صفحه 188 از 238 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

سلام چند سوال توی فرم IMM0008 E
    1) سوال 4 : Immigration office requested for processing this application باید نوشت : Ankara؟
    2) کارت ملی تاریخ صدور نداره توی ایران خالی باشه اشکال داره ؟
    3) P.O box رو موقع validation میزنه باید پاک کنی اشکال نداره؟

مرسی
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    سلام چند سوال توی فرم IMM0008 E
    1) سوال 4 : Immigration office requested for processing this application باید نوشت : Ankara؟
    2) کارت ملی تاریخ صدور نداره توی ایران خالی باشه اشکال داره ؟
    3) P.O box رو موقع validation میزنه باید پاک کنی اشکال نداره؟

مرسی
    شما اگر فقط چند صفحه قبل رو میخوندید یا فایل راهنما رو مطالعه میکردید جواب سوالاتتون رو میگرفتید. اینکه شما قبل از طرح سوال تاپیک رو مرور کنید جز قوانین فروم هست.
    ۱) آنکارا
    ۲) مهم نیس خالی بزارید اما میتونید کارت ملی منقضی رو بفرستید
    ۳) اطلاعی ندارم. اما اگر آدرس پستی دادید دیگه احتیاجی به صندوق پستی نیست.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

دوستان
    من با توجه به راهنماییهاتون برای مشکل فونت فرم ها
    آکروبات پروفشنال 11 هم نصب کردم درست نشد
    پی دی اف نیترو هم همین طور
    می خوام بدونم کسی نسخه انگلیسی اون فایلی رو نداره که یکی از دوستان نسخه فرانسویش رو روش کار کرده بودن و گذاشته بودن
    و گفته بودن این فایل دیگه سایز و تعداد کارکترهاش مشکلی نداره
    ممنون می شم

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_rohani نمایش پست ها
    دوستان
    من با توجه به راهنماییهاتون برای مشکل فونت فرم ها
    آکروبات پروفشنال 11 هم نصب کردم درست نشد
    پی دی اف نیترو هم همین طور
    می خوام بدونم کسی نسخه انگلیسی اون فایلی رو نداره که یکی از دوستان نسخه فرانسویش رو روش کار کرده بودن و گذاشته بودن
    و گفته بودن این فایل دیگه سایز و تعداد کارکترهاش مشکلی نداره
    ممنون می شم
    دوست عزیز اصلا احتیاجی به این کارها نیست.
    اگر توی یک جدول جای کافی برای اضافه کردن یک سطر (رکورد) دیگر وجود نداشت یک برگ دیگه اضافه کنید. مشخصات خودتون و فرم و سوال مورد نظر رو بالاش بنویسید و ادامه جدول رو توش اضافه کنید.
    اما اگر داخل یکی از سلولهای جدول جای کافی برای نوشتن محتوا وجود نداره(مثلا کد پستی) بقیه موارد رو تایپ کنید پرینت بگیرید و با خودکار مشکی خوانا بنویسید.
    فقط درباره فرم جنریک باید همه چیز جز امضا الکترونیکی پر شه.
    اندازه و نوع فونت به همون شکل دیفالت قابل قبول هست.تو مرحله فدرال حسایت خاصی وجود نداره. فقط چیزی از قلم نباید بیفته. مثل امضا و مدارک درخواستی طبق فرمت.

Junior Member

در مورد فرم بکگراند دیکلریشن سوال دارم

سوال ۷- تحصیلات
    اگر الان دانشجو هستیم، آیا باید تو این جدول بنویسیم؟ و جزو سالهای تحصیل حساب کنیم؟
    سوال ۸- پرسنال هیستوری
    اگر همزمان هم تمام وقت تحصیل میکردیم و نیمه وقت کار، جفتشو باید بنویسیم؟ اگر آره، چطوری؟ میشه زمان ها تداخل کنه تو ردیف های مختلف؟

