدی، اون فردی که اون توضیح رو میده طبق نظر خود شما 82 دوره !
    به نظر من که توضیحات ایشون کاملا قانع کننده است ...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    من يه توضيح كوتاهي رو اينجا ضميمه كنم:
    البته كاملا انتظار پاسخگويي از مسئول محترمي كه اينجا عضو شدن و جواب سوالات دوستان رو مي دهند، از طرف همه بچه هايي كه مي خوان در مركز سازمان سنجش امتحان بدن هست و اميدوارم پاسخگويي ايشون همچنان تداوم داشته باشه، ولي خوب در هر حال بايد به اين موضوع هم توجه كرد كه اين مسئولين محترم هم در حد توانايي و امكانات در ايران دارن سعي شون رو ميكنند. در هر حال ايشالا كه مشاركت سازنده همچنان تداوم داشته باشه.
    ممنون هستم

Member
    رشته و دانشگاه

با اینک تقره به نظر من امکان تقلب توی iBT خیلی پایینه (شما توی 82 دوره امتحان که هر دوره 80 نفر هم شرکت کننده داشتید یعنییبا 6500 نفر چند مورد تقلب دیدید؟ یه احتمال سادست!) استفاده از مونیتورهای رومیزی تقلب رو افزایش نمیده چون هیچ دو نفری دقیقا امتحانشون همزمان نیست. شما خیلی راحت میتونید برای اطمینان مثل مجتمع فنی تهران خودتون امتحان بچه ها رو با تاخیر شروع کنید. اون روزی که من مجتمع امتحان دادم با اینکه کمتر از 20 نفر هم بودیم نفر اول تقریبا 20 دقیقه زودتر از نفر آخر امتحانش رو شروع کرد. یکی از مهمترین دلایل مختلف بودن فرمت امتحان هم شاید جلوگیری از تقلب بوده. به هرحال توی امتحانات کاغذی قبل از امتحان, در حین امتحان و هم بعد از امتحان امکان تقلب بسیاره اما توی iBT خیر! مگر اینکه مراقب ها خدای نکرده ...
    دوست گرامی
    با توجه به جلسات متعدد (حضوری، تلفنی ، اینترنتی) با Security Office موسسه ETS که داشته ایم نکاتی از آزمون (نرم افزار ، لایه های امنیتی ، فرمت آزمون و ... ) بر ما مشخص شده که شیوه فعلی از کمترین ریسک برخوردار است که برای شما و سایر دوستانی که تعداد محدودی آزمون داده اند و یا با افراد کم اطلاع مشورت می کنند قابل درک نیست.
    تا جایی که رعایت مسائل امنیتی\اداری خدشه دار نشود دلایلی آوردم ، که امیدوارم قانع شده باشید و لازم به ذکر است بسیاری از مسائل امنیتی وجود دارد ، که با بیان آنها تنها امنیت آزمون بخطر می افتد و ما از ذکر دلایل بیشتر معذوریم.

maryamgoli: من فكر ميكنم موضوع تقلب اصلا موضوع جالبي براي بحث نيست و اگه بحث رو به سمت نتيجه گيري هاي موثرتر و كاراتر سوق بديم بهتر هست.
    با تشكر

Junior Member

سلام
    1سوال من online ثبت نام كردم و مي خوام بدونم تا روز قبل از امتحان نبايد كاري رو به صورت حضوري انجام بدم؟و براي روز امتحان چه مداركي رو بايد همراه داشته باشم؟؟
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    من خواهشم از كاربر عزيزي كه در مورد GRE سوال ديگه اي از مركز سازمان سنجش داره اين هست كه لطفا در بخش GRE يه موضوع براش ايجاد كنه كه من هم پست هاي مربوط به GRE در اين موضوع رو پس از تقسيم به اونجا انتقال بدم.
    ممنون هستم.

پ.ن : for sadra: آقا صدرا فكر كنم با سخت گيري هاي شما سازمان سنجش كلي از قوانينش رو ديگه ابطال كنه
    از NOET-IBT-TECH هم به خاطر اينكه به سوالهاي بچه ها پاسخ مي دهند، تشكر ميكنيم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط narges B
    سلام
    1سوال من online ثبت نام كردم و مي خوام بدونم تا روز قبل از امتحان نبايد كاري رو به صورت حضوري انجام بدم؟و براي روز امتحان چه مداركي رو بايد همراه داشته باشم؟؟
    تافل را می فرمایید و یا GRE؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)