نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
میخواستم تجربمو راجع به کارا پست بهتون بگم.
امروز مدارکمو فرستادم از مشهد. مسؤول کاراپست تو مشهد که به نظر کم سواد میومد و دفترشونم یک جای خوفناک تو پایین شهر مشهده.من نمیدونم به چه عقلی به اینا اعتماد کردم(بیشتر به خاطر مطالب همین فروم بود که احتمالا افراد همون شرکت به اسم دانشجو اومده بودن تبلیغشونو کرده بودن). خلاصه گفت مجانی میایم در خونتون نیم ساعت دیگه تحویل میگیریم. نیم ساعت که شد دو ساعت و نیم، بعدم یک آقایی با خانومش اومد در خونمون که فکر میکنم سواد خوندن و نوشتن فارسی هم نداشت هر چی هم ازش میپرسیدم فلان چیزو کجا بنویسم کلا هیچ نظری نداشت. دانشگاه 2تا آدرس داده بود ولی فرم اینا مثل TNT جای 2 تا آدرس رو نداشت.خلاصه خدا به خیر کنه. ولی جون هرکی دوست دارین توصیه الکی به دیگران نکنین! این پستی که نمایندش دست چپ و راستشو از هم تشخیص نمیده کجاش مطینه؟!!!!
سلام. من از خود واحد بین الملل دانشگاه آزاد فرستادم با همین کاراپست و زود هم رسید. http://karapost.com/
من که راضی بودم. شاید یه جای دیگه رفتین نه کاراپست. یا شاید خدماتشون واسه دانشگاه آزاد خوبه.
من تی ان تی تا حالا نفرستادم. دی اچ ال فرستادم هم دیر رسید هم خیلی گرون بود. آرامکس هم فرستادم راضی بودم. هم زود رسید و هم ارزان بود.
موفق باشی.