سوال دیگه: آیا هم برای مین اپلیکنت باید زرومه فرستاد و هم همسر؟

Junior Member

شماره CSQ که باید تو فرم جنریک فدرال باز کنیم، گفتیم که شماره رفرنس یابد باشه. اشکال نداره شماره رفرنس خودم با همسرم فرق داره، شماره رفرنس خودمو بنویسم؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civil402 نمایش پست ها
    شماره CSQ که باید تو فرم جنریک فدرال باز کنیم، گفتیم که شماره رفرنس یابد باشه. اشکال نداره شماره رفرنس خودم با همسرم فرق داره، شماره رفرنس خودمو بنویسم؟
    دوست عزیز این فرم باید فقط توسط نفر اصلی پر شه. این سوال از شما بعنوان نفر اصلی شماره رفرنستون رو خواسته پس شماره ریفرنستون رو بنویسید. برای همراه این فرم لازم نیس.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

دوستان در مورد فرم بک گراند سوال داشتم.
    1-من بعد از فوق حدود 3 ماه منتظر جور شدن امریه بودم تا برم سربازی. این فاصله رو به نظر شما چی بنویسم؟
    2-خود امریه رو به انگلیسی چی بنویسم بهتره به نظرتون؟ ( چون امریه تو همین شرکتی که الان کار میکنم و تو زمینه کاریم بوده به نظرم بهش اشاره کنم یهتر باشه)
    3-بعد از سربازی هم 4 ماه دنبال کار بودم تا رفتم سر کار .اینجا رو چی توصیه میکنین؟ Waiting for Military Card ? Looking for Job ?
    اگه بنویسم Looking for job یک مقدار به نظرم بار منفی شاید داشته باشه؟ \ توصیه شما چیه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    دوستان در مورد فرم بک گراند سوال داشتم.
    1-من بعد از فوق حدود 3 ماه منتظر جور شدن امریه بودم تا برم سربازی. این فاصله رو به نظر شما چی بنویسم؟
    2-خود امریه رو به انگلیسی چی بنویسم بهتره به نظرتون؟ ( چون امریه تو همین شرکتی که الان کار میکنم و تو زمینه کاریم بوده به نظرم بهش اشاره کنم یهتر باشه)
    3-بعد از سربازی هم 4 ماه دنبال کار بودم تا رفتم سر کار .اینجا رو چی توصیه میکنین؟ Waiting for Military Card ? Looking for Job ?
    اگه بنویسم Looking for job یک مقدار به نظرم بار منفی شاید داشته باشه؟ \ توصیه شما چیه ؟
    ممنون
    جاهایی که بیکار بودید بهردلیل تو آیتم activity بنویسید unemployed احتیاجی به توضیح با جزییات نیست.
    جایی که سرباز بودید هم مینویسید military
    راجع به معنی امریه نمیدونم اما نگران اینکه این موضوع که شما حین خدمت تو زمینه رشتتون کار میکردید نباشید چون جاهای دیگری توی فرم هست که باید جزییات خدمت رو توضیح بدید. ضمن اینکه اینجا این موضوع مهم نیس چون نمیخان سطح دانش شما رو بسنجند هدف بک گراند چک و سکیوریتی چک هست. مطمئن باشید اونا این رو که شما حین خدمت دقیقا چکارا میکردید رو تا نفهمن بشما ویرا نمیدن

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    جاهایی که بیکار بودید بهردلیل تو آیتم activity بنویسید unemployed احتیاجی به توضیح با جزییات نیست.
    جایی که سرباز بودید هم مینویسید military
    راجع به معنی امریه نمیدونم اما نگران اینکه این موضوع که شما حین خدمت تو زمینه رشتتون کار میکردید نباشید چون جاهای دیگری توی فرم هست که باید جزییات خدمت رو توضیح بدید. ضمن اینکه اینجا این موضوع مهم نیس چون نمیخان سطح دانش شما رو بسنجند هدف بک گراند چک و سکیوریتی چک هست. مطمئن باشید اونا این رو که شما حین خدمت دقیقا چکارا میکردید رو تا نفهمن بشما ویرا نمیدن
    ممنون از راهنمایی،البته خوب طبق ضوابط همون طور که شما گفتین نباید تاثیر بزاره اما خوب بالاخره آفیسر هم یک آدمه مثل بقیه، Concern من بیشتر از لحاظ impression ای بود که روی اون آفیسر میزاره که این آدم همیشه مشغول کار بوده و unemployed نبوده و تو ارزیابی سوابق کار با دید مثبت تری این موضوع رو انجام میده .شاید هم من دیگه خیلی دارم حساسیت به خرج میدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